lvova 03.01.13, 15:34 Tak się zastanawiam,jakby tu ją pocieszyć i w chorobie wesprzeć,żeby je ulgą jakąś ulżyć i dopomóc w tej biedzie,pomysły macie jakieś ? Ejka Ty mów co i jak,jak Ciebie ratować mamy Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rena-ta49 Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 15:41 W innym watki Ejno pisze że już lepiej się czuje , wiec teraz musi być tylko lepiej. Ja dla Niej ciasteczka zostawię: Odpowiedz Link
lvova Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 15:44 Myślę,że ciasteczka są bardzo OK i jak tylko je zobaczy,od razu uśmiech jej wróci Odpowiedz Link
ejno Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 16:45 Ślę Wam uśmiech od ucha do ucha Odpowiedz Link
lvova Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 19:27 A ja dla tej naszej chorybsdy mam maskota Odpowiedz Link
ejno Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 19:33 O matko jaka cudna krooooooooooooowaaaaaaaa Odpowiedz Link
lvova Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 19:35 No właśnie to KROWA czy KRÓW ?,nie bardzo idzie rozpoznać Odpowiedz Link
darima_ka Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 19:45 Nie ważne jaka płeć jego ,ale cudny jest Odpowiedz Link
lvova Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 19:50 Ty zachoruj a zobaczysz co mam dla Ciebie przygotowane Odpowiedz Link
ejno Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 20:12 Piotruś daj jej bez chorowania, weźźźźźźźźźźźźźźźźźźźź Odpowiedz Link
darima_ka Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 20:21 Zobacz Ejno ,Piotr mnie na chorowanie namawia ? Odpowiedz Link
darima_ka Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 20:20 Już zaczynam gorączkować...się Odpowiedz Link
lvova Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 20:26 Oj no rózga taka normalna przecież jest,o jejku jejku Odpowiedz Link
darima_ka Re: A nie bedę chorować :P 03.01.13, 20:37 Wyczerpałam już limit roczny. Chora już byłam Odpowiedz Link
darima_ka Re: A nie bedę chorować :P 03.01.13, 20:52 Tu jest na dole : www.beruska8.cz/smajlici/smajlici2/smajlici1.htm Odpowiedz Link
lvova Re: A nie bedę chorować :P 03.01.13, 21:04 Boże,emotkowy raj Nawet nasza Tropik jest Odpowiedz Link
darima_ka Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 20:29 Ale jakbym chora była ,to byś mnie rozpieszczał ,a tak tylko rózga? Odpowiedz Link
ejno Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 20:48 Masaż????????????????????????????? Oj oj oj jak ja się fataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalnie czuję Odpowiedz Link
darima_ka Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 20:51 Ja też umieeeeeram ,masażysta dobry bardzo zalecany Odpowiedz Link
ejno Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 20:57 Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ozdrowiałam, no cudowne ozdrowienie!!!;P Odpowiedz Link
lvova Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 21:02 WOW,ale skutkuje mój masaż Tosi to siok Odpowiedz Link
darima_ka Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 20:57 Jeeeee, to sprzęt na facetów jest , a nie na taką delikatna istotę jak ja Odpowiedz Link
lvova Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 21:01 No nie będę Ciebie nim tłuk,tylko masował Odpowiedz Link
ejno Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 21:10 Dorka ty mu nie wierz, to podstęp Odpowiedz Link
darima_ka Re: O naszej Ejno wątek zakładam :) 03.01.13, 21:12 Nie wierzę ,absolutnie . On podstępny zadymiarz jest Odpowiedz Link
lvova Ejka-poważnie :) 03.01.13, 21:12 Bo juz uciekam. Mam nadzieję,że udało nam się Ciebie przynajmniej rozbawić i że czujesz się ciut lepiej i przez chwilkę zapominałaś o chorobie,jeśli tak to się ciesze Odpowiedz Link
darima_ka Re: Ejka-poważnie :) 03.01.13, 21:13 Ja też mam taka nadzieję ,że chociaż humor poprawiliśmy chorusianej Ejno Odpowiedz Link
ejno Re: Ejka-poważnie :) 03.01.13, 21:14 Bardzo dziękuję Piotruś, ubawiłam się setnie i tez zaraz się kładę, bo jutro do pracy a się średnio wysypiam Jeszcze raz Wam dziękuję moi mili Odpowiedz Link
darima_ka Re: Ejka-poważnie :) 03.01.13, 21:16 Papa,wyśpij się i zdrowiej kochana.Do jutra. Odpowiedz Link
azmb Re: Ejka-poważnie :) 04.01.13, 00:39 Ciekawe, uda mi się wstawić emotkę z listy od Darimki, czy nie? Nie... Odpowiedz Link
rena-ta49 AZMB 04.01.13, 13:33 Jeśli chcesz wstawić na forum jakiś obrazek ,lub emota , to klikasz w niego prawą myszką,pokazuje się lista w której jest "pokaż obrazek" Ten obrazek pokazuje się po lewej u góry ,wtedy kopiujesz link o góry w wyszukiwarce i ten link umieszczasz w tej niebieskiej kratce "IMG" i teraz już tylko klikasz "wyślij" Mam nadzieję że wytłumaczyłam zrozumiale w miarę ,jeśli nie to pytaj,chętnie pomożemy Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: Ejka-poważnie :) 04.01.13, 13:35 Aleście wczoraj tego naklepali, i widzę że dobrze się bawiliście łagodniej się wtedy choruje Zdrowiej nam dziewczyna Odpowiedz Link