Dodaj do ulubionych

[SPAM] sprzedam ktm exc 250

04.09.06, 19:49
allegro.pl/item124260580_ktm_exc_250_2t.html
Obserwuj wątek
    • Gość: Dzakas o prosze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.06, 20:48
      góra!!!!

      bartek skad dokladnie jestes z łodzi?? wpadnij kiedy do łowicza
      • bartekexc Re: o prosze 04.09.06, 21:30
        z chęcią ale nie mam sprzęta na takie trasy, a skutem nie będę gonił
        • Gość: Dzakas heh w sumie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.06, 23:37
          No ale jak cos kupisz na trase to daj znac i wpadnij^^

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka