Dodaj do ulubionych

za duży kask

IP: *.echostar.pl 05.02.05, 18:35
Hej !! Kupiłem za duży kask, nie moge go oddać, zresztą nie chcę bo o takim
mrzyłem (arai). Poradźcie co robić - poczas jazdy opada mi na oczy !! Jest
jakś rada na to?? Czekam na rady !!
Obserwuj wątek
    • Gość: Prawnik Re: za duży kask IP: *.krzeszow.sdi.tpnet.pl 05.02.05, 18:58
      jedyna rada to zainwestuj w "kominarkę"
      ale nie jakaś cienką - jedwabną,
      coś może pomoże
      • Gość: tomash Re: za duży kask IP: *.echostar.pl 05.02.05, 19:00
        Fakt !! O tym nie pomyślałem !! Jak pomysł wypali masz u mnie dobre piwo !!
        • Gość: Prawnik Re: za duży kask IP: *.krzeszow.sdi.tpnet.pl 05.02.05, 19:18
          Co tam piwo! Bylebys bezpiecznie jeździł! I pamiętaj - zakładaj kask "szybką do
          przodu" ;-)
    • Gość: Prawnik Re: za duży kask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.05, 19:07
      U mnie pomagało jak się sciąłem na 1 milimetr, wtedy kast rzymał się jak głupi i
      nie mozna go było nawet przesunąć. Ale to ekstremalne posunięcie, czhyba ze i
      tak jesteś łysy pozdro
      • Gość: Przemek (zboq) Re: za duży kask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.05, 19:44
        ja jezdziłem w czapce na kursie bo kask był jak wiadro hehe
        • cien1100 Re: za duży kask 05.02.05, 20:22
          A ja wkładałem gąbkę pod wyściółkę:)
          • kollector Re: za duży kask 05.02.05, 20:37
            bo nie ma to jak Tiger!
            a ludzie wymyślają jakies Araie...
            jeden rozmiar i w dodatku lekki kask!
            nie przypomne że właśnie Tiger uratowal moją dupinkę, ehhhh... gdybym wtedy
            jechałw cabergu to dziś bym nie pisał... i moj chłopak prawiczek miałby żałobe...
    • Gość: Prawnik Re: za duży kask IP: *.icpnet.pl 05.02.05, 22:03
      Tak , najlepszy pomysł jest z gąbką.
    • dragon600 Re: za duży kask 05.02.05, 22:19
      Moim zdaniem nie pomoże ci zakładanie kominiarki, czapki i wkładanie gąbki. To,
      ze nie będzię ci się zsuwał na oczy nie znaczy że spełni swoje zadania wtedy,
      kiedy powinien, czyli podczas wypadku po prostu się zsunie. Czyli tak jak byś
      go nie miał. Jedyne rozsądne wyjście to sprzedanie tego egzemplarza i kupienie
      kasu o właściwym rozmiarze.

      P.S. Obyś nigdy nie miał okazji się o tym przekonać.
      • Gość: Prawnik Re: za duży kask IP: *.krzeszow.sdi.tpnet.pl 05.02.05, 22:30
        Sprzedaż albo zamiana...
        A co do tego o czym pisze Dragon - cóż... sama prawda.
        Ale czasami więcej niż kask daje szczęście. Trzeba w nie wierzyć (taaaa,
        dlaczego więc nie trafiłem 6 w totka kolejny raz z rzędu?!).
        Jestem pewien, że autor wątku postapi słusznie, cokolwiek by nie wybrał!
        • Gość: Prawnik Re: za duży kask IP: *.icpnet.pl 05.02.05, 22:46
          A ja znów zapomniałem sprawdzić lotto, ale już nie dziś.
          Ide spać.
          Dobranoc:-)
          • Gość: Prawnik Re: za duży kask IP: *.krzeszow.sdi.tpnet.pl 05.02.05, 22:51
            Duży lotek:
            17, 23, 33, 35, 38, 44

            żeby nie było że nie ma nic współnego z moto to od razu wyjaśniam, że za główną
            wygraną można kupić niezły zestaw napędowy ;-)
            • Gość: Prawnik Re: za duży kask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.05, 23:00
              Dzięki kolego za numery totka,nie będę musiał sprawdzać:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka