friizer 22.08.03, 08:06 szczegóły- www.friizer.republika.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
polokokt Re: SPRZEDAM SUZUKI GFS400 BANDIT 22.08.03, 13:10 Pytanko, od kiedy jestes wlascicielem tego motorku, bo wyglada ciekawie (jesli to ten z taka zolta rama) i ktorym wlascicielem jestes z kolei? Pozdrawiam -------------------------------- !!! UWAGA !!! Sprzedam Amplituner Technics szczegóły: www.sprzedam.hifi.prv.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
friizer Re: SPRZEDAM SUZUKI GFS400 BANDIT 24.08.03, 16:41 Wstyd sie przyznac, ale jestem włascicielem od miesiaca. Straciłem niestety prawko i musze sie pozbyc mojego Bandita ;-(. Jestem 2-gim włascicielem w Polsce. www.friizer.republika.pl Odpowiedz Link Zgłoś
polokokt Re: SPRZEDAM SUZUKI GFS400 BANDIT 24.08.03, 17:40 Pytalem z ciekawosci, bo tak mi sie zdawalo ze jakis czas temu widzialem ten motor na allegro i ciekaw bylem czy caly czas sprzedaje go tamta osoba czy juz nowy wlasciciel. Chyba nawet sie tu o niego pytales kiedys jak miales zamiar kupic (o ile sie nie myle). Pozdrawiam -------------------------------- !!! UWAGA !!! Sprzedam Amplituner Technics szczegóły: www.sprzedam.hifi.prv.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
friizer Re: SPRZEDAM SUZUKI GFS400 BANDIT 25.08.03, 10:33 Zgadza się! Ale sprzedać niestety muszę z powoduf podanych wyżej. Przecież nie będę trzymał go 2 lata na parkingu (albo jeździł bez prawka). www.friizer.republika.pl Odpowiedz Link Zgłoś