okrutny_mariuszek 21.09.05, 20:27 Sprawdźcie się: htinyurl.com/7ohnv szczególnie liczę na Prawnika Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: prawnik Re: Tylko dla twardzieli - Motocykliści vs. Polic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.05, 21:00 1/kretynem jestes bo przez kilka mies. nie zauwazules ze nick prawnik pisze sie przez male"p" 2/jako motocyklista nie mam wiekszysz zastrzezan do policjantow(1 wyjatek) 3/przyznaj -chciales pokonwersowac z kims na swoim poziomie hahhahaha Odpowiedz Link Zgłoś
deviant.rr Re: Tylko dla twardzieli - Motocykliści vs. Polic 21.09.05, 21:34 Prawdopodobnie Okrutny_Mariuszek z racji grzeczności napisał nick Prawnik z dużych liter - można się nie lubić, ale szacunek jakiś do siebie mieć panowie. Śmigamy motocklami i przejeżdżając obok siebie zapewne pozrdowicie się wzajemnie... Tak powinno być. Odpowiedz Link Zgłoś
deviant.rr Re: Tylko dla twardzieli - Motocykliści vs. Polic 21.09.05, 21:56 U mnie lipa - 50% poprawnych odpowiedzi - wstyd mi :( Odpowiedz Link Zgłoś
ireo Re: wstyd mi 21.09.05, 22:51 miałem 92%. bardzo mnie to zaniepokoiło. nigdy nie chciałem nadawać się na policjanta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: widz Re: wstyd mi IP: *.pnet.com.pl 22.09.05, 10:54 to smutne, tylko 90% swoją drogą ciekawe jak statystycznie wypadli prawdziwi kandydaci na dzielnych i nieustraszonych policjantów ??? Odpowiedz Link Zgłoś
saracen1608 Re: Tylko dla twardzieli - Motocykliści vs. Polic 22.09.05, 12:24 ehh - gdzie te czasy kiedy do policji przyjmowali wszystkich którzy umieli albo czytac albo pisac , bo i tak ich na miasto parami wypuszczali ... A teraz to jakies nauki o (od)bycie trzeba znac - do d...py z taka policja ;] Odpowiedz Link Zgłoś
ireo Re: Tylko dla saracena 22.09.05, 12:30 słuchaj no, saracenie, a niby co ma oznaczać ta nowa sygnaturka? bo mi się nie podoba. Odpowiedz Link Zgłoś
saracen1608 Re: Tylko dla saracena 22.09.05, 12:42 hmmm, kazdy moze ja rozumiec tak jak chce - ale jesli obraza twoje uczucia religijne to juz zmieniam :D A BTW - o zo chozzi w tym pyt o tych szpitalach i o dzieciach ?? Czemu akurat ta odpowiedz jest prawidłowa bo ja chyba jakos nie moge zakumac :/ Odpowiedz Link Zgłoś
ireo Re: Tylko dla saracena 22.09.05, 13:48 bo przy założeniu (prawdziwym zresztą), że rodzi się mniej więcej tyle samo dziewczynek co chłopców, prawdopodobieńswto że w grupie 120 noworodków znajdzie się nagle 2x więcej pierwszych niż drugich (albo odwrotnie) jest tak małe, że to praktycznie niemożliwe. bardziej prawdopodobne jest, że może tak być w krótszej serii zdarzeń, czyli w szpitalu B, gdzie rodzi się mniej dzieci. to tak, jakbyś rzucał monetą w dwóch seriach, krótkiej i długiej, i później porównał wyniki. jeśli rzuciłeś 10 razy, to całkiem prawdopodobne że orzeł wypadł tylko 3 razy a reszka 7. ale jeśli rzuciłeś 100 razy, to nie mogło być 30 orłów i 70 reszek, bo prawdopodobieństwo takiego wyniku jest zbyt małe. raczej należy się spodziewać czegoś w rodzaju 43/57, 49/51, itp. Odpowiedz Link Zgłoś
saracen1608 Re: Tylko dla saracena 22.09.05, 14:16 hmm no w sumie logiczne :/ cholera - za gupi jezdem nawet na policjianta :( Odpowiedz Link Zgłoś
edwin.sk Re: Tylko dla twardzieli - Motocykliści vs. Polic 22.09.05, 14:13 nie nadaję sie na niebieskiego....doszedłęm do 7 pytania i juz jakos mi się dalej nie chciało:P Odpowiedz Link Zgłoś
cien1100 Re: Tylko dla twardzieli - Motocykliści vs. Polic 22.09.05, 14:52 Ja dobrnąłem do końca,ale nie będę się chwalił:) Odpowiedz Link Zgłoś
goha66 Re: Tylko dla twardzieli - Motocykliści vs. Polic 22.09.05, 19:52 u mnie 84% ...teraz pozostaje tylko zainwestować w "lizaka" i koniec debetem na koncie <lol> Odpowiedz Link Zgłoś
jamaszek Re: Tylko dla twardzieli - Motocykliści vs. Polic 23.09.05, 11:59 Motocykliści vs. policja, no co wy? Ja tam w sezon ogórkowy nie wierze, mój kolega służy w Policji, czytać i nawet pisać umie! A mnie jak złapią raz na jakiś czas to zazwyczaj mili są, nawet sobie nie zadają tudu żeby sprawdzić coś więcej poza dokumentami. Wszędzie są czarne owce, tak samo są one wśród psiarni, jak i wśród motocyklistów. Odpowiedz Link Zgłoś
okrutny_mariuszek Re: Tylko dla twardzieli - Motocykliści vs. Polic 23.09.05, 12:44 a dlaczego, Januszku, nie? teścik fajny, każdy w wolnej chwili może go sobie zrobić i zastanowić sie czy miałby odwagę schwytać takich: tinyurl.com/c88o2 bandziorów ;ﺑ) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kandydat Re: Tylko dla twardzieli - Motocykliści vs. Polic IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.10.05, 11:58 Że się tak dołączę do trochę już odległego tematu odnośnie testu wiedzy ogólnej dla kandydatów do Policji. Gratulacje wszystkim na forum, którzy rozwiązali test i dobrze wypadli, ci zaś którzy gorzej nie mają co się załamywać i uważać, że się nie nadają. Przechodziłem ten test w sobotę i powiem wam szczerze to nie jest takie proste. Oczywiście test był inny niż ten w internecie. Grupa liczyła prawie 80 osób i byla uznana za mocną gdyż zdało 26 osób. Najcześciej zdaje niecałe 20 przy podobnej frekwencji. W domu inaczej się do niego podchodzi a na egzaminie inaczej. Jak widzieliści pytanka bardzo różne, jak się nie wie to pół biedy, strzelasz i już.Gorzej jest nie być pewnym a z odpowiedzi każda wtedy pasuje i zaczyna się rozmyślanie. Czasu coraz mniej a wątpliwości coraz większe. Najlepszy wynik w mojej grupie to 35 dobrych więc jeszcze raz gratulacje dla tych, którzy wycisnęli powyżej 90%. Odpowiedz Link Zgłoś
sly69 Re: Tylko dla twardzieli - Motocykliści vs. Polic 10.10.05, 12:15 75 % - ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kandydat Re: Tylko dla twardzieli - Motocykliści vs. Polic IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.10.05, 12:55 75% to zdany egzamin. Na 40 trzeba było mieć 26 poprawnych, a mimo wszystko nie był łatwo. No to kawałek policjanta już by z ciebie był ale to dopiero początek. Odpowiedz Link Zgłoś