Dodaj do ulubionych

Kto chce wrobić PiS w GetBack?

02.06.18, 11:22
To dzieło środowiska byłych współpracowników peerelowskich służb specjalnych oraz protegowanych Balcerowicza!
https://pbs.twimg.com/media/DeoLrk_XUAAaVns.jpg
https://pbs.twimg.com/media/Deq3sl7WAAAYbud.jpg
Obserwuj wątek
  • rena-ta49 Re: Kto chce wrobić PiS w GetBack? 02.06.18, 11:24
   Alicja Kornasiewicz, były członek rady nadzorczej spółki #GetBack i słynny szczęśliwy milionowy klient centrum handlowego Kulczyków w Poznaniu. Jej siostrzeniec Piotr Osiecki opchnął #GetBack spółkę na bazie siedmiokrotnej wartości księgowej. Zaraz potem #GetBack zaczął lecieć.
   https://pbs.twimg.com/media/DeoYk0aWAAYJdPS.jpg
   twitter.com/sbalcerac/status/1002641382085931008
   • rena-ta49 Re: Kto chce wrobić PiS w GetBack? 02.06.18, 11:29
    rena-ta49 napisała:

    > Alicja Kornasiewicz, były członek rady nadzorczej spółki #GetBack i słynny szcz
    > ęśliwy milionowy klient centrum handlowego Kulczyków w Poznaniu. Jej siostrzeni
    > ec Piotr Osiecki opchnął #GetBack spółkę na bazie siedmiokrotnej wartości księg
    > owej. Zaraz potem #GetBack zaczął lecieć.
    > https://pbs.twimg.com/media/DeoYk0aWAAYJdPS.jpg
    > twitter.com/sbalcerac/status/1002641382085931008

    Afera #Getback z Panią Alicją Kornasiewicz w Radzie Nadzorczej przypomni wszystkim fantastyczną historię jak ta była wiceminister skarbu została szczęśliwym milionowym klientem kulczykowego Starego Browaru
    twitter.com/TrysteroBlog/status/1002811941222526981
     • rena-ta49 Wszyscy byliśmy chciwi. 02.06.18, 11:43
      "Prawdziwa bomba wybuchła jednak 16 kwietnia. Jeszcze przed rozpoczęciem sesji giełdowej GetBack wydał komunikat, że prowadzi zaawansowane rozmowy z PKO BP i Polskim Funduszem Rozwoju w sprawie pozyskania od nich finansowania. Obie państwowe instytucje natychmiast zdementowały te informacje. Notowania akcjami spółki zostały zawieszone, a Komisja Nadzoru Finansowego złożyła do prokuratury zawiadomienie o możliwej manipulacji kursem. Kolejne tygodnie to już prawdziwy Armagedon, jakiego polski rynek kapitałowy jeszcze nie widział.

      Fałszywy komunikat otworzył szafę, z której w zasadzie dzień za dniem wypadał nowy trup. Zaprzestanie spłacania obligacji. Odwołanie prezesa Kąkolewskiego, który rozpoczął w mediach emocjonalną wojnę z głównym akcjonariuszem spółki, funduszem Abris. Rezygnacja jego następcy kilka tygodni później. Listy adresowane przez Kąkolewskiego do najwyższych władz państwowych z prośbą o interwencję, pod groźbą uznania afery GetBack za „Amber Gold PiS-u”. Wniosek do sądu o otwarcie postępowania układowego. Przekładana co tydzień publikacja raportu za poprzedni rok (zgodnie z przepisami, spółka miała na to czas do końca kwietnia). Sygnalizacja straty przekraczającej 1,2 miliarda złotych. Powzięte przez KNF podejrzenie o fałszowanie informacji publikowanych w raportach i łamanie prawa.

      Jednocześnie wyszło na jaw, że przy sprzedawaniu obligacji GetBacku, mogło dojść do nadużyć. Na koniec marca, według wiedzy KNF, posiadaczami obligacji spółki było 9242 podmiotów, z czego aż 9064 (!) to osoby fizyczne. Jak donoszą media, wielu z nich stanowią niedoświadczeni inwestorzy, których oszukano, przedstawiając im obligacje GetBacku jako alternatywę dla gwarantowanych bankowych lokat. Niektórzy włożyli w nie oszczędności całego życia. Teraz przechodzą przyspieszony – i bolesny – kurs inwestowania na rynku kapitałowym.

      Najciemniej jest pod latarnią

      Sprawą GetBacku żyją od miesiąca wszystkie media. Część komentatorów nazywa ją nowym Amber Gold. To porównanie nie jest trafione. Sprawa GetBack znacznie bardziej kojarzy się z upadkiem Enronu, potężnej amerykańskiej firmy energetycznej, która poszybowała na dno, gdy wyszło na jaw, że fałszuje swoje sprawozdania finansowe.

      Patrząc wstecz, łatwo stawiać zarzuty. Prawda jest taka, że przez wiele miesięcy nikt nie poddawał w wątpliwość modelu działania spółki, bo… po prostu nie było do tego podstaw. GetBack imponował wynikami. Pojawiają się podejrzenia, że spółka mogła fałszować swoje dane finansowe. Jeśli tak było, w jakim świetle stawia to reputację audytora, który tego nie wychwycił?

      Wielu ekspertów wskazuje, że pośrednio do wybuchu afery przysłużył się Narodowy Bank Polski, utrzymując od miesięcy rekordowo niskie stopy procentowe. W sytuacji, gdy trzymanie pieniędzy na bankowej lokacie wiąże się z realną stratą z powodu inflacji, ludzie szukają miejsc, w których zarobią lepiej. A to zawsze sprzyja powstawaniu szemranych biznesów jak Amber Gold, bądź inwestowaniu w instrumenty o zbyt wysokim poziomie ryzyka, jak obligacje GetBack. Warto pamiętać, że agencje ratingowe uznawały je za spekulacyjne. Czy ktoś ich słuchał? Nie, magia sukcesu firmy zrobiła swoje.
      jagiellonski24.pl/2018/05/25/wszyscy-bylismy-chciwi-krajobraz-po-getback/
      • czarek_sz Re: Wszyscy byliśmy chciwi. 02.06.18, 12:33
       To nigdy nienasycone i pazerne bydło przy pomocy takich jak Bolek po 89 r przejęło władzę i rżnęło Polaków na niewyobrażalną kasę i rżnie nadal bo tej ośmiornicy z dnia na dzień się wypleni. Potrzeba na to lat bo te sukinsyny mają ogromne wsparcie w PE więc lekko nie będzie.
       • rena-ta49 Re: Wszyscy byliśmy chciwi. 02.06.18, 19:40
        Dwa dni temu upadająca spółka #GetBack powołała do swojej rady nadzorczej Przemysława Schmidta, męża Agaty Młynarskiej, znanej "wielbicielki" @pisorgpl Dostanie 20.000 PLN miesięcznie za fatygę. Wasza narracja o "skandalu PiS" nabiera kolorów
        https://pbs.twimg.com/media/DescrJcWsAAMA6X.jpg
        twitter.com/sbalcerac/status/1002927789425807360
       • rena-ta49 Re: Wszyscy byliśmy chciwi. 02.06.18, 19:44
        czarek_sz napisał:

        > To nigdy nienasycone i pazerne bydło przy pomocy takich jak Bolek po 89 r przej
        > ęło władzę i rżnęło Polaków na niewyobrażalną kasę i rżnie nadal bo tej ośmiorn
        > icy z dnia na dzień się wypleni. Potrzeba na to lat bo te sukinsyny mają ogromn
        > e wsparcie w PE więc lekko nie będzie.

        I gdzie nie spojrzysz to TW,to jest straszne!
        https://pbs.twimg.com/media/Des3dBfWkAEuPWF.jpg
        • rena-ta49 Re: Wszyscy byliśmy chciwi. 02.06.18, 19:45
         Kolejne samo-zaoranie @Platforma_org w tzw. #AferaGetBack W tle Andrzej Jakubiak, były zastępca Hanny Gronkiewicz-Waltz i jego działania w KNF, w których wyniku nadzór KNF nad #GetBack w 2017 został utrudniony (właściciel #GetBack pozwał KNF i Polskę o 2 mld. PLN odszkodowania).
         W latach 2006-11 Andrzej Jakubiak zajmował się kwestiami reprywatyzacji w ratuszu rządzonym przez Hannę Gronkiewicz-Waltz. Potem w KNF wywołał burdę z aktualnym właścicielem #GetBack który pozwał Polskę o 2 mld PLN odszkodowania. Dzisiaj Jakubiak pracuje w mBanku Stypułkowskiego.


         twitter.com/sbalcerac
          • rena-ta49 Re: KNF opisuje jak Getback oszukiwał inwestorów. 14.06.18, 18:44
           Tak właśnie #Czuchnowski robi newsy z ...
           Chciałby PiS wcisnąć aferę, w której główne role grają ludzie powiązani z PO 🤦🏼‍♀️
           Pod linkiem oświadczenie @michaldworczyk ws. tych wierutnych kłamstw.
           twitter.com/EdytaKazikowska/status/1007296051143954432
           www.premier.gov.pl/mobile/wydarzenia/aktualnosci/oswiadczenie-ministra-michala-dworczyka-w-zwiazku-z-nieprawdziwymi.html
           www.premier.gov.pl/files/files/skan1.pdf
           www.premier.gov.pl/files/files/skan2.pdf
            • rena-ta49 Re: KNF opisuje jak Getback oszukiwał inwestorów. 14.06.18, 21:17
             BUMM!!
             Siostra posła @ArkadiuszMyrcha przygotowywała ofertę publiczną dla Get Back, to jego firma miała pełny dostęp do kwitów kiedy szedł wał oparty na nierealnych założeniach biznesowych.
             twitter.com/luck_lukil/status/1006982902524112897
             Okazuje się ,że to nie siostra a szwagierka Myrchy z PO!

             Zapytaj się Pan posła @ArkadiuszMyrcha dlaczego jego szwagierka Magdalena pozwalała na masową sprzedaż obligacji korporacyjnych jako przewodnicząca rady nadzorczej PolskiegoDomu Maklerskiego
             twitter.com/Kgb08Maria/status/1007176828212203520
             www.polskidm.com.pl/zespol.php
       • krytyk2 Re: Wszyscy byliśmy chciwi. 14.06.18, 21:37
        po co mieszac do tego PE?Ci z Getback to sa zwykli złodzieje i naciagacze!Polska jest krajem postfeudalnym i biurokratycznym ,w którym nie działają żadne prawidłowości samoregulacji kapitalistycznych.Tego -jak widać- nie wypleni ani PO,ani PIs ani żadna inna partia.Wlasnie dowiedzialem sie ,że za rządów PIS powstalo w samym Ministerstwie finansów 562 etaty.PO co?!!!
        • krytyk2 Re: Wszyscy byliśmy chciwi. 14.06.18, 21:41
         PIS jest odpowiedzialny bezpośrednio za malwersacje ,które poczynił zarząd Getback.Przecież od samego poczatku władzy PIS-u były czyszczone wszystkie kluczowe stanowiska ,takze w KNF.A przeciez to KNF jest odpowiedzialny za bezposrednia kontrolę rynku finansowego w Polsce
         • rena-ta49 Re: Wszyscy byliśmy chciwi. 15.06.18, 09:02
          Getback aferą PiS-u ?
          Leszek Czarnecki TW „Ernest”
          Alicja Kornasiewicz - predator prywatyzacji pierwsza minister przekształceń własnościowych ZSL
          Wyprzedawała Polskę na początku lat’90, Kąkolewski uczeń Stypułkowskiego TW „Michał”
          A w tle Gazeta Wyborcza reklamująca Getback
          opinie.wp.pl/getback-windykacja-wiarygodnosci-6257022949992065a
          • czarek_sz Re: Wszyscy byliśmy chciwi. 15.06.18, 19:41
           Gdyby PiS w jednej kadencji chciał wyplenić patologie które powstawały i utrwalały się przez ponad ćwierćwiecze to krew zdrajców i złodziei płynęłaby rynsztokami a w kraju obowiązywałby stan wyjątkowy.
           • rena-ta49 Re: Wszyscy byliśmy chciwi. 15.06.18, 19:58
            czarek_sz napisał:

            > Gdyby PiS w jednej kadencji chciał wyplenić patologie które powstawały i utrwal
            > ały się przez ponad ćwierćwiecze to krew zdrajców i złodziei płynęłaby rynsztok
            > ami a w kraju obowiązywałby stan wyjątkowy.

            Zgadza się.
            A nie da się wyczyścić kraju z tych złodziei z dnia na dzień.
            • rena-ta49 K Kąkolewski zatrzymany przez CBA 16.06.18, 20:43
             na lotnisku, kiedy wylatywał do Izraela,czy przyleciał z Izraela(sprzeczne doniesienia)
             Śledztwo dot. wyrządzenia szkody majątkowej o wielkich rozmiarach i wyprowadzania pieniędzy ze spółki w celu osiągnięcia korzyści osobistej.
             www.bankier.pl/wiadomosc/CBA-zatrzymalo-bylego-prezesa-GetBack-Konrada-K-4130584.html

             GET BACK powstaje tuż po upadku AG i OLT. Przypadek?
             Ciekawe czemu do Izraela ?
             Bo Izrael nigdy nie wyda żadnego swojego obywatela. Obywatelstwo tam się otrzymuje szybko w zależności ile hajsu się wwozi.
              • rena-ta49 Re: K Kąkolewski zatrzymany przez CBA 18.06.18, 21:26
               al-szamanka napisała:

               > Hehe, mam nadzieję, że odpowiednio potraktują tego szantażystę.
               >
               >

               Kiedy @pisorgpl doszedł do władzy w 2005 r. Konrad Kąkolewski znikł na dwa lata z kraju (w tzw. "podróż dookoła świata") a jego późniejszy sponsor Leszek Czarnecki przeniósł swoją rezydencję podatkową na Maltę (miejsce znane ze sprzedawania paszportów bogatym Rosjanom).
               twitter.com/sbalcerac/status/1008315683447373825
               Kąkolewski do mediów prawej strony zaczął się łasić, kiedy już mu się pod dupą paliło. Ile wskórał okazało się wczoraj.
                   • rena-ta49 Re: Znów kogoś wcześnie rano obudzono 26.06.18, 19:35
                    m.maska napisała:

                    > Dobrze sie dzieje... ale zapewne Czarnecki dobrze sie zabezpieczyl - jemu wlos
                    > z glowy nie spadnie. Niczego mu nie udowodnia.
                    >

                    Leszek Czarnecki,Agent SB(ps.Ernest” nr rej 42601) Właściciel Getting Bank, Idea i Noble, mąż gwiazdy TVN Pieńkowskiej.
                    Potem szybko "sprzedał" tę firmę funduszowi, a banki Czarneckiego nachalnie wciskały
                    inwestycje w Getback swoim klientom.
                    twitter.com/BullRed14/status/1007948498971561984
                     • rena-ta49 Tereska bez głowy 26.07.18, 09:59
                      wydała zgodę spółce GetBack zajmującej się odzyskiwaniem wierzytelności na dostęp do bazy adresowej z rejestru PESEL

                      Jak widać nie tylko samoloty były bez głowy ....
                         • rena-ta49 GetBack! 03.10.18, 08:50
                          Agenci CBA przeszukują siedziby kilkunastu warszawskich podmiotów - spółek i kancelarii prawnych - uwikłanych w proceder wyprowadzenia 120 mln zł z GetBack pod przykrywką niekorzystnych umów
                          cba.gov.pl/pl/aktualnosci/3955,Nowa-odslona-i-nowe-watki-sprawy-GetBack.html
                         • rena-ta49 TW Ernest-Leszek Czarnecki 13.11.18, 08:09
                          www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/tw-ernest-miliarder-donosil-sb,63258.html
                          GW pisze o przestępczej propozycji szefa KNF, który żąda od właściciela Getin Noble łapówki 1% od wartości rynkowej banku, co @Gazeta_Wyborcza wylicza na 40 mln. Tymczasem ten 1% to 13,6 mln, jak prawidłowo podaje Financial Times. Skąd ta różnica?
                          twitter.com/jaspiotrowski/status/1062235569152028673
                         • rena-ta49 Re: TW Ernest-Leszek Czarnecki 13.11.18, 10:09
                          rena-ta49 napisała:

                          > Premier MM żąda od szefa KNF wyjaśnień.Czy jeszcze dzisiaj będzie dymisja Chrza
                          > nowskiego jako szefa KNF?

                          tylko jak ma się rzetelność GW ,jeśli osoby myli?
                          Czy to celowa pomyłka?
                          www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/czarnecki-chrzanowski-knf,217,0,2420953.html
                         • rena-ta49 Re: TW Ernest-Leszek Czarnecki 13.11.18, 10:56
                          Smród za p. Czarneckim ciągnie się od 35 lat, jego "imperium" finansowe wystrugane z banana warte było okrągłe ⭕️ i oparte na założeniu nieustających rządów tzw. PO, Getin działał jak najgorsza lichwa, a wszystko to uwiarygodniała żona z TVN z nienawiścią w oku okładająca rząd.
                          https://pbs.twimg.com/media/Dr3p67jWoAAypA4.jpg
                          twitter.com/tnieweglowski/status/1062262411300925440
                         • rena-ta49 Re: TW Ernest-Leszek Czarnecki 13.11.18, 11:04
                          Sytuacja wygląda tak: banki Idea i Getin są na skraju bankructwa, właściciel, b. konfident SB zaplątany jest w aferę Getback (b. właściciel), no i GieWu, której wiarygodność=0; KNF odmówił ratowania "imperium" za pieniądze podatnika, a to jest zemsta.
                          twitter.com/tnieweglowski/status/1062245984674160640
                          businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/leszek-czarnecki-oskarza-szefa-knf/h3k1sq8
                         • rena-ta49 Afery w KNF opisywał przed 2010 Mariusz ZIelke, 13.11.18, 11:39
                          tracił pracę i wydał książkę, gdzie je opisał w formie beltrystycznej. Książka przeszła bez echa...
                          natemat.pl/38213,stracil-prace-w-redakcji-wydal-ksiazke-jak-sie-bedziesz-ze-wszystkimi-nap-nikt-ci-nie-da-pieniedzy
                          twitter.com/antylady/status/1062284938349817856
                          Dobrze,ze nie odwiedził go seryjny samobojca.
                         • m.maska Re: TW Ernest-Leszek Czarnecki 13.11.18, 13:05
                          rena-ta49 napisała:

                          > www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/tw-ernest-miliarder-donosil-sb,63258.html
                          > GW pisze o przestępczej propozycji szefa KNF, który żąda od właściciela Getin N
                          > oble łapówki 1% od wartości rynkowej banku, co @Gazeta_Wyborcza wylicza na 40 m
                          > ln. Tymczasem ten 1% to 13,6 mln, jak prawidłowo podaje Financial Times. Skąd t
                          > a różnica?
                          > twitter.com/jaspiotrowski/status/1062235569152028673

                          A potem taki maly "pracowity" szpicel stawal sie nagle milionerem a z czasem miliarderem - podobnie Kulczyk - wszyscy oni byli paserami, nigdy niczego nie wyprodukowali, nie wdrozyli zadnej nowej technoloigii - kupowali tanio kradzione(narodowi) i sprzedawali drogo.
                         • rena-ta49 Re: TW Ernest-Leszek Czarnecki 13.11.18, 18:33
                          Idea Bank SA Leszka Czarneckiego na liście ostrzeżeń publicznych KNF! Dziennikarze #GazWyb przygotowali na kolanie artykuł, by odwrócić kota ogonem. Prawda jest taka, że imperium złodzieja Czarneckiego tonie.
                          gospodarka.dziennik.pl/finanse/artykuly/584295,knf-idea-bank-sprzedaz-obligacje-getback.html
                          twitter.com/Faaarloon/status/1062392264276828161
                          To dlatego Czarnecki taśmy uruchomił?
                         • rena-ta49 Re: TW Ernest-Leszek Czarnecki 13.11.18, 18:36
                          rena-ta49 napisała:

                          > Idea Bank SA Leszka Czarneckiego na liście ostrzeżeń publicznych KNF! Dziennika
                          > rze #GazWyb przygotowali na kolanie artykuł, by odwrócić kota ogonem. Prawda je
                          > st taka, że imperium złodzieja Czarneckiego tonie.
                          > gospodarka.dziennik.pl/finanse/artykuly/584295,knf-idea-bank-sprzedaz-obligacje-getback.html
                          > twitter.com/Faaarloon/status/1062392264276828161
                          > To dlatego Czarnecki taśmy uruchomił?

                          https://pbs.twimg.com/media/Dr5heZrX4AQEXLn.jpg
                          Chrzanowski zachował sie dobrze,gdyby chciał zostać na stanowisku to by został.
                          Nie jest łatwo go odwołać.
                         • rena-ta49 Re: TW Ernest-Leszek Czarnecki 14.11.18, 08:23
                          Przecież nasi biznesmeni to nie dlatego mają kasę, że są tacy genialni tylko dlatego ,że mają wsparcie służb które pozwalają zarabiać im ciężką kapuchę, a potem korzystają z ich pieniędzy do prowadzenia swojej polityki
   • rena-ta49 Re: Kto chce wrobić PiS w GetBack? 14.11.18, 14:10
    wiseacres napisał(a):

    > Jest cudownie. Służby się natychmiast zajęły sprawą i Pan Premier i Minister. .
    > Jaki im na tacy Giertych podał. Hahaha Mówiłem ,że to wszystko POPiS.Przestańc
    > ie bronić złodziei z PiS-u kosztem złodziei z PO.
    >

    No a kto miał tę tasmę i kto ja po 7 miesiącach upublicznił jak nie Giertych?
    Jak u Sowy nagrywali polityków to tez też nie od razu kelnerzy je upublicznili.
    Dziś CBA weszło do KNF i prawdopodobnie solidnie przekopie wszystkie biurka szefa KNF.
    Jeśli szef KNF jest umoczony,to już nie jest szefem KNF.
    Jak polityków PO nagrano u Sowy to wyrok dostał Falenta za nagrywanie,a politycy nie ponieśli
    konsekwencji. Jest afera ,nikt nie broni,ale nie można zauważyć ,że są konkretne działania słuzb.Przy aferze Amber Gold 9 skazany założył firmę i nikt nie reagował.
   • rena-ta49 Re: Kto chce wrobić PiS w GetBack? 14.11.18, 14:14
    wiseacres napisał(a):

    > Jest cudownie. Służby się natychmiast zajęły sprawą i Pan Premier i Minister. .
    > Jaki im na tacy Giertych podał. Hahaha Mówiłem ,że to wszystko POPiS.Przestańc
    > ie bronić złodziei z PiS-u kosztem złodziei z PO.
    >

    A ja się zastanawiam czy....jest w Polsce ktoś bardzo bogaty, multimilioner, miliarder ,żeby nie był kablem SB ?
    • rena-ta49 Zasadnicze pytanie 14.11.18, 14:47
     Dlaczego Czarnecki nie poszedł z tymi taśmami do prokuratury,
     a czekał 8 mieś i poszedł do Giertycha.Dopiero kilka dni po tym, kiedy w prasie ukazuje się
     art. ,ze jego bank znajdzie się na liście ostrzeżeń KNF?
     30.10.2018, 21:45
     Nad należącym do Leszka Czarneckiego Idea Bankiem gromadzą się czarne chmury. Wczoraj postępowanie przeciwko niemu wszczął UOKiK, a z ustaleń DGP wynika, że wkrótce zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez instytucję może złożyć KNF. Oznaczałoby to, że bank zostanie wpisany na listę ostrzeżeń publicznych.

     Z naszych informacji wynika, że sprawa dotyczy nieprawidłowości związanych ze sprzedażą obligacji firmy windykacyjnej GetBack.

     Za prowadzenie tego typu działalności bez stosownych zgód grożą kary finansowe do 5 mln zł. Dodatkowo bank mógł złamać przepisy prawa bankowego, za co sankcje są znacznie dotkliwsze. Nadzór odmówił komentarza w tej sprawie.

     gospodarka.dziennik.pl/finanse/artykuly/584295,knf-idea-bank-sprzedaz-obligacje-getback.html
  • m.maska Re: Kto chce wrobić PiS w GetBack? 14.11.18, 21:00
   Swoja droga to ciekawe jest, bo Czarnecki swoje miliardy zarabial wlasnie w czasach SLD i PO i dopiero teraz zaczelo mu sie jakos tak kiepsko wiezc... czy aby nie dlatego zmarlo sie nagle Kulczykowi, kiedy sie zorientowal, ze jego mocodawcy straca wladze?
   • al-szamanka Re: Kto chce wrobić PiS w GetBack? 14.11.18, 21:20
    m.maska napisała:

    > Swoja droga to ciekawe jest, bo Czarnecki swoje miliardy zarabial wlasnie w cza
    > sach SLD i PO i dopiero teraz zaczelo mu sie jakos tak kiepsko wiezc... czy aby
    > nie dlatego zmarlo sie nagle Kulczykowi,
    kiedy sie zorientowal, ze jego mocoda
    > wcy straca wladze?

    Wiedział dobrze, co go czeka... i zniknął.
    Ostatnio aresztowano we Francji Ukraińca, który parę lat temu też umarł.
   • rena-ta49 Re: Kto chce wrobić PiS w GetBack? 16.11.18, 16:32
    m.maska napisała:

    > Swoja droga to ciekawe jest, bo Czarnecki swoje miliardy zarabial wlasnie w cza
    > sach SLD i PO i dopiero teraz zaczelo mu sie jakos tak kiepsko wiezc... czy aby
    > nie dlatego zmarlo sie nagle Kulczykowi, kiedy sie zorientowal, ze jego mocoda
    > wcy straca wladze?
    >

    Jedno jest pewne,ze ten Chrzanowski ma coś z Petru! Jak można iść w pojedynkę do TW
    i nie spodziewać się prowokacji,albo nagrania.
   • rena-ta49 Re: Kto chce wrobić PiS w GetBack? 16.11.18, 16:45
    m.maska napisała:

    > Swoja droga to ciekawe jest, bo Czarnecki swoje miliardy zarabial wlasnie w cza
    > sach SLD i PO i dopiero teraz zaczelo mu sie jakos tak kiepsko wiezc... czy aby
    > nie dlatego zmarlo sie nagle Kulczykowi, kiedy sie zorientowal, ze jego mocoda
    > wcy straca wladze?
    >

    Ciekawe czy i kiedy Czarnecki uda się na zabieg (zniknięcia) do wiedeńskiej kliniki tak jak jego idol, Kulczyk?
   • rena-ta49 Re: Kto chce wrobić PiS w GetBack? 16.11.18, 16:29
    wiseacres napisał(a):

    > next.gazeta.pl/next/7,151003,24169575,afera-knf-marek-chrzanowski-nadal-bedzie-otrzymywal-pensje.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta&fbclid=IwAR2XyvXU9_cv8a10rd6p9khSD3bLTJuYuveMlFmaZNIIR215eagxxydN_8k


    W okresie wypowiedzenia pracownik ma prawo do wynagrodzenia w wysokości przysługującej przed odwołaniem.". 
    Na razie ani skazany,ani nawet nie udowodniono tych 40tyś,bo takiej kartki podobno nie ma?
     • rena-ta49 Re: Kto chce wrobić PiS w GetBack? 17.11.18, 11:19
      wiseacres napisał(a):

      > Tak, tak. Wina Tuska. Hahaha
      >
      >

      Jak nauczysz się czytać ze zrozumieniem,to ewentualnie możemy dyskutować,na argumenty:
      m.bankier.pl/wiadomosc/aferaKNF-Plan-Zdzislawa-wyjasniamy-co-to-jest-i-dlaczego-mogl-zaistniec-7626880.html
       • rena-ta49 Zgodę wyraziła Komisja Europejska 18.11.18, 07:41
        Czy można kupić bank za 1 PLN? Tak. Umożliwia to dyrektywa unijna, którą ma już połowa krajów UE. Przykład? Hiszpania, 2017 r. 6 czerwca zapada decyzja, że Banco Popular Espanol pada. A już 7 czerwca przejmuje go za 1 euro Santander.
        forsal.pl/artykuly/1063258,santander-przejmie-banco-popular-za-1-euro-ke-dala-zielone-swiatlo.html
         • rena-ta49 Miał być PUCZ 3.0,ale znów nie wyszło! 19.11.18, 18:51
          A taki był piękny plan uderzenia w stabilizację polskich finansów. I pięknie powiązany z wizyta Tfu!ska.
          Czarnecki ogłasza upadłość Getinu i Idea Banku. Ludzie wypłacają na potęgę kasę inni ruszają wypłacać z innych banków. Przeliczyli się skurwiele
          • wiseacres Re: Miał być PUCZ 3.0,ale znów nie wyszło! 19.11.18, 21:29
           A ja Ci powiem ,że ten się śmieje ,kto się śmieje ostatni. Nepotyzm i korupcja za Psioków kwitnie bardziej niż za POpaprańców. Nie wiem gdzie Czarnecki czy inny prywaciarz przej...ł 45 mld zł. Ale tez nie łapię kto zaje ... tyle pieniędzy ze SKOK-ów itd. Smuci mnie tylko ,że NBP ,który zawsze dofinansowywał SP, teraz ma straty na 2mld zł. Katastrofa zbliża się szybkimi krokami. Procedura sądowa w UE ruszyła w sprawie polskich sądów i zaraz będą kary i to jakie. Po spodziewanych podwyżkach 500 = przemieni się w 700-. Kto ma złot ten przeżyje. Reszta będzie piła pomyje.
           • rena-ta49 Re: Miał być PUCZ 3.0,ale znów nie wyszło! 20.11.18, 08:00
            Cała ta strata z różnic kursowych czyli przeliczyli waluty po kursie z 2017 który był niższy niż w 2016. A że NBP dokupił waluty, a nie sprzedał więc nie poniósł straty rzeczywistej tylko papierową. Jak kurs wzrośnie będzie zysk.

            Co do SKOK,to dziwnym trafem najwięcej ludzi powiązanych ze SKOK-ami jest z PSL i PO i WSI:
            wiadomosci.com/ruszyl-proces-wladyslawa-serafina-o-wyludzenia-ze-skok-w-wolominie-trzech-pozyczek-na-laczna-kwote-36-milionow-zlotych/
           • rena-ta49 Re: Miał być PUCZ 3.0,ale znów nie wyszło! 20.11.18, 08:19
            wiseacres napisał(a):

            > A ja Ci powiem ,że ten się śmieje ,kto się śmieje ostatni. Nepotyzm i korupcja
            > za Psioków kwitnie bardziej niż za POpaprańców. Nie wiem gdzie Czarnecki czy in
            > ny prywaciarz przej...ł 45 mld zł. Ale tez nie łapię kto zaje ... tyle pieniędz
            > y ze SKOK-ów itd. Smuci mnie tylko ,że NBP ,który zawsze dofinansowywał SP, ter
            > az ma straty na 2mld zł. Katastrofa zbliża się szybkimi krokami. Procedura sądo
            > wa w UE ruszyła w sprawie polskich sądów i zaraz będą kary i to jakie. Po spodz
            > iewanych podwyżkach 500 = przemieni się w 700-. Kto ma złot ten przeżyje. Reszt
            > a będzie piła pomyje.
            >

            Nepotyzm mówisz?
            https://pbs.twimg.com/media/DsbUwbxXQAA9ytL.jpg
            https://pbs.twimg.com/media/DsbUwJhXoAAuDPn.jpg
           • rena-ta49 Re: Miał być PUCZ 3.0,ale znów nie wyszło! 20.11.18, 11:33
            wiseacres napisał(a):

            > A ja Ci powiem ,że ten się śmieje ,kto się śmieje ostatni. Nepotyzm i korupcja
            > za Psioków kwitnie bardziej niż za POpaprańców. Nie wiem gdzie Czarnecki czy in
            > ny prywaciarz przej...ł 45 mld zł. Ale tez nie łapię kto zaje ... tyle pieniędz
            > y ze SKOK-ów itd. Smuci mnie tylko ,że NBP ,który zawsze dofinansowywał SP, ter
            > az ma straty na 2mld zł. Katastrofa zbliża się szybkimi krokami. Procedura sądo
            > wa w UE ruszyła w sprawie polskich sądów i zaraz będą kary i to jakie. Po spodz
            > iewanych podwyżkach 500 = przemieni się w 700-. Kto ma złot ten przeżyje. Reszt
            > a będzie piła pomyje.
            >


            Pan Leszek Czarnecki z małżonką, Jolantą Pieńkowską, prezenterką TVN. To zapewne z tej stacji dowiemy się w sposób obiektywny dlaczego ujawnił "taśmę" po wielu miesiącach akurat w momencie, gdy został poinformowany, że IdeaBank trafi na listę ostrzeżeń KNF. Same przypadki.
             • rena-ta49 Re: Miał być PUCZ 3.0,ale znów nie wyszło! 20.11.18, 17:21
              wiseacres napisał(a):

              > Nie neguję ale zobacz co napisałem .
              >

              Też Ci napisałam:
              Cała ta strata z różnic kursowych czyli przeliczyli waluty po kursie z 2017 który był niższy niż w 2016. A że NBP dokupił waluty, a nie sprzedał więc nie poniósł straty rzeczywistej tylko papierową. Jak kurs wzrośnie będzie zysk.

              I jeszcze to możesz sobie przypomnieć w/s nepotyzmu:
              wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,6410007,Pawlak___W_czasach_kryzysu_mozemy_polegac_tylko_na.html
              • rena-ta49 Re: Miał być PUCZ 3.0,ale znów nie wyszło! 20.11.18, 22:12
               20.11.2018 poprzedni
               Agenci CBA bezzwłocznie po otrzymaniu polecenia prokuratury (14.11.2018 ) weszli do siedzib Komisji Nadzoru Finansowego w Warszawie i zabezpieczyli materiały dowodowe - protokoły i nagrania posiedzeń KNF dotyczące postepowania naprawczego Getin Banku, aktualizacji tego programu naprawczego, ochrony kapitału Getin Banku oraz posiedzeń KNF dotyczących sytuacji w Idea Bank SA, a w szczególności nabycia udziałów w GetBack SA oraz sprzedaży obligacji GetBack SA.

               Agenci CBA zabezpieczyli wszystkie wymagane materiały dowodowe, które były objęte postanowieniem prokuratury. Te dokumenty i nagrania nie znajdowały się w samym gabinecie przewodniczącego lecz w innych jednostkach organizacyjnych KNF.

               Możemy potwierdzić także, że tego samego dnia dokonano przeszukania w mieszkaniu byłego już Przewodniczącego KNF i jego gabinecie w KNF. Zabezpieczono dokumentacje i nośniki danych.

               Nadmieniamy, że media ogólnopolskie przekazywały informacje o przeszukaniu w mieszkaniu już wcześniej, w ub. tygodniu.

               Dodamy, że prokuratura powierzyła do prowadzenia Delegaturze CBA w Warszawie śledztwo w sprawie przekroczenia uprawnień, niedopełnienia obowiązków przez Przewodniczącego KNF.

               Piotr Kaczorek, CBA
               www.cba.gov.pl/pl/aktualnosci/3979,Sledztwo-w-sprawie-KNF.html
                 • rena-ta49 Zdegradowany prokurator 21.11.18, 17:24
                  za niepoinformowanie na czas prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry o zawiadomieniu Leszka Czarneckiego w sprawie korupcyjnej propozycji, którą miał mu złożyć były szef KNF Marek
                  Chrzanowski.
                  Śledczy został przeniesiony do prokuratury rejonowej.
                  wiadomosci.onet.pl/kraj/kara-dla-prokuratora-za-niepoinformowanie-na-czas-ziobry-o-zawiadomieniu-czarneckiego/7jwfc5n?utm_source=tw&utm_medium=social&utm_campaign=onetsg_fb_twitter_onetwiadomosci
                  Brawo!
                 • rena-ta49 Re: To gdzie jest ta kartka z 40 mln? 01.03.19, 13:12
                  PAP: (nieoficjalnie): Leszek Czarnecki, ktory oskarza Chrzanowskiego o zadanie 40 mln zl lapowki, nie stawil sie w wyznaczonym przez prokurature terminie na badania wykrywaczem klamstw.
                  twitter.com/lisieckipawel/status/1101416286452629505
                  się odmyślił..a kartkę z 40mln Qń zeżarł
                • rena-ta49 Kulczyk uważał Giertycha za ruskiego agenta 26.11.18, 15:25
                 Portal tvp.info ujawnia nowe nagranie z restauracji Amber Room. – Już 16 lat prowadzi Ryszardowi Krauzemu sprawę o egzekucję i kobiecie walczącej o odszkodowanie powiedział: „pani umrze i nie zobaczy ani złotówki” – tak zdolności Romana Giertycha zachwalał na spotkaniu z zarządem Getin Banku Leszek Czarnecki. Z mecenasem umówił się, że dostanie od milionera stały „etacik”, a w zamian będzie przeciągał spór z frankowiczami o 5, 7 a może i 10 lat.
                 Wiosna 2014 r. Leszek Czarnecki spotyka się z zarządem Getin Banku. Opowiada o problemach Sławomira Lachowskiego (kiedyś prezes mBanku, teraz w Golden Sand Banku) z Komisją Nadzoru Finansowego, początkach swoich biznesowych działań oraz świeżo zawartym dealu z mecenasem Romanem Giertychem.

                 Chodziło o reprezentowanie Getin Banku w sporze zbiorowym z poszkodowanymi przez bank frankowiczami. „Jestem z nim dogadany, chętnie weźmie sprawę.”
                 Czym Giertych przekonał Czarneckiego? Milioner opowiada o tym kolegom bardzo rozbawiony. „[Roman Giertych] gwarantuje nam, że przez 5 lat nie będzie w tej sprawie rozstrzygnięcia (śmiech), absolutnie może tak umowę podpisać (…) może zagwarantować, że go [wyroku] długo nie będzie” – opowiada Czarnecki i cytuje Giertycha: „No postaramy się pomiędzy 7 a 10 lat, ale przez 5 to na pewno nie będzie. To mogę zagwarantować”.

                 W piątek opisaliśmy sprawę „goryla” Giertycha, który torpeduje proces frankowiczów przeciw Getin Noble Bankowi. Chodzi o Sebastiana Jarguta, którego prawdopodobnie mecenas umyślnie wstawił do obozu frankowiczów, żeby torpedował ich działania.
                 Leszek Czarnecki w rozmowie z zarządem Getin Banku o dogadaniu się z Romanem Giertychem ws. walki z frankowiczami

                 STENOGRAM:

                 Leszek Czarnecki: Rozmawiałem z Giertychem w sprawie reprezentowania nas w sporze zbiorowym. Gwarantuje nam, że przez 5 lat nie będzie w tej sprawie rozstrzygnięcia (śmiech), absolutnie może tak umowę podpisać (śmiech).

                 Rozmówca Czarneckiego:– Nie sądzisz, że to ładne? *(śmiech)

                 Leszek Czarnecki: (Śmieje się) Wyniku nie może zagwarantować, to zawsze zależy od sądu, ale może zagwarantować, że go [wyroku] długo nie będzie. „No postaramy się pomiędzy 7 a 10 lat, ale przez 5 to na pewno nie będzie. To mogę zagwarantować”. Poza tym, ale to też kwestia, że ja muszę podpisać umowę (niewyraźne).

                 Rozmówca Czarneckiego:– Czyli on już uprawia (niewyraźne) nie?

                 Leszek Czarnecki: Nie, właśnie nie! (…) i on mówi „będę miał po prostu etacik, no, im dłużej będzie leciało…” Pięć lat to jest minimum.

                 Rozmówca Czarneckiego:– Rewelacyjnie to widzę.

                 Leszek Czarnecki: – Szczerze mówiąc myślę, że to nas zadowala Krzysiek, nie? Pięć lat to easy… (to łatwo -red.) w ciemno. I jestem z nim dogadany, chętnie weźmie sprawę.

                 Właściciel Getin Banku w rozmowie z zarządem jest zachwycony tym, jak adwokat świadomie torpeduje sprawy, prowadząc do ich maksymalnego wydłużania. Nawet o kilkanaście lat. Jako przykład podaje konflikt Prokomu Ryszarda Krauzego z Telewizją Familijną.
                 Leszek Czarnecki w rozmowie z zarządem Getin Banku o działaniach Giertycha w sporze z TV Familijną.

                 STENOGRAM:

                 Leszek Czarnecki: Tam jest taka sprawa Krauzego, pewnie pamiętacie, że on się zobowiązał o objęcie akcji dofinansowanie telewizji familijnej. Tam już do wszystkich instancji (…) jego reprezentuje Giertych i 16 lat już prowadzi sprawę o egzekucję…

                 – śmiech

                 Leszek Czarnecki: I tej kobiecie z tej telewizji: „Pani umrze i nie zobaczy ani złotówki” (śmiech). Szesnaście lat!

                 W rozmowie z kolegami milioner przypomina też początki swojej biznesowej drogi, a dokładnie swoje relacje z Nathanielem Rothschildem, którymi chwali się towarzyszom. W 2004 r. Getin, należący do Leszka Czarneckiego razem z funduszem JNR Acqusitions, zarządzanym przez Nathaniela Rothschilda wystąpili do Komisji Nadzoru Finansowego ws. kupna Górnośląskiego Banku Gospodarczego. Jak ujawnia Czarnecki, przeciwko Nathanielowi Rothschildowi miało się toczyć „postępowanie o pranie brudnych pieniędzy, ponieważ miał pomagać Chodorkowskiemu w wyprowadzaniu pieniędzy z Jukosu”.
                 STENOGRAM:

                 Leszek Czarnecki: Lepiej, żeby to poza ten stół nie wyszło, bo dotyczy akurat naszego banku. Jak sobie prześledzicie historię naszego banku od samego początku, to akurat (niewyraźne) jest informacja publiczna, ja kupiłem go na spółę z Rothschildami. Nie wiem czy wiecie, konferencja moja była z rodziną Rothschildów moim mniejszościowym wspólnikiem w GBG był Nathaniel Rothschild syn Jamesa Rothschilda.

                 (…) I myśmy wspólnie wystąpili o kupno GBG I Kwaśniak [Nadzór bankowy w NBP] wysłał zapytanie o Nathaniela Rothschilda do FBI i dostał odpowiedź, że przeciwko Nathanielowi Rothschildowi toczy się postępowanie o pranie brudnych pieniędzy, ponieważ Rothschildowie pomagali Chodorkowskiemu w wyprowadzaniu pieniędzy z Jukosu przed aresztowaniem.

                 Kwaśniak wezwał mnie na rozmowę do siebie i mówi: „Mam problem, bo już dzwonił ambasador Wielkiej Brytanii do ministra spraw zagranicznych, że nie ma jeszcze zgody dla Rothschilda no i jest zapowiedziane, że Tony Blair będzie dzwonił do naszego premiera, bo nie ma licencji dla Rothschilda, z najbardziej znamienitych rodzin, jakby, powiedz swojemu wspólnikowi, żeby wycofał ten wniosek, bo ja mu nie dam licencji i będzie to pierwszy raz w 160-letniej historii kiedy Rothschildowie nie dostali licencji”.
                 www.tvp.info/40136717/pani-umrze-i-nie-zobaczy-ani-zlotowki-czarnecki-na-tasmie-o-giertychu
                 Kulczyk zdradził, że Giertych to ruski agent i zmarł nagle oraz niespodziewanie!
                  • rena-ta49 Prokuratura odmawia przyjęcia poręczenia za Osieck 27.11.18, 13:20
                   Punktualnie o 8 rano obrońcy Piotra Osieckiego stawili się, by złożyć 108 mln zł poręczenia za twórcę Altus TFI. Prokuratura… nie wpuszcza ich do budynku.
                   Nieoczekiwane turbulencje w sprawie Piotra Osieckiego. W poniedziałek późnym popołudniem sąd zgodził się, by zamienić środek zapobiegawczy w postaci aresztu na poręczenie majątkowe w wysokości 108 mln zł. Obrońcy Osieckiego stawili się dziś o 8 rano w Prokuraturze Regionalne w Warszawie, by złożyć poręcznie, ale nie zostali wpuszczeni do budynku.

                   - Prokuratura odmawia wpuszczenia nas do środka, argumentując że złożyła zażalenie na decyzję sądy, ale przecież zażalenie nie wstrzymuje wykonania decyzji sądu. Prokuratura stawia się ponad sądem – mówi Katarzyna Szwarc, obrońca Piotra Osieckiego.

                   W przypadku Piotra Ryby poręczenie w wysokości 1 mln zł zostało przekazane przelewem bankowym wczoraj tuż po rozprawie, ale prokuratura odmówiła wydania protokołu przyjęcia poręczenia, co formalnie oznacza, że środek zapobiegawczy nie został zmieniony.

                   Z naszych informacji wynika, że około 13:30 ma się rozpocząć rozprawa na której sąd rozpatrzy wniosek prokuratury o wstrzymanie wykonalności decyzji sądu. Z naszych informacji wynika, że prokuratura złożyła także odwołanie od decyzji sądu, które będzie rozpatrywał sąd apelacyjny. Prokurator Wojciech Smoleń przekazał obrońcom, że ewentualne poręcznie przyjmie dopiero po rozpatrzeniu przez sąd apelacyjny zażalenia. Do tego czasu obrońcy mają oczekiwać w biurze podawczym.
                   Prawnicy wskazują jednak, że do czasu wydania takiego postanowienia o wstrzymaniu wykonalności, wczorajsza decyzja sądu jest obowiązująca i działanie prokuratury jest nieprawidłowe, bo powinna respektować decyzje sądu.

                   Przypomnijmy, wczoraj sąd rozstrzygał w sprawie wniosku prokuratury o przedłużenie o 3 miesiące tymczasowego aresztu dla Piotra Osieckiego. Wydłużył go do 29 lutego, ale jednocześnie przychylił się do wniosku obrony o zamianę środka zapobiegawczego z aresztu na poręczenie majątkowe w wysokości 108 mln zł. I właśnie to poręczenie rano chcieli złożyć obrońcy. Wcześniej orzeczony areszt wygasa 29 listopada o 6:03.

                   Twórca Altus TFI od trzech miesięcy przebywa w areszcie po tym, jak prokuratura zarzuciła mu że „wyrządził szkodę wielkich rozmiarów spółce GetBack”. Zdaniem śledczych przy sprzedaży EGB Investments do GetBacku doszło do zmowy Konrada K., aresztowanego byłego prezesa GetBacku i Piotra Osieckiego, byłego prezesa Altus TFI, w wyniku której windykacyjna spółka miała za zawyżoną cenę kupić spółkę kontrolowaną przez TFI. Zdaniem śledczych, wycena podmiotu została zawyżona co najmniej o 160 mln zł.

                   www.pb.pl/prokuratura-odmawia-przyjecia-poreczenia-za-osieckiego-946658
                   Zebrali 108 mln w kilka godzin? W nocy?
                   Życzę wszystkim tak ofiarnych znajomych
            • rena-ta49 Pieńkowska zniknęła z TVN? 07.02.19, 09:13
             Urlop Pienkowskiej do końca świata i jeden dzień dłużej. W końcu jest żoną bangstera.
             www.msn.com/pl-pl/rozrywka/gwiazdy/jolanta-pie%C5%84kowska-znikn%C4%99%C5%82a-z-wizji-tvn-t%C5%82umaczy-jej-nieobecno%C5%9B%C4%87/ar-BBTeFPs?ocid=st
             • rena-ta49 18 osób zostało zatrzymanych 26.02.19, 15:26
              przez agentów Centralnego Biura Antykorupcyjnego. To działania w śledztwie dotyczącym afery GetBack. Zatrzymani to m.in . osoby należące do byłego kierownictwa Idea Banku.
              twitter.com/PolskieSluzby/status/1100306500508106752
              • rena-ta49 Komornik zajął 3 mln. w banku Czarneckiego. 12.03.19, 12:54
               Sprawa dotyczyła unieważnienia umowy o kredyt we frankach szwajcarskich. Sąd zarzucił pracownikom Getin Noble Banku, że nierzetelnie informowali klientów o jego ryzyku i kosztach.
               wiadomosci.wp.pl/nokaut-banku-leszka-czarneckiego-komornik-zwindykowal-3-mln-dla-naciagnietych-klientow-6358288452008065a
               To chyba wyjaśnia sprawę ataku Czarnecjiego na reporterów programu " Magazyn Śledczy Anity Gargas" Wściekłość tego agentaTW osiąga apogeum ,bo traci forsę?
                 • rena-ta49 Ojej,nawet pijaczyna Durczok? 17.11.20, 07:33
                  Kolega z TVN żony Czarneckiego twierdzi,ze to oszust jest?

                  "Leszek #Czarnecki to zwykły bankster. Jak ktoś nie wie dlaczego, niech przeczyta stenogramy z podsłuchów. Tchórz, który bywał w moim domu w Szczyrku, postawionym z jego lichwiarskiego kredytu. Teraz zgrywa ofiarę #PiS Uciekł jak szczur i ma nadzieję, że Amerykanie go ochronią."
                  twitter.com/durczokk/status/1328462627006197761
                  • al-szamanka Re: Ojej,nawet pijaczyna Durczok? 17.11.20, 14:06
                   rena-ta49 napisała:

                   > Kolega z TVN żony Czarneckiego twierdzi,ze to oszust jest?
                   >
                   > "Leszek #Czarnecki to zwykły bankster. Jak ktoś nie wie dlaczego, niech przeczy
                   > ta stenogramy z podsłuchów. Tchórz, który bywał w moim domu w Szczyrku, postawi
                   > onym z jego lichwiarskiego kredytu. Teraz zgrywa ofiarę #PiS Uciekł jak szczur
                   > i ma nadzieję, że Amerykanie go ochronią."
                   > twitter.com/durczokk/status/1328462627006197761

                   Na pewno pieprzyl to po pijaku. Jutro bedzie sie tego wypieral, bo przeciez mafii nie bedzie sie narazal.
                   • rena-ta49 Re: Ojej,nawet pijaczyna Durczok? 17.11.20, 17:33
                    al-szamanka napisała:

                    > rena-ta49 napisała:
                    >
                    > > Kolega z TVN żony Czarneckiego twierdzi,ze to oszust jest?
                    > >
                    > > "Leszek #Czarnecki to zwykły bankster. Jak ktoś nie wie dlaczego, niech p
                    > rzeczy
                    > > ta stenogramy z podsłuchów. Tchórz, który bywał w moim domu w Szczyrku, p
                    > ostawi
                    > > onym z jego lichwiarskiego kredytu. Teraz zgrywa ofiarę #PiS Uciekł jak
                    > szczur
                    > > i ma nadzieję, że Amerykanie go ochronią."
                    > > twitter.com/durczokk/status/1328462627006197761
                    >
                    > Na pewno pieprzyl to po pijaku. Jutro bedzie sie tego wypieral, bo przeciez maf
                    > ii nie bedzie sie narazal.
                    >


                    Kurcze,masz rację! twetta już usunął,pewnie wytrzeźwiał!
                     • rena-ta49 Re: Pekao przejmuje Idea Bank Czarneckiego 08.01.21, 18:00
                      rena-ta49 napisała:

                      > "Nareszcie" - prezes ING Banku Śląskiego o przymusowej restrukturyzacji Idea Ba
                      > nku
                      >
                      > businessinsider.com.pl/firmy/pekao-przejmuje-idea-bank-leszka-czarneckiego-komentarz-prezesa-ing/4fz1k5b


                      Jak ja lubię kiedy kretynki,ktore nie maja pojęcia o bankowości,ale wypowiadają sie o ukradzeniu banku,który był bankrutem.
                      • rena-ta49 Słup SB-cki w "byznesie", wcześniej kapuś SB Ernes 31.12.21, 07:33
                       został wycofany z pierwszego szeregu?
                       Po kolei upadają oszukańcze biznesy Czarneckiego, bankstera który uciekł z Polski w bagażniku samochodu żony. Tysiące oszukanych i okradzionych ludzi.
                       Spółka giełdowa Open Finance, należąca do ukrywającego się od blisko dwóch lat Leszka Czarneckiego, ogłosiła dzisiaj upadłość. Akcje spółki spadają o blisko 50%.
                       Czarnecki się ukrywa,jego adwokat również sie ukrywa.
                       biznes.interia.pl/gieldy/aktualnosci/news-open-finance-zlozyl-wniosek-o-ogloszenie-upadlosci,nId,5739225

                       A tu bolszewicka kretynka,która cieszy się z tego ,ze przestępca ,który oszukał tysiace Polaków ukrywa sie przed wymiarem sprawiedliwości:
                       estella50
                       Re: Po kolejnej porażce ludziom Ziobry puszczają.
                       03.12.21, 18:41
                       Pamiętam, jak żona Carneckiego, dziennikarka Jolanta Pieńkowska, wywoziła męża w bagażniku samochodu, żeby Ziobro nie mógł go zamknąć w więzieniu.
                       Nie znam się na kruczkach prawnych, nie przesądzam, czy Czarnecki winien czy nie, ale bardzo się cieszę, że Ziobro dostał solidnie po łapach smile
                       forum.gazeta.pl/forum/w,29055,172796006,172796006,Po_kolejnej_porazce_ludziom_Ziobry_puszczaja_.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka