bartekexc 04.09.06, 19:49 allegro.pl/item124260580_ktm_exc_250_2t.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Dzakas o prosze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.06, 20:48 góra!!!! bartek skad dokladnie jestes z łodzi?? wpadnij kiedy do łowicza Odpowiedz Link Zgłoś
bartekexc Re: o prosze 04.09.06, 21:30 z chęcią ale nie mam sprzęta na takie trasy, a skutem nie będę gonił Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dzakas heh w sumie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.06, 23:37 No ale jak cos kupisz na trase to daj znac i wpadnij^^ Odpowiedz Link Zgłoś