29.04.15, 10:31
Stoją murem za swoim rządem jakikolwiek by nie był.
wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/rozgrywka-ue-i-rosji-tusk-powinien-bardziej-martwic-sie-o-europe-zachodnia-wywiad/qesxhe
I to jest polityka propaństwowa. Nie ma że nie ma dla nas - albo kasa albo won. Tusk sprzedał Polskę za czapkę gruszek a w Grecji za to co zrobił Polsce już by wisiał na najwyższym drzewie.
Obserwuj wątek
    • rena-ta49 Re: Grecy 29.04.15, 13:54
      Bankrut Grecja żyje o wiele lepiej niż Polacy!
      Ich właśnie wykończyło euro ,a my się pchamy do tego syfu.
      • czarek_sz Re: Grecy 29.04.15, 14:02
        Bo tam jest Naród który jest solidarny gdy krewa u nas jest polactwo które ciągnie w dół. Pierdolone barachło nie ludzie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka