labadine
26.09.08, 09:10
Chcialbym aby nie doszlo do nationalizacji dlugow bankowych USA i aby
jednoczesnie te banki padly,byc moze w ten sposob amerykanie naucza sie
nareszcie oszczedzac zamiast zyc ponad stan z kredytow.Europa z Chinami i
Rosja maga z powodzeniem zastapic upadle kapitaly Ameryki a tym samym uzdrowic
chory kapitalizm przed calkowita agonia.Monopoly akjonariuszy bankow powinno
byc zakonczone ich plajta a nie wylacznie zwyklych ludzi,kapitalizm w
amerykanskim wydaniu to prywatyzacja zyskow i nationalizacja strat.