buspas 01.12.09, 18:46 Czyżby sfrustrowani przeciwnicy buspasów dali znać o sobie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Pasażer Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? IP: 217.149.245.* 01.12.09, 18:47 Z całym szacunkiem do wolności mediów, to Wasza wina, że teraz wylęgają się te czuby, które demolują kolejne autobusy i tramwaje. Gdyby nikt nie poinformował, że doszło do takiego wydarzenia to na 99% nikt by tego nie zaczął kopiować! Debile, które śledziły wiadomości dowiedziały się tylko, że fajna to zabawa, bo można coś zniszczyć a jest się bezkarnym... Odpowiedz Link Zgłoś
macp1 Re: Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? 01.12.09, 19:46 cała wina spoczywa na durniach wykorzystujących nabyte w sklepach REAL coolkulki dlaczego ??????????? dlatego że sklepy te miały do niedawna w ofercie COOL KULKI szklane kulki do zabawy dla dzieci o średnicy ok1,5-2 cm nie od dziś wiadomo że uderzenie kulką (z łożyska, szklaną, inną) w szybę hartowaną a takie są w pojazdach mechanicznych powoduje tylko lekki stuk a szyba leci w drobny mak, trzeba by poszukać takich kulek w miejscu zdarzenia bo się odbijają a nie wpadają do środka moim skromnym zdaniem tymi - takimi właśnie kulkami posługują się sprawcy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kask Re: Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? IP: *.aster.pl 01.12.09, 20:03 a może to po prostu jacyś debile? (co żadnej z wcześniejszych wersji nie wyklucza) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? IP: *.acn.waw.pl 01.12.09, 20:29 Mam nadzieję, że następny strzał dosięgnie tego debila o nicku buspas. Tylko jak będą strzelać w łeb, to lepiej jakimś większym kalibrem, żeby się rykoszetem nie odbiło. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Antyplebs Re: Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? IP: 85.222.87.* 01.12.09, 20:44 Być może Buspas ma rację. Jakby Cię było stać na samochód, to byś wiedział jak bardzo utrudniają dojazdy pasy dla autobusów. Zwłaszcza na Armii Ludowej, gdzie już wcześniej były korki, ale nie aż takie! Moim zdaniem wandalizm jest kiepską, niską formą protestu, ale dobrze, że przynajmniej ktoś się buntuje przeciw temu wybrykowi władz miasta. Czemu, do cholery, w tym państwie promowani są ubodzy? Czemu lepiej mają mieć ludzie, których nie stać na samochód? Czy to ta polska zawiść, czy może zwykła walka o wyborcę? Jeżeli tak, to kiepska, bo bardzo wielu warszawiaków posiada samochody. Moim skromnym zdaniem to paranoja, że promowani są ubodzy, niedojdy i darmozjady. Powinno się skończyć z tą szopką, z zasiłkami, z całym tym dziadowstwem. Czas docenić zamożnych i ambitnych, pracujących i uczących się. Trochę zboczyłem z tematu. Ups ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Botcat Re: Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? IP: 82.210.163.* 01.12.09, 21:14 Władza wie lepiej co maluczkim potrzebne. Niechaj zziajani seniorzy i studenci z pozostałych miast w tym pięknym kraju godnie suną buspasem z/do przychodni i uczelni publicznych! Niechaj ćwiczą ewakuację i alarmy pożarowe w zaniedbanych, płonących autobusach! Z początku się wściekałem, teraz już się tylko uśmiecham pobłażliwie jak zza swojej szyby oglądam cały ten cyrk. Stać mnie i mam samochód, na dokładkę nie na wioskowych rejestracjach. Przynajmniej nie muszę prosić kierowcy o włączenie klimy i nie martwię się o to, że czereśnia obok ma nieświeży oddech albo nie umył się tu i ówdzie. P.S. do panów strzelających z kulek, czy czego tam: jeśli to forma protestu, to wiedzcie, że puścicie ZTM w końcu z torbami. Przecież takie szyby drogie są, a oni i tak ledwo przędą nawet z dopłatami ze strony miasta :D Skoro ludzie mówią "nie" a kasta rządząca dalej swoje pomysły wdraża, to najwyraźniej trzeba dać wyraz niezadowolenia w inny sposób. Wot, demokracja! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monika Re: Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? IP: *.chello.pl 01.12.09, 21:39 Co Ty pieprzysz Człowieku?! Jakie promowanie ludzi biednych? Mam samochodód ale poruszam się komunikacją miejską. Dlczego? Dlatego,że nie muszę szpanować i lansować się swoim samochodem po mieście tylko chce spokojnie dojechać do pracy nie stojąc w korkach, które tworzą się miedzy innymi przez takich jak Ty którzy muszą za wszelką ceną dostać się do pracy. Wiecęj buspasów poprawi sytuację ludzi dojeżdżajacych do pracy niekoniecznie samochodem. Pomyśl o tym. Nie wszyscy muszą się lansować!! Odpowiedz Link Zgłoś
dickers racja, lepiej podróżuj zbiorkomem, bo baba za 01.12.09, 22:21 fajerą to pewne kłopoty, a poza tym lepiej polansować się w zbiorkomie i poczuć na tyłku spocone łapska współpodróżujących, wyyyypas Odpowiedz Link Zgłoś
kosmiczny_swir Słoma z butów ci wyłazi 01.12.09, 23:28 Słoma z butów ci wyłazi. Statystycznie kobiety powodują mniej wypadków. Poza tym, samochody są na wieś a nie do miasta. Samochody w mieście to marnotrawstwo przestrzeni. Miasto jest ciasne, dlatego, że jest miastem a nie wsią! Swoją drogą, co ja tu piszę, 70% mieszkańców poslkich miast jest może drugim-trzecim pokoleniem żyjącym w mieście i w dalszym ciągu hołduje wiejskim zwyczajom. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gus che,che statystyk się znalazł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.09, 23:40 statystyki sądla debili co nie umieją trzeźwo oceniać sytuacji, lecz się dalej statystykami jak ryży tiusk Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yokomato Re: Słoma z butów ci wyłazi IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 01.12.09, 23:59 W waszej warsiawce mieszka 80 % ludzi co ma korzonki ze wsi nie pamietacie już ? W sobotki jadą do tatuśka i wracają po południu do domku z wyładowanym bagażnikiem.Hihi okropeczne państwo ze wsi,krótka macie pamięć ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kalina Re: Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.09, 22:38 Monika, popieram. Antyplebs, wstań i wyjdź. Pogardliwe opinie o promocji ubóstwa pominę milczeniem, nie mój poziom, pardon. Komunikacją zbiorową przemieszczają się nie tylko "ubodzy, których nie stać na samochód", ale też: - uczniowie - studenci - młodzi ludzie, którzy dopiero na samochód zarobią/zarabiają - ludzie, którzy w ten sposób oszczędzają czas, unikają korków (tramwaj, metro) - ludzie, którzy pobalują/zabalowali - ludzie, którzy nie prowadzą (albo prowadzą mało), bo nie umieją, nie lubią lub się do tego z innych względów nie nadają - emeryci - którzy rzadko są winni swego ubóstwa - miłośnicy ekologii - i inni. Są też ludzie "ubodzy" z wyboru. Ludzie, dla których zarabianie pieniędzy umożliwiających utrzymanie samochodu bez większych kłopotów nie jest priorytetem. Ludzie np pracujący za małą kasę w mało intratnych zawodach (pielęgniarki, nauczyciele), czy w organizacjach pozarządowych. Ludzie, którzy zarabiają tak, że wolą wydać zarobioną kasę na inne rzeczy (ciuchy, teatr, sushi, wódę, podróże...), nie na samochód. Ale rozumiem, że ci zasługują na Twoją pogardę, bo po prostu nie podzielają Twojego systemu wartości. Co do miłośników ekologii - można się podśmiewać, ale gdyby większość warszawiaków jeździła transportem zbiorowym (przynajmniej częściowo), syfu byłoby znacznie mniej. Wolałabym też, żeby chodniki w Warszawie były dla pieszych chodzących po chodnikach, nie dla samochodów osób, które często po prostu oszczędzają na miejscu parkingowym w biurowcowym parkingu (casus Służewia - rozkosz po prostu, przemarsz po chodniku, który nie dość że występuje w formie znikomej i jest w fatalnym stanie, to jest cały zastawiony samochodami). Nie jestem wrogiem samochodów, przeciwnie - bardzo je lubię. Ale w Warszawie mieszka ze 2 miliony ludzi, cholera wie ilu jest w tym mieście w godzinach szczytu (dojechawszy z okolic stolicy). Transport zbiorowy usprawnia, a powinien usprawniać jeszcze bardziej komunikację tych tłumów w tak wielkim organizmie. Buspasy służą temu celowi. Warto czasem spojrzeć na takie coś jak "dobro wspólne", jakkolwiek to pojęcie nie byłoby zdeprecjonowane przez poprzedni system, a nie tylko na własną wygodę i swoje rozbuchane ego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trawa Re: Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? IP: *.mlociny.waw.pl 01.12.09, 22:59 Kalino! Ten jegomość może i ma gruby portfel, ale muzg na pewno cienki. Zwykły prostak "fura - skóra - komóra" ze słomą w butach. Odpowiedz Link Zgłoś
kosmiczny_swir Samochody są marnotrastwem miejsca. 01.12.09, 23:25 Samochody są marnotrastwem miejsca. Gdyby wszyscy dojeżdżali do pracy samochodami to miasto całkiem by się zakorkowało. Co do buspasów, ktoś powinien pójść po rozum do głowy i pozwolić jeździć po nich samochodami z przynajmniej dwoma osobami w środku. Samochody są dobre na wieś, gdzie jest dużo miejsca, a nie do miast gdzie jest ciasno i na samochody po prostu nie ma miejsca. Samochody są do wypadów za miasto a nie do jeżdżenia po mieście. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bebok Re: Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? IP: *.chello.pl 02.12.09, 03:16 Gość portalu: Antyplebs napisał(a): > Być może Buspas ma rację. Jakby Cię było stać na samochód, to byś wiedział jak > bardzo utrudniają dojazdy pasy dla autobusów. Jakby Cię było stać na bilet do cywilizowanego kraju (może być ten, z którego sprowadziłeś swojego piętnastoletniego strucla), to byś wiedział, jak bardzo ułatwiają dojazdy pasy dla autobusów. Do tego stopnia, że jak już taki burak jak Ty musi przyjeżdżać do pracy ze swojej wiochy do miasta, to auto zostawia poza centrum i przesiada się w komunikację. Prawdziwi mieszkańcy w tym czasie jeżdżą rowerami albo spacerują bez konieczności wąchania spalin. No, ale to w cywilizowanych krajach, a nie w Kartoflanej Republice Bolandy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kryzi Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? IP: *.81-167-85.customer.lyse.net 01.12.09, 20:42 A nasza policja zajmuje sie lapaniem dzieci co sciagneli nielegalnie film z internetu, albo panem Jurkiem co mu sasiad pozwolil mape skopiowac... zalosne... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kryzi Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? IP: *.81-167-85.customer.lyse.net 01.12.09, 20:43 A nasz policja zajmuje sie dziecmi co sobie nielegalnei gre sciagneli z internetu.. zalosne... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a-psych Psycholi za kulasa na drzewie,aż go ptaki rozdziob IP: *.ip.jarsat.pl 01.12.09, 21:16 ią!No i KASTROWAĆ obowiązkowo,by to robactwo się nie plęgło!!! Odpowiedz Link Zgłoś
adam81w Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? 01.12.09, 21:17 Co za pajac to robi? Odpowiedz Link Zgłoś
zegrz Wygląda to na "zabawę" bandy niedorostków. 01.12.09, 21:53 Coś takiego podpada już chyba pod terroryzm, a za to są długie lata więzienia. Odpowiedz Link Zgłoś
dickers Zliwkidujcie buspasy nie będzie strzałów znikąd 01.12.09, 22:22 i będzie po problemie a tak cóż....bileciki zdrożeją, oj zdrożeją Odpowiedz Link Zgłoś
kosmiczny_swir Buspasy są w cywilzowanym świecie. 01.12.09, 23:21 Buspasy są w cywilzowanym świecie. Samochód jest dobry na wieś a nie do miasta. Samochód to marnotrawienie cennej przestrzeni w miastach. Z resztą, miasto jest miastem dlatego, że wielu ludzi żyje na niewielkim obszarze i tym różni się od wsi. Gdyby wszystkich mieszkańców miast wsadzić do samochodów, to nie dojechalibyśmy do pracy nigdy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gus Re: Buspasy są nielegalne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.09, 23:41 wbrew zasadom kostytucyjnym, kto chce niech se zbiorkomem smierdzącym jeździ, albo płonącym albo ostrzliwanym :) super nie panie statystyk :) Odpowiedz Link Zgłoś
jerjar Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? 01.12.09, 22:21 Oni ich dzisiaj nie złapali, bo myśleli, że strzelają tylko w poniedziałki (tak opowiadał rano rzecznik Policji). Teraz, żeby ich złapać, będą czekali do następnego wtorku. Odpowiedz Link Zgłoś
gelbigel snajper 02.12.09, 00:38 Gość bierze przykład ze snajpera w stanach. Najpewniejsze jest że zasadza się w samochodzie z wiatrówką i strzela na wyrywki. Ponieważ nikogo nie zabił wiec nie ma psychozy i obławy policyjnej. I pewnie będzie strzelał jeszcze dłuuuugo. Poza tym doczekał się przynajmniej 1 naśladowcy. A sposobu poza przyłapaniem na gorącym uczynku nie ma. Ale do tego potrzebna jest skoordynowana akcja policji i mzk. Do wiosny nie ma na co liczyć. Lepiej niech pasażerowie zakładają maski do paintballa bo jak kulka trafi w co innego niż oko czy skroń to najwyżej się zaszyje. Oczy mamy tylko 1 parę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tra-wa Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? IP: *.mlociny.waw.pl 01.12.09, 23:05 Zranienie prowadzącego pojazd może doprowadzić do ogromnej katastrofy, może zginąć wiele osób. Czy odpowiedzialni za te ekscesy nie zdają sobie sprawy z konsekwencji swioch czynów? Odpowiedz Link Zgłoś
lisa2 Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? 01.12.09, 23:35 Jak przeczytałam tytuł, to pomyślałam, że milion znowu trzeba będzie wydać na nowy autobus, a tu tylko szyba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gus promocja zbiorkomu trwa :) jak nie ogniem to kulą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.09, 23:43 ten ruta to ma łeb jak sklep, wie jak zareklamować miejski zbiorkom Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mlyn Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? IP: *.xdsl.centertel.pl 02.12.09, 00:06 Ludzie czemu się dziwicie???? Kolejny przykład "azjatyckiej" warszawy. NA WSCH OD KONINA AZJA SIĘ ZACZYNA Odpowiedz Link Zgłoś
gelbigel nowa moda 02.12.09, 00:30 łyse ku... znowu z braku własnego pomysłu na życie zaczerpują inspirację z gazet. A dziennikarze podsycają płomień w narodzie żeby nie zgasł w mrokach niewiedzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kas Kolejny zniszczony autobus. Znowu strzały? IP: *.147.113.92.nat.umts.dynamic.eranet.pl 02.12.09, 01:17 Strzelać można dziś nawet z komórki ("broń w komórce" www.youtube)i naiwni myślą, że u nas to się nie zdarza. Ostra broń zostawia ślady, chemia jest trudna do wykrycia a działa. Policja i prokuratura musi mieć dowód i dopóki go nie ma nic się nie dzieje. Snajper smsuje w samochodzie, w knajpie, na ulicy... Odpowiedz Link Zgłoś