Gość: fandesign
IP: *.chello.pl
12.09.09, 10:11
jeść, jeść, jeść! gdyby tylko szef kuchni częściej wychodził do gości, byłoby
super! bo miło przecież usłyszeć od osoby, w sumie najbardziej
zainteresowanej, czy smakuje, a może czegoś byśmy dodali, a czy ciepłe, czy
zimne.. czasem takie ludzkie pytania, mogą nas przyciągnąć po raz kolejny i
kolejny, bo tworzy się relacja - klient vs "dostawca". ogólnie miejsce fajne i
krok po kroczku zapisuje się w historycznej księdze Warszawy ;)