szpakmarc
05.08.06, 11:28
Jest sprawa. Moj kumpel kupil simsona z roku 1983 - model Enduro.
Sprzet jest troche w nienajlepszym stanie- mam pytanie- gdzie moge nabyc
jakies tanie czesci i podzespoly?
Orientujecie sie moze jakie sa ceny tych simsonow w dobry, stanie?
Dzieki za pomoc.
pozdrawiam.