Gość: meerkat
IP: *.cvx.algx.net
28.12.03, 20:49
Przyczyne juz znaleziono.
Najwybitniejsi eksperci chinscy wykrali, ze gaz ziemny jest
substancja WYBUCHOWA!!!
Za pare lat moze dowiemy sie ilu ludzi NAPRAWDE zginelo. Tak
jak czekalismy 40 lat zeby sie dowiedziec ilu sowieckich
kosmonautow zginelo PRZED Gagarinem!