Dodaj do ulubionych

SPRZEDAM SUZUKI GFS400 BANDIT

22.08.03, 08:06
szczegóły- www.friizer.republika.pl
Obserwuj wątek
    • polokokt Re: SPRZEDAM SUZUKI GFS400 BANDIT 22.08.03, 13:10
      Pytanko, od kiedy jestes wlascicielem tego motorku, bo wyglada ciekawie (jesli
      to ten z taka zolta rama) i ktorym wlascicielem jestes z kolei?
      Pozdrawiam

      --------------------------------
      !!! UWAGA !!!
      Sprzedam Amplituner Technics
      szczegóły:
      www.sprzedam.hifi.prv.pl/
      • friizer Re: SPRZEDAM SUZUKI GFS400 BANDIT 24.08.03, 16:41
        Wstyd sie przyznac, ale jestem włascicielem od miesiaca. Straciłem niestety
        prawko i musze sie pozbyc mojego Bandita ;-(. Jestem 2-gim włascicielem w
        Polsce. www.friizer.republika.pl
        • polokokt Re: SPRZEDAM SUZUKI GFS400 BANDIT 24.08.03, 17:40
          Pytalem z ciekawosci, bo tak mi sie zdawalo ze jakis czas temu widzialem ten
          motor na allegro i ciekaw bylem czy caly czas sprzedaje go tamta osoba czy juz
          nowy wlasciciel. Chyba nawet sie tu o niego pytales kiedys jak miales zamiar
          kupic (o ile sie nie myle).
          Pozdrawiam

          --------------------------------
          !!! UWAGA !!!
          Sprzedam Amplituner Technics
          szczegóły:
          www.sprzedam.hifi.prv.pl/
    • friizer Re: SPRZEDAM SUZUKI GFS400 BANDIT 25.08.03, 10:33
      Zgadza się! Ale sprzedać niestety muszę z powoduf podanych wyżej. Przecież nie
      będę trzymał go 2 lata na parkingu (albo jeździł bez prawka).
      www.friizer.republika.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka