Gość: V.C. IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.07.01, 19:28 Włoska policja ( Gestapo ? ) strzałem w głowę zabiła młodego antyglobalistę z Hiszpanii ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Markus Re: GLOBALIZM ZABIJA ! IP: 213.30.137.* 20.07.01, 21:02 I co, pewnie Cie to cieszy. Teraz bedziesz mogli krzyczec o gestapo i organizowac nowe zadymy pod haslem "pomscic mlodego antyglobaliste"... Pewnie on tam przyjechal w pokojowych zamiarach zwiedzac miasto. Wlasnie o to chodzilo pseudointelektualistom podjudzajacym naiwniakow tanimi haselkami o "zlych kapitalistach" Ja nie wiem co bym zrobil gdyby we mnie ktos rzucal gasnica albo koktajlem Molotowa. Czy myslisz ze ci policjanci sa sadystami i z radoscia czekaja tylko okazji zeby kogos zastrzelic albo mu przylozyc? Oni tez maja rodziny i tez boja sie o siebie. Moze to niektorym w koncu da do myslenia, chociaz sadzac z twojej wypowiedzi moge w to watpic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vist _____ Nie_pasuje_?______________________________ZABIĆ !______ IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 21.07.01, 07:34 Gość portalu: Markus napisał(a): > Czy myslisz ze ci policjanci sa sadystami i z radoscia czekaja tylko okazji > zeby kogos zastrzelic albo mu przylozyc? Nie Markusie ! Policjanci to pluszowe misie. A ten strzał w głowę ? To jakaś pomyłka ! Chyba chłopak popełnił samobójstwo aby oczernić misie. (?) Policja nawet nie celuje w głowy ! ANTY ? ===> ŚMIERĆ ! V. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ted Re: GLOBALIZM ZABIJA ! IP: 217.11.141.* 21.07.01, 23:27 W Polsce za wydanie ostrej amunicji w czasie demosnstracji upadl co najmniej jeden pierwszy sekretarz, a caly zachodni swiat i rodzimi intelektualisci grzmiali oburzeniem. Jestem ciekaw czy za podobne decyzje ktos w wolnych Wloszech odpowie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grid Re: GLOBALIZM ZABIJA ! IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 20.07.01, 21:04 wspaniała wiadomość. jednego czerwonego śmiecia mniej na tym pięknym świecie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: V.C. Re: GLOBALIZM ZABIJA ! -do Grida IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.07.01, 22:50 Jesteś neonazistą czy tylko skinem ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vist _ WŁAŚNIE !!_ IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 21.07.01, 07:36 Gość portalu: grid napisał(a): > wspaniała wiadomość. jednego czerwonego śmiecia mniej na tym pięknym świecie... Właśnie ! Tak globalizm morduje rękami Gridów i innych podobnych zbirów. V. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Re: GLOBALIZM ZABIJA ! IP: *.warszawa-zoliborz.sdi.tpnet.pl 20.07.01, 22:24 To nie policja, to zwykli bandyci w mundurach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BEREK sam się zabij!!! IP: *.opnxr1.ras.tele.dk 20.07.01, 23:05 to nieuchronny postępujący proces, czy tego chcesz czy nie... zamiast robić burdy umawiając się na nie poprzez największy symbol i narzędzie globalizacji (internet) trzeba kombinować żeby w ten pociąg "globalizacja" się zabrać, inaczej trzeba będzie sobie poszukać kijka i zacząć polować na mamuty... Ja wolę kompa i globalizacje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: V.C. Re: sam się zapnij!!! IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 20.07.01, 23:14 " Nawet nie chce mi się z Tobą gadać " ... Przeczytaj sobie post autorstwa ahmede w wątku " 150 tys. demonstrantów na Genoa ".Był przedostatni w wątku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antylewy Re: GLOBALIZM to nadzieja na lepszy swiat, gdzie lewusy zaczna IP: *.houston-21-22rs.tx.dial-access.att.net 21.07.01, 19:38 uczciwie pracowac, a jak nie potrafia to moga cicho siedziec i uczyc sie od tyych co potrafia. A co on tam robil zamiast pracowac? Za Rzucanie gasnica w policjantow to raczej nalezy sie seria z maszynowego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Puchatek Re: GLOBALIZM ZABIJA ! IP: *.gazeta.pl 22.07.01, 16:51 O, biedny, biedny! Stał sobie spokojnie na ulicy i podziwiał zabytki, a tu ten podły faszysta mu kulę w łeb posłał... Czy może było ciut inaczej? Oczywiście, to tragedia. Ale - do cholery - czego się spodziewa gość, który wali w szybę policyjnego samochodu gaśnicą? Czy wydaje wam się, że tak nie można zabić? A teraz ta banda głupców zrobi z niego męczennika za ideę. Jakiś czas temu w Warszawie była podobna historia - policjant zastrzelił złodzieja samochodów, który - uciekając - próbował go przejechać. I też następnego dnia jacyś ludzie mu w tym miejscu lampki zapalili. Pewnie ci, którym nie zdążył ukraść samochodów... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antylewy Re: GLOBALIZM ZABIJA ale lewuskow, poniewaz dla nich nie ma miejsca IP: *.houston-15-20rs.tx.dial-access.att.net 23.07.01, 17:23 w normalnym swiecie, gdzie wszystko trzeba wypracowac. Z pustego Saloman nie naleje. Zgroza co te lewusy wyprawiaja. Odpowiedz Link Zgłoś