13.12.11, 15:50
https://www.beruska8.cz/legracnianimovane/legracni2/94.gif

zjadł i ma...
Obserwuj wątek
    • flisy1 Re: Artysta 13.12.11, 15:59
      Ciekawe co by z tego zrobił cwaniaczek big_grin

      https://ojciecgrzegorz.blox.pl/resource/arbuz.JPG
      • darima_ka Re: Artysta 13.12.11, 18:06
        Może cos takiego? "D
        https://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSqE4Ult8NopOwwB2k1pkczg2UZ77_drp8Bkw0sJbdzUeCIyDzDTQ
        • flisy1 Re: Artysta 13.12.11, 20:29
          WOWx2 smile
    • darima_ka Re: Artysta 13.12.11, 18:06
      To grzesznik big_grin
      • zak-1 Re: Artysta 14.12.11, 16:26
        To sztuka smile
    • mala200333 Inny Artysta 15.12.11, 00:47
      https://mainhg.demotywatory.pl/uploads/201112/1322853102_by_kyd_500.jpg
      • mariusz_lobuz Re: Inny Artysta 15.12.11, 08:35
        A ten wzrok? Czy nie wskazuje konkretnej osoby? wink
      • tadeusz_ski.51 Re: Inny Artysta 15.12.11, 15:12
        Ciekawe na kogo tak spoziera że aż go "coś" w rozporku uwiera?
        Ten się napalił a Mała pstryk mu fotkę....
        • mala200333 Re: Inny Artysta 15.12.11, 17:21
          https://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/384793_10150465669219637_609369636_8308651_1376536899_n.jpg

          Czasem na takich to tak...
          • darima_ka Re: Inny Artysta 15.12.11, 17:25
            Tu nie trzeba słów https://www.beruska8.cz/smajlici/smajlici2/70.gif

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka