Dodaj do ulubionych

Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały?

01.12.09, 18:46
Czyżby sfrustrowani przeciwnicy buspasów dali znać o sobie?
Obserwuj wątek
    • Gość: Pasażer Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? IP: 217.149.245.* 01.12.09, 18:47
      Z całym szacunkiem do wolności mediów, to Wasza wina, że teraz wylęgają się te
      czuby, które demolują kolejne autobusy i tramwaje.

      Gdyby nikt nie poinformował, że doszło do takiego wydarzenia to na 99% nikt by
      tego nie zaczął kopiować! Debile, które śledziły wiadomości dowiedziały się
      tylko, że fajna to zabawa, bo można coś zniszczyć a jest się bezkarnym...
      • macp1 Re: Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? 01.12.09, 19:46
        cała wina spoczywa na durniach wykorzystujących nabyte w sklepach
        REAL coolkulki
        dlaczego ???????????

        dlatego że sklepy te miały do niedawna w ofercie COOL KULKI
        szklane kulki do zabawy dla dzieci o średnicy ok1,5-2 cm

        nie od dziś wiadomo że uderzenie kulką (z łożyska, szklaną, inną) w
        szybę hartowaną
        a takie są w pojazdach mechanicznych powoduje tylko lekki stuk a
        szyba leci w drobny mak, trzeba by poszukać takich kulek w miejscu
        zdarzenia bo się odbijają a nie wpadają do środka

        moim skromnym zdaniem tymi - takimi właśnie kulkami posługują się
        sprawcy
    • Gość: kask Re: Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? IP: *.aster.pl 01.12.09, 20:03
      a może to po prostu jacyś debile? (co żadnej z wcześniejszych wersji nie wyklucza)
    • Gość: xxx Re: Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? IP: *.acn.waw.pl 01.12.09, 20:29
      Mam nadzieję, że następny strzał dosięgnie tego debila o nicku buspas. Tylko jak
      będą strzelać w łeb, to lepiej jakimś większym kalibrem, żeby się rykoszetem nie
      odbiło.
      • Gość: Antyplebs Re: Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? IP: 85.222.87.* 01.12.09, 20:44
        Być może Buspas ma rację. Jakby Cię było stać na samochód, to byś wiedział jak
        bardzo utrudniają dojazdy pasy dla autobusów. Zwłaszcza na Armii Ludowej, gdzie
        już wcześniej były korki, ale nie aż takie! Moim zdaniem wandalizm jest kiepską,
        niską formą protestu, ale dobrze, że przynajmniej ktoś się buntuje przeciw temu
        wybrykowi władz miasta.

        Czemu, do cholery, w tym państwie promowani są ubodzy? Czemu lepiej mają mieć
        ludzie, których nie stać na samochód? Czy to ta polska zawiść, czy może zwykła
        walka o wyborcę? Jeżeli tak, to kiepska, bo bardzo wielu warszawiaków posiada
        samochody.

        Moim skromnym zdaniem to paranoja, że promowani są ubodzy, niedojdy i
        darmozjady. Powinno się skończyć z tą szopką, z zasiłkami, z całym tym
        dziadowstwem. Czas docenić zamożnych i ambitnych, pracujących i uczących się.

        Trochę zboczyłem z tematu. Ups ;]
        • Gość: Botcat Re: Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? IP: 82.210.163.* 01.12.09, 21:14
          Władza wie lepiej co maluczkim potrzebne. Niechaj zziajani seniorzy i studenci z
          pozostałych miast w tym pięknym kraju godnie suną buspasem z/do przychodni i
          uczelni publicznych! Niechaj ćwiczą ewakuację i alarmy pożarowe w zaniedbanych,
          płonących autobusach! Z początku się wściekałem, teraz już się tylko uśmiecham
          pobłażliwie jak zza swojej szyby oglądam cały ten cyrk. Stać mnie i mam
          samochód, na dokładkę nie na wioskowych rejestracjach. Przynajmniej nie muszę
          prosić kierowcy o włączenie klimy i nie martwię się o to, że czereśnia obok ma
          nieświeży oddech albo nie umył się tu i ówdzie.

          P.S. do panów strzelających z kulek, czy czego tam: jeśli to forma protestu, to
          wiedzcie, że puścicie ZTM w końcu z torbami. Przecież takie szyby drogie są, a
          oni i tak ledwo przędą nawet z dopłatami ze strony miasta :D
          Skoro ludzie mówią "nie" a kasta rządząca dalej swoje pomysły wdraża, to
          najwyraźniej trzeba dać wyraz niezadowolenia w inny sposób. Wot, demokracja!
        • Gość: monika Re: Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? IP: *.chello.pl 01.12.09, 21:39
          Co Ty pieprzysz Człowieku?! Jakie promowanie ludzi biednych? Mam
          samochodód ale poruszam się komunikacją miejską. Dlczego?
          Dlatego,że nie muszę szpanować i lansować się swoim samochodem po
          mieście tylko chce spokojnie dojechać do pracy nie stojąc w korkach,
          które tworzą się miedzy innymi przez takich jak Ty którzy muszą za
          wszelką ceną dostać się do pracy.
          Wiecęj buspasów poprawi sytuację ludzi dojeżdżajacych do pracy
          niekoniecznie samochodem.
          Pomyśl o tym. Nie wszyscy muszą się lansować!!
          • dickers racja, lepiej podróżuj zbiorkomem, bo baba za 01.12.09, 22:21
            fajerą to pewne kłopoty, a poza tym lepiej polansować się w
            zbiorkomie i poczuć na tyłku spocone łapska współpodróżujących,
            wyyyypas
            • kosmiczny_swir Słoma z butów ci wyłazi 01.12.09, 23:28
              Słoma z butów ci wyłazi. Statystycznie kobiety powodują mniej wypadków.

              Poza tym, samochody są na wieś a nie do miasta. Samochody w mieście to
              marnotrawstwo przestrzeni. Miasto jest ciasne, dlatego, że jest miastem a nie wsią!

              Swoją drogą, co ja tu piszę, 70% mieszkańców poslkich miast jest może
              drugim-trzecim pokoleniem żyjącym w mieście i w dalszym ciągu hołduje wiejskim
              zwyczajom.
              • Gość: gus che,che statystyk się znalazł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.09, 23:40
                statystyki sądla debili co nie umieją trzeźwo oceniać sytuacji, lecz
                się dalej statystykami jak ryży tiusk
              • Gość: Yokomato Re: Słoma z butów ci wyłazi IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.12.09, 23:59
                W waszej warsiawce mieszka 80 % ludzi co ma korzonki ze wsi nie pamietacie już ? W sobotki jadą do tatuśka i wracają po południu do domku z wyładowanym bagażnikiem.Hihi okropeczne państwo ze wsi,krótka macie pamięć !
          • Gość: Kalina Re: Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.09, 22:38
            Monika, popieram. Antyplebs, wstań i wyjdź.

            Pogardliwe opinie o promocji ubóstwa pominę milczeniem, nie mój poziom, pardon.

            Komunikacją zbiorową przemieszczają się nie tylko "ubodzy, których nie stać na
            samochód", ale też:
            - uczniowie
            - studenci
            - młodzi ludzie, którzy dopiero na samochód zarobią/zarabiają
            - ludzie, którzy w ten sposób oszczędzają czas, unikają korków (tramwaj, metro)
            - ludzie, którzy pobalują/zabalowali
            - ludzie, którzy nie prowadzą (albo prowadzą mało), bo nie umieją, nie lubią lub
            się do tego z innych względów nie nadają
            - emeryci - którzy rzadko są winni swego ubóstwa
            - miłośnicy ekologii
            - i inni.

            Są też ludzie "ubodzy" z wyboru. Ludzie, dla których zarabianie pieniędzy
            umożliwiających utrzymanie samochodu bez większych kłopotów nie jest
            priorytetem. Ludzie np pracujący za małą kasę w mało intratnych zawodach
            (pielęgniarki, nauczyciele), czy w organizacjach pozarządowych. Ludzie, którzy
            zarabiają tak, że wolą wydać zarobioną kasę na inne rzeczy (ciuchy, teatr,
            sushi, wódę, podróże...), nie na samochód. Ale rozumiem, że ci zasługują na
            Twoją pogardę, bo po prostu nie podzielają Twojego systemu wartości.

            Co do miłośników ekologii - można się podśmiewać, ale gdyby większość
            warszawiaków jeździła transportem zbiorowym (przynajmniej częściowo), syfu
            byłoby znacznie mniej.

            Wolałabym też, żeby chodniki w Warszawie były dla pieszych chodzących po
            chodnikach, nie dla samochodów osób, które często po prostu oszczędzają na
            miejscu parkingowym w biurowcowym parkingu (casus Służewia - rozkosz po prostu,
            przemarsz po chodniku, który nie dość że występuje w formie znikomej i jest w
            fatalnym stanie, to jest cały zastawiony samochodami).

            Nie jestem wrogiem samochodów, przeciwnie - bardzo je lubię. Ale w Warszawie
            mieszka ze 2 miliony ludzi, cholera wie ilu jest w tym mieście w godzinach
            szczytu (dojechawszy z okolic stolicy). Transport zbiorowy usprawnia, a powinien
            usprawniać jeszcze bardziej komunikację tych tłumów w tak wielkim organizmie.
            Buspasy służą temu celowi.

            Warto czasem spojrzeć na takie coś jak "dobro wspólne", jakkolwiek to pojęcie
            nie byłoby zdeprecjonowane przez poprzedni system, a nie tylko na własną wygodę
            i swoje rozbuchane ego.
            • Gość: trawa Re: Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? IP: *.mlociny.waw.pl 01.12.09, 22:59
              Kalino! Ten jegomość może i ma gruby portfel, ale muzg na pewno
              cienki. Zwykły prostak "fura - skóra - komóra" ze słomą w butach.
        • kosmiczny_swir Samochody są marnotrastwem miejsca. 01.12.09, 23:25
          Samochody są marnotrastwem miejsca. Gdyby wszyscy dojeżdżali do pracy
          samochodami to miasto całkiem by się zakorkowało.

          Co do buspasów, ktoś powinien pójść po rozum do głowy i pozwolić jeździć po nich
          samochodami z przynajmniej dwoma osobami w środku.

          Samochody są dobre na wieś, gdzie jest dużo miejsca, a nie do miast gdzie jest
          ciasno i na samochody po prostu nie ma miejsca. Samochody są do wypadów za
          miasto a nie do jeżdżenia po mieście.
        • Gość: Bebok Re: Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? IP: *.chello.pl 02.12.09, 03:16
          Gość portalu: Antyplebs napisał(a):

          > Być może Buspas ma rację. Jakby Cię było stać na samochód, to byś wiedział jak
          > bardzo utrudniają dojazdy pasy dla autobusów.

          Jakby Cię było stać na bilet do cywilizowanego kraju (może być ten, z którego
          sprowadziłeś swojego piętnastoletniego strucla), to byś wiedział, jak bardzo
          ułatwiają dojazdy pasy dla autobusów. Do tego stopnia, że jak już taki burak jak
          Ty musi przyjeżdżać do pracy ze swojej wiochy do miasta, to auto zostawia poza
          centrum i przesiada się w komunikację. Prawdziwi mieszkańcy w tym czasie jeżdżą
          rowerami albo spacerują bez konieczności wąchania spalin. No, ale to w
          cywilizowanych krajach, a nie w Kartoflanej Republice Bolandy.
    • Gość: Kryzi Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? IP: *.81-167-85.customer.lyse.net 01.12.09, 20:42
      A nasza policja zajmuje sie lapaniem dzieci co sciagneli nielegalnie film z internetu, albo panem Jurkiem co mu sasiad pozwolil mape skopiowac... zalosne...
    • Gość: Kryzi Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? IP: *.81-167-85.customer.lyse.net 01.12.09, 20:43
      A nasz policja zajmuje sie dziecmi co sobie nielegalnei gre sciagneli z
      internetu.. zalosne...
    • Gość: a-psych Psycholi za kulasa na drzewie,aż go ptaki rozdziob IP: *.ip.jarsat.pl 01.12.09, 21:16
      ią!No i KASTROWAĆ obowiązkowo,by to robactwo się nie plęgło!!!
    • adam81w Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? 01.12.09, 21:17
      Co za pajac to robi?
    • zegrz Wygląda to na "zabawę" bandy niedorostków. 01.12.09, 21:53
      Coś takiego podpada już chyba pod terroryzm, a za to są długie lata
      więzienia.
    • norman67 Musi buspas 01.12.09, 22:03
      • dickers Zliwkidujcie buspasy nie będzie strzałów znikąd 01.12.09, 22:22
        i będzie po problemie a tak cóż....bileciki zdrożeją, oj zdrożeją
        • kosmiczny_swir Buspasy są w cywilzowanym świecie. 01.12.09, 23:21
          Buspasy są w cywilzowanym świecie. Samochód jest dobry na wieś a nie do miasta.
          Samochód to marnotrawienie cennej przestrzeni w miastach. Z resztą, miasto jest
          miastem dlatego, że wielu ludzi żyje na niewielkim obszarze i tym różni się od
          wsi. Gdyby wszystkich mieszkańców miast wsadzić do samochodów, to nie
          dojechalibyśmy do pracy nigdy.
          • Gość: gus Re: Buspasy są nielegalne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.09, 23:41
            wbrew zasadom kostytucyjnym, kto chce niech se zbiorkomem
            smierdzącym jeździ, albo płonącym albo ostrzliwanym :) super nie
            panie statystyk :)
    • jerjar Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? 01.12.09, 22:21
      Oni ich dzisiaj nie złapali, bo myśleli, że strzelają tylko w poniedziałki (tak opowiadał rano rzecznik Policji). Teraz, żeby ich złapać, będą czekali do następnego wtorku.
      • gelbigel snajper 02.12.09, 00:38
        Gość bierze przykład ze snajpera w stanach. Najpewniejsze jest że zasadza się w
        samochodzie z wiatrówką i strzela na wyrywki. Ponieważ nikogo nie zabił wiec nie
        ma psychozy i obławy policyjnej. I pewnie będzie strzelał jeszcze dłuuuugo. Poza
        tym doczekał się przynajmniej 1 naśladowcy. A sposobu poza przyłapaniem na
        gorącym uczynku nie ma. Ale do tego potrzebna jest skoordynowana akcja policji i
        mzk. Do wiosny nie ma na co liczyć. Lepiej niech pasażerowie zakładają maski do
        paintballa bo jak kulka trafi w co innego niż oko czy skroń to najwyżej się
        zaszyje. Oczy mamy tylko 1 parę.
    • Gość: tra-wa Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? IP: *.mlociny.waw.pl 01.12.09, 23:05
      Zranienie prowadzącego pojazd może doprowadzić do ogromnej
      katastrofy, może zginąć wiele osób. Czy odpowiedzialni za te ekscesy
      nie zdają sobie sprawy z konsekwencji swioch czynów?
    • lisa2 Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? 01.12.09, 23:35
      Jak przeczytałam tytuł, to pomyślałam, że milion znowu trzeba będzie wydać na
      nowy autobus, a tu tylko szyba.
      • Gość: gus promocja zbiorkomu trwa :) jak nie ogniem to kulą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.09, 23:43
        ten ruta to ma łeb jak sklep, wie jak zareklamować miejski zbiorkom
    • Gość: mlyn Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? IP: *.xdsl.centertel.pl 02.12.09, 00:06
      Ludzie czemu się dziwicie???? Kolejny przykład "azjatyckiej" warszawy.
      NA WSCH OD KONINA AZJA SIĘ ZACZYNA
    • gelbigel nowa moda 02.12.09, 00:30
      łyse ku... znowu z braku własnego pomysłu na życie zaczerpują inspirację z
      gazet. A dziennikarze podsycają płomień w narodzie żeby nie zgasł w mrokach
      niewiedzy.
    • Gość: kas Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? IP: *.147.113.92.nat.umts.dynamic.eranet.pl 02.12.09, 01:17
      Strzelać można dziś nawet z komórki ("broń w komórce" www.youtube)i naiwni
      myślą, że u nas to się nie zdarza. Ostra broń zostawia ślady, chemia jest
      trudna do wykrycia a działa. Policja i prokuratura musi mieć dowód i dopóki go
      nie ma nic się nie dzieje. Snajper smsuje w samochodzie, w knajpie, na ulicy...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka