05.08.06, 11:28
Jest sprawa. Moj kumpel kupil simsona z roku 1983 - model Enduro.
Sprzet jest troche w nienajlepszym stanie- mam pytanie- gdzie moge nabyc
jakies tanie czesci i podzespoly?
Orientujecie sie moze jakie sa ceny tych simsonow w dobry, stanie?
Dzieki za pomoc.
pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • Gość: maciek Re: simson IP: *.autocom.pl 05.08.06, 16:16
      czesci zalezy w jakim miescia:D w krk na balickiej :D

      albo allegro:D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka