Gość: sokolik IP: *.echostar.pl 05.02.05, 18:35 Hej !! Kupiłem za duży kask, nie moge go oddać, zresztą nie chcę bo o takim mrzyłem (arai). Poradźcie co robić - poczas jazdy opada mi na oczy !! Jest jakś rada na to?? Czekam na rady !! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Prawnik Re: za duży kask IP: *.krzeszow.sdi.tpnet.pl 05.02.05, 18:58 jedyna rada to zainwestuj w "kominarkę" ale nie jakaś cienką - jedwabną, coś może pomoże Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomash Re: za duży kask IP: *.echostar.pl 05.02.05, 19:00 Fakt !! O tym nie pomyślałem !! Jak pomysł wypali masz u mnie dobre piwo !! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prawnik Re: za duży kask IP: *.krzeszow.sdi.tpnet.pl 05.02.05, 19:18 Co tam piwo! Bylebys bezpiecznie jeździł! I pamiętaj - zakładaj kask "szybką do przodu" ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prawnik Re: za duży kask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.05, 19:07 U mnie pomagało jak się sciąłem na 1 milimetr, wtedy kast rzymał się jak głupi i nie mozna go było nawet przesunąć. Ale to ekstremalne posunięcie, czhyba ze i tak jesteś łysy pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przemek (zboq) Re: za duży kask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.05, 19:44 ja jezdziłem w czapce na kursie bo kask był jak wiadro hehe Odpowiedz Link Zgłoś
kollector Re: za duży kask 05.02.05, 20:37 bo nie ma to jak Tiger! a ludzie wymyślają jakies Araie... jeden rozmiar i w dodatku lekki kask! nie przypomne że właśnie Tiger uratowal moją dupinkę, ehhhh... gdybym wtedy jechałw cabergu to dziś bym nie pisał... i moj chłopak prawiczek miałby żałobe... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prawnik Re: za duży kask IP: *.icpnet.pl 05.02.05, 22:03 Tak , najlepszy pomysł jest z gąbką. Odpowiedz Link Zgłoś
dragon600 Re: za duży kask 05.02.05, 22:19 Moim zdaniem nie pomoże ci zakładanie kominiarki, czapki i wkładanie gąbki. To, ze nie będzię ci się zsuwał na oczy nie znaczy że spełni swoje zadania wtedy, kiedy powinien, czyli podczas wypadku po prostu się zsunie. Czyli tak jak byś go nie miał. Jedyne rozsądne wyjście to sprzedanie tego egzemplarza i kupienie kasu o właściwym rozmiarze. P.S. Obyś nigdy nie miał okazji się o tym przekonać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prawnik Re: za duży kask IP: *.krzeszow.sdi.tpnet.pl 05.02.05, 22:30 Sprzedaż albo zamiana... A co do tego o czym pisze Dragon - cóż... sama prawda. Ale czasami więcej niż kask daje szczęście. Trzeba w nie wierzyć (taaaa, dlaczego więc nie trafiłem 6 w totka kolejny raz z rzędu?!). Jestem pewien, że autor wątku postapi słusznie, cokolwiek by nie wybrał! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prawnik Re: za duży kask IP: *.icpnet.pl 05.02.05, 22:46 A ja znów zapomniałem sprawdzić lotto, ale już nie dziś. Ide spać. Dobranoc:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prawnik Re: za duży kask IP: *.krzeszow.sdi.tpnet.pl 05.02.05, 22:51 Duży lotek: 17, 23, 33, 35, 38, 44 żeby nie było że nie ma nic współnego z moto to od razu wyjaśniam, że za główną wygraną można kupić niezły zestaw napędowy ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prawnik Re: za duży kask IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.05, 23:00 Dzięki kolego za numery totka,nie będę musiał sprawdzać:) Odpowiedz Link Zgłoś