Gość: feelek
IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl
23.02.04, 18:41
Najwyższy czas aby ktoś zajął się tym, czym obecnie zajmuje się (miast
rządzić) ekipa Prezydenta Kaczyńskiego: codziennym zarzucaniem
gazet "skandalami" . Tym razem z Kaczyńskim i współpracownikami w rolach
głównych.
Trzeba tylko:
1. wymyślić jakąś nośną nazwę, np. "Banda Kaczora", " układ PiSowski"
2. codziennie wypuszczać w zaprzyjaźnionej gazecie coś w stylu:
"KOLEJNE OPÓŹNIENIA NA OPÓŹNIONEJ O.....LAT BUDOWIE TRASY/ULICY......"
" NIEKOMPETENTNI AKTYWIŚCI PIS OBSADZAJĄ STANOWISKA W URZĘDZIE.... ODGRYWAJĄC
SIĘ ZA........... USUWAJĄ ........ PRACOWNIKÓW ZWIĄZANYCH Z
OPOZYCYJNĄ/KOALICYJNĄ PARTIĄ........."
z pod- lub nadtytułem:
"wychodzą na jaw kolejne afery Bandy Kaczora/Układu PiSowskiego"
---------------------------
ale czy takie coś byłoby konstruktywne?
no future