Dodaj do ulubionych

O naszej Ejno wątek zakładam :)

03.01.13, 15:34
Tak się zastanawiam,jakby tu ją pocieszyć i w chorobie wesprzeć,żeby je ulgą jakąś ulżyć i dopomóc w tej biedzie,pomysły macie jakieś ? smile

Ejka Ty mów co i jak,jak Ciebie ratować mamy smile
Obserwuj wątek
    • rena-ta49 Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 15:41
      W innym watki Ejno pisze że już lepiej się czuje ,
      wiec teraz musi być tylko lepiej.
      Ja dla Niej ciasteczka zostawię:
      https://x.garnek.pl/ga8248/102514b4dc163a15274417a3/kruche_ciasteczka_dla_dzieci.jpg

      • lvova Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 15:44
        Myślę,że ciasteczka są bardzo OK i jak tylko je zobaczy,od razu uśmiech jej wróci smile
        • ejno Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 16:45
          big_grin

          Ślę Wam uśmiech od ucha do ucha

          https://blogiceo.nq.pl/natalia/files/2012/03/usmiech.jpeg
          • tropem_misia1 Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 17:16
            https://www.beruska8.cz/smajlici/smajlici2/41.gif
          • rena-ta49 Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 04.01.13, 13:28
            No to ja rozumiem smile
    • lvova Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 19:27
      A ja dla tej naszej chorybsdy mam maskota smile

      https://nokautimg3.pl/p-b5-67-b5674022a9c747ba91839a62e298aeb3500x500/biala-krowka-maskotka-dla-psa-marki-happypet.jpg
      • ejno Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 19:33
        O matko jaka cudna krooooooooooooowaaaaaaaasmile
        • lvova Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 19:35
          No właśnie to KROWA czy KRÓW ?,nie bardzo idzie rozpoznać smile
      • darima_ka Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 19:45
        Nie ważne jaka płeć jego ,ale cudny jest big_grin
        • lvova Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 19:50
          Ty zachoruj a zobaczysz co mam dla Ciebie przygotowane smile
          • ejno Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 20:12
            Piotruś daj jej bez chorowania, weźźźźźźźźźźźźźźźźźźźźsmile
            • lvova Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 20:15
              OK,niech ma profilaktycznie smile

              https://republika.pl/blog_mt_4748516/7260437/tr/rozga.jpg
              • darima_ka Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 20:24
                https://www.beruska8.cz/smajlici/smajlici2/128.gif
            • darima_ka Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 20:21
              Zobacz Ejno ,Piotr mnie na chorowanie namawia ?
          • darima_ka Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 20:20
            Już zaczynam gorączkować...się big_grin
            • ejno Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 20:24
              A co to za badyl? ;P
              • lvova Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 20:26
                Oj no rózga taka normalna przecież jest,o jejku jejku smile
                • darima_ka A nie bedę chorować :P 03.01.13, 20:28
                  https://www.beruska8.cz/smajlici/smajlici2/46.gif
                  • lvova Re: A nie bedę chorować :P 03.01.13, 20:35
                    WOW!!! Jak Ty do zrobiłas ??? smile
                    • darima_ka Re: A nie bedę chorować :P 03.01.13, 20:37
                      Wyczerpałam już limit roczny.
                      Chora już byłam tongue_out
                      • lvova Re: A nie bedę chorować :P 03.01.13, 20:40
                        Nie to,,,to,jak to zrobiłaś => https://www.beruska8.cz/smajlici/smajlici2/46.gif
                        • darima_ka Re: A nie bedę chorować :P 03.01.13, 20:52
                          Tu jest na dole :
                          www.beruska8.cz/smajlici/smajlici2/smajlici1.htm
                          • lvova Re: A nie bedę chorować :P 03.01.13, 21:04
                            Boże,emotkowy raj wink

                            Nawet nasza Tropik jest smile https://www.beruska8.cz/smajlici/smajlici2/198.gif
                            • darima_ka Re: A nie bedę chorować :P 03.01.13, 21:10
                              Dla Ejno piguła ze strzykawą big_grin
            • lvova Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 20:26
              Ja zabraniam i ostrzegam smile
              • darima_ka Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 20:29
                Ale jakbym chora była ,to byś mnie rozpieszczał ,a tak tylko rózga? tongue_out
                • lvova Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 20:36
                  Masaż bym zrobił smile
                  • ejno Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 20:48
                    Masaż????????????????????????????? Oj oj oj jak ja się fataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalnie czujętongue_out
                    • darima_ka Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 20:51
                      Ja też umieeeeeram ,masażysta dobry bardzo zalecany big_grin
                    • lvova Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 20:52
                      niezbędny narzędź wink

                      https://nokautimg3.pl/p-b3-0b-b30b7906e2aa87678289e67bfc6e32e6500x500/tescoma-valecek-na-testo-tescoma-delicia-25cm-dreveny-6-cm-walek-do-ciasta-delicia-drew-25cm-6cm.jpg
                      • ejno Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 20:57
                        Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ozdrowiałam, no cudowne ozdrowienie!!!;P
                        • lvova Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 21:02
                          WOW,ale skutkuje mój masaż wink Tosi to siok wink
                      • darima_ka Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 20:57
                        Jeeeee, to sprzęt na facetów jest ,
                        a nie na taką delikatna istotę jak ja sad
                        • lvova Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 21:01
                          No nie będę Ciebie nim tłuk,tylko masował smile
                          • ejno Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 21:10
                            Dorka ty mu nie wierz, to podstęp suspicious
                            • darima_ka Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 21:12
                              Nie wierzę ,absolutnie .
                              On podstępny zadymiarz jest big_grin
    • lvova Ejka-poważnie :) 03.01.13, 21:12
      Bo juz uciekam. Mam nadzieję,że udało nam się Ciebie przynajmniej rozbawić i że czujesz się ciut lepiej i przez chwilkę zapominałaś o chorobie,jeśli tak to się ciesze smile
      • darima_ka Re: Ejka-poważnie :) 03.01.13, 21:13
        Ja też mam taka nadzieję ,że chociaż humor poprawiliśmy chorusianej Ejno big_grin
      • ejno Re: Ejka-poważnie :) 03.01.13, 21:14
        Bardzo dziękuję Piotruś, ubawiłam się setnie i tez zaraz się kładę, bo jutro do pracy a się średnio wysypiamsmile Jeszcze raz Wam dziękuję moi milismile
        • darima_ka Re: Ejka-poważnie :) 03.01.13, 21:16
          Papa,wyśpij się i zdrowiej kochana.Do jutra.
          • azmb Re: Ejka-poważnie :) 04.01.13, 00:39
            Ciekawe, uda mi się wstawić emotkę z listy od Darimki, czy nie? Nie...sad
            • rena-ta49 AZMB 04.01.13, 13:33
              Jeśli chcesz wstawić na forum jakiś obrazek ,lub emota ,
              to klikasz w niego prawą myszką,pokazuje się lista w której jest "pokaż obrazek"
              Ten obrazek pokazuje się po lewej u góry ,wtedy kopiujesz link o góry w wyszukiwarce i ten link umieszczasz w tej niebieskiej kratce "IMG" i teraz już tylko klikasz "wyślij"
              Mam nadzieję że wytłumaczyłam zrozumiale w miarę ,jeśli nie to pytaj,chętnie pomożemysmile
      • rena-ta49 Re: Ejka-poważnie :) 04.01.13, 13:35
        Aleście wczoraj tego naklepali, i widzę że dobrze się bawiliście smile
        łagodniej się wtedy choruje smile
        Zdrowiej nam dziewczyna kiss

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka