thannatos
13.10.08, 14:10
Czego jak czego, ale poczucia humoru to Szwedom nie mozna odmowic.
W momencie, gdy "amerykanska mysl ekonomiczna" wciaga w bagno kryzysu polowe
swiata, nagradzaja ja Noblem. Bardziej zabawny byl chyba tylko Nobel pokojowy
dla Arafata.
No dobra, a teraz na serio - facet jest zagorzalym przeciwnikiem b.rdelu
ekonomicznego i politycznego, jakie na glowy mieszkancow USA i Ziemi sciagnal
pawianizm ekipy "Bush and Cohortes". Dobre i to. :D