Gość: pasazer IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.03.04, 00:12 No to PKP! Czyli Pięknie, K.... Pięknie! Globalistow tak, nie zniechecimy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wojtekus no to po co to organizujemy? 10.03.04, 03:16 Jesli Warszawa na tym straci to po co Warszawa sie zgodzila na organizacje tego zjazdu. Miasto przecie ma cos do powiedzenia i odmowa pozwolenia na organizacje powinna byc uzasadniona tym iz miasto nie jest w stanie zaoferowac bezpieczenstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: warszawiak och! jest szansa, ze splona te paskudne blaszaki w IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.04, 09:11 centrum?? to wspaniale! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pawel zawsze lepiej zamiast organizowac swiatowej klasy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.04, 09:17 konferencje pojechac z zapalkami do Cannes, nie? bo to duzo taniej, promocja przeciez ta sama.. a i pospacerowac po lazurowym wybrzezu mozna.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: a-s to co media ukazują to zwyczajne oszustwo IP: *.siec2000.pl 10.03.04, 14:49 czemu nie którzy tego nie czują ze to zwyczajna propagad mediów które też mają z tego kożyści ludzie bedą demstowć przeciwko biedzie na zachodzie ludzie nie wierzą medią jak piszą że to badyci huligani itp ale Polska jest troche nie w temacie ale licze że społeczeńswo swoim czasie zrozumie że wrogami jedynymi są właśnie ci co nigdy nie oczuli biedy i organizją te szczyty a na szczytach kawior panienki i dużo alkoholu . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciotka Re: to co media ukazują to zwyczajne oszustwo IP: *.ca.pw.edu.pl 10.03.04, 14:59 O kurcze, czy ty kochanieńki chodziłeś w ogóle do szkoły? Z taką ortografią nie wypowiadaj się na forum publicznym, pogadaj sobie z kolegami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vault Co za problem...? IP: *.sympatico.ca 10.03.04, 04:35 Kaczor to zawsze ma problemy. Pozamykac wszystko i sciagnac psow z calej Polski zeby pilnowali palacu (jak za dawnych lat...). Kwasny Olek przyjal zaproszenie, wiec do niego Kaczor po kase. Trzeba sie pokazac, Warszafka miasto europejskie jak by nie bylo! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lidka ALTERNATYWA TO JEST TO !!! IP: 213.200.244.* 10.03.04, 18:34 Alternatywne Forum - najlepszy srodek na Ideologicznie Poprawna Demagogie !!! Bezrobocie Wyzysk Bieda nie spadly z nieba !!! Precz z Neoliberalnym Zamordyzmem !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: antypartyjniak Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.04, 06:07 Kaczyński! Warszawa już traci na twoich rządach więc czy będą to antyglobaliści, ornitolodzy czy kto tam jeszcze to i tak to miasto dostanie w dupę a wraz z nim my warszawiacy. Jak narazie najlepiej idzie ci z zatrudnianiem swoich niezbyt kompetentnych ludzi. Powinieneś p.Kaczyński pamiętać, że muzyk który gra dobrze muzykę klasyczną może być cieniutki w jazzie (działania Kapery czy Sosińskiej to pokazują). A arogancja w stosunku do własnego personelu, sluchanie tylko lizusów już spowodowała spadek elektoratu i w następnych wyborach nie masz już conajmniej kilku tysięcy głosów. I żebym miał zdechnęć będę głosować na tych których przez tyle lat zwalczałem a może z rozpaczy na debili z Samoobrony. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LULU STALINOWI CHWAŁA !!!! IP: 195.82.165.* 10.03.04, 07:37 Wspaniałomyślny gest narodu radzieckiego na czele z wielkim Jozefem Stalinem spowodował,że Warszawa ma od 50 lat PKiN Im. J.Stalina a w nim Salę Kongresową. Bez tego obiektu zjazdy partii , akademie ku czci oraz koncerty Wielkich Gwiazd odbywałyby się w Hali Gwardii lub w cyrku na Powiślu. Może władze Warszawy przymilą się do Putina, aby wielki sąsiad (wzorem swego słynnego poprzednika) w ramach rekompensaty za 50 lat komuny wybudował w stolycy jakiś przyzwoity stadion lub halę sporową, w której bez wstydu możnaby zorganizować np. halowe Mistrzostwa świata Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zorro Koniec kwietnia = początek sezonu turystycznego IP: *.gpw.com.pl 10.03.04, 07:50 Miasto, "goszcząc" szczyt gospodarczy, straci także na turystyce. Koniec kwietnia to już sezon turystyczny. Znakomita część Warszawy będzie niedostępna dla turystów, a w pozostałej części miasta ruch będzie utrudniony. Odpowiedz Link Zgłoś
d.z Re: Zjazd 10.03.04, 07:54 Szczyt gospodarczy tak już ma, że musi od czasu do czasu jakieś miasto na świecie sparaliżować. Teraz padło na Warszawę. Moim zdaniem trzeba to spróbować przeżyć. Jeśli Warszawa przeżyła okupantów, zaborców, wojenne zniszczenia, gospodarkę planową to i ten szczyt przeżyje, a przy okazji będzie na ustach świata choć przez chwilkę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: k Re: Zjazd IP: 207.44.154.* 10.03.04, 08:47 > Teraz padło na Warszawę. Znaczy ten zjazd to plaga jakas... > Moim zdaniem trzeba to spróbować przeżyć. Taaa, wista wio latwo powiedziec - jak to mowil jeden facet na filmie... > Jeśli Warszawa przeżyła okupantów, zaborców, wojenne zniszczenia, gospodarkę > planową to i ten szczyt przeżyje, a przy okazji będzie na ustach świata choć > przez chwilkę. Tylko po co i z jakiego powodu? Tylko dlatego ze paru krawaciarzy z fura kasy chce sie spotkac, cale miasto ma byc sparalizowane. Niech sobie wynajma na tydzien jakas wysepke na Bahamach, stac ich. A i globalistom bedzie cieplej :). A z Warszawy poszli precz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: chrisek Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.04, 08:53 Kurcze... jestesmy stolica a nie zasciankiem... Mysle, ze Warszawa przede wszystkim traci z powodu tego, ze prezydentem jest Kaczynski. a antyglobalisci - moze wreszcie ich pojawienie sie i ewentualne zniszczenia w cntrum oraz samo pojawienie sie przywodcow europejskich spowoduje, ze Kaczor zainteresuje sie, jak to centrum wyglada.... Odpowiedz Link Zgłoś
d.z Re: Jesli maja zniszczyc budy w centrum 10.03.04, 09:02 Jesli antyglobalisci zniszcza budy w centrum Warszawy to ja nic przeciwko nie mam. Budy czyli te tymczasowe miejsca handlu na pl. Defilad. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Toro Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w IP: 62.233.185.* 10.03.04, 09:02 Półtora miesiąca przed szczytem a oni nagle chcą rezygnować. Pierwszy krok do ośmieszenia się na forum europejskim. Praktycznie teraz powinny prace nad zabezpieczeniem miasta trwać w pełni a u nas jak zwykle wszystko w proszku (hahahahaha) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: li Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w IP: *.chello.pl 10.03.04, 12:15 No właśnie. Półtora miesiąca do szczytu a władza się zastanawia? Już powinni mieć wszystkie plany i zacząć ćwiczyć. Swoją drogą wyłączenie centrum stolicy na 3 dni to ciekawy pomysł, zwłaszcza wyłączenie dworca centralnego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sylwia Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w IP: 217.8.186.* 10.03.04, 09:03 No to dopiero sie najemy wstydu, jak uczestnicy szacownego zjazdu beda podziwiac nasze piekne blaszaki i smietniki pod palacem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarek Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.03.04, 09:05 " ... Niemiec, Chorwacji, Czech, Bośni i Hercegowiny oraz premierzy Finlandii i Litwy.. " - to jest szczyt gospodarczy??????? Przecież można takie "zbiegowisko" urządzić w jakimś ośrodku pod Warszawą. A jeżeli już koniecznie Warszawa, to proponuję zamknąc również ZOO, Łazienki, Starówkę,..... a wszystko otoczyć weteranami z Iraku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KRASNAL Kaczka sie boi!!??? wstyd... IP: *.bardo-slaskie.sdi.tpnet.pl 10.03.04, 09:08 . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tour2004 Warszawa to prowincjonalne miasto IP: *.dip.t-dialin.net 10.03.04, 09:08 duze, ruchliwe, ale prowincjonalne - problemy ma jak jakas pipidowa z 25 tys. mieszkancow... zamykac najwazniejszy dworzec kolejowy?! zawieszac kursowanie metra?! prawdziwie europejskie metropolie (taka mieni sie byc to miasto) - Paryz, Londyn czy (mniejsza od Wwy Bruxela czy np Frankfurt nad Menem) radza sobie z podobnymi przedsiewzieciami bez takich krokow. nawet sobie nie wyobrazam, co by sie dzialo gdyby we Frankfurcie podczas jakichs gigantycznych targow zamknac dworzec...albo lotnisko, najwieksze w Europie po Heathrow...oj, wioseczka nad Wisla jest moja ukochana Warszawa... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ciekawy Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 10.03.04, 09:21 Dlaczego takie spotkania na szczycie odbywają się w dużych miastach gdzie łatwo zorganizować zadymę? Przecież spotkanie może się odbyć w Arłamowie, Łańsku,na pokładzie promu morskiego, lub w innym trochę izolowanym miejscu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bbene Kaczyński boi się stracić punkty, chce tylko.. IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 10.03.04, 09:27 przetrwać do wyborów na prezydenta RP, to Jego "Strategia dla Warszawy". Rozróby w Warszawie mogą źle wpłynąć na Jego wizerunek. Spotkanie nalezy odwołać, bo po co Polsce taki zjazd, lepiej szukać przekrętów w PO, to jest dla miasta najważniejsze. Ostatecznie można zrobić zjazd w Starachowicach, tam rządziło SLD i to dobrze rządziło, wszystko przygotuje Jagiełło z Sobotką. Kaczyński Lech ma rację, trwać aż do zwycięstwa, potem rozliczyć komunę i dalej trwać....spokój i satysfakcja gwarantowane, zemsta to najsłodszy afrodyzjak. Spokój już widać np w parkowaniu płatnym. Kiedy był Wapark sprawdzali kazdy zaparkowany w strefie samochód, straż miejska przyjeżdżała i soliła mandaty za brak biletów. Teraz Jego kontrolerzy chodzą w czerwonych kubraczkach, i są szcześliwi. Mało zwracają uwagę na zaparkowane auta, są głównie zajęci sobą, co jest zrozumiałe bo sporo patroli jest damsko-męskich. Co szósty (tak średnio z opbserwacji na jednej z ulic) samochód nie ma opłaty za parkowanie, ale życie biegnie spkojnie i radośnie, grunt, że komuna pognębiona. Za kilka miesięcy chciałbym sie dowiedzieć jakie wpływy były dla miasta za Waparku, a jakie sa teraz (netto oczywiście, po zrozliczeniu wzajemnych zobowiązań)???? Myślę, że ktoś wpadnie na ten pomysł i Wschodzące Słońce Końca Komunizmu i Układu Warszawskiego Drugiego (bo Pierwszy to był ten z ZSRR, a drugi Platformy Obywatelskiej) zostanie skrupulatnie rozliczone ze swojej krucjaty...??????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Emeryt Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w IP: *.ichf.edu.pl 10.03.04, 09:55 Pan Kwasniewski chce sie popisac, bo szuka posady, a cale miasto ma cierpiec od najazdu choloty, ktora nie wie co robic od nadmiaru pieniedzy. Jak juz nie mozna sie tego pozbyc z Polski, to najlepiej urzadzic ta zabawe na poligonie np. w Drawsku. Tam wszystko jest przygotowane do swobodnej dyskusji i beda sie mogli bawic ile tylko chca. Zadnego pozytku z takich spotkan dla Warszawy nie bedzie, tylko nerwy i utrudnianie ludzim pracy i zycia. Jak p. Kwasniewski chce sie tak bawic to powinien wplacic do kasy miasta znaczna sume, zeby zaplacic ludzim, ktorzy nie beda moglipracowac, za urlopy na czas tego "festiwalu". A moze to sposob, zeby zlikwidowac budy pod Palacem Kultury? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Geranium Alternatywa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.04, 10:00 Wiem już o zakorkowaniu Centrum, paraliżu kolei i metra, stratach firm z tytułu wszelkiego oraz utrapieniu z aglobalistami i cały czas cierpliwie czekam, aż ktoś przedstawi alternatywne miejsce organizacji szczytu w naszej kochanej stolicy. Wtedy chyba będzie można podyskutować tak nieco bardziej rzeczowo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mps Re: Alternatywa IP: *.icpnet.pl 10.03.04, 12:32 alternatywa? po prostu wypierdziocha dla tych krawaciarzy niech se pływają na jakieś tratwie na wodach eksterytorialnych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mps Re: Alternatywa IP: *.icpnet.pl 10.03.04, 12:36 alternatywa? niech wypierdziealja krawacisrze na jakas tratwe na wody eksterytorialne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ROTFL Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w IP: *.acn.waw.pl 10.03.04, 10:22 Śmieszni są ci panikarze. A takie imjprezy możnaby organizować np. w Pułtusku, jak nie potrafią w Warszawie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bromba Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w IP: 81.221.16.* 10.03.04, 11:00 Niech cwaniaki Szwajcarzy organizuja takie szczyty u siebie w Alpach. Dlaczego polski podatnik ma znowu placic? Co my z tego bedziemy mieli? Kto w ogole podejmuje takie decyzje? Mam nadzieje, ze Kaczor sie wykaze i zablokuje ten pomysl. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vanee Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w IP: 194.181.106.* 10.03.04, 11:48 Jak zrobią to gdzie indziej, to myślicie, że dowożenie oficjeli z Wawy kilka razy dziennie nie utrudni wszystkim życia??? Prezydentów i innych VIPów na zadupiu nie zakwaterują! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: woodpecker Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w IP: *.aster.pl / *.aster.pl 10.03.04, 11:57 Kwaśniewski i Jonas - Warszawa wam tego nie zapomni !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vater Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w IP: *.twi.tudelft.nl 10.03.04, 12:51 Jesli tak sie postrzega szanse na promocje Warszawy w samej stolicy, to nie ma co sie dziwic, ze jest to zwyczajna wiocha. Zamiast sie cieszyc, ze jest szansa na zaistnienie na arenie miedzynarodowej, to warszawiaki wylewaja swoje zale. Warszawa juz bardziej brudna i zasmrodzona byc nie moze, wiec wykorzystajcie okazje do wyciagniecia troche kasy z budzetu i zrobcie cos z ta stolica do cholery, bo przeciez nie da sie jej pokazywac ludziom zza granicy. Niech antyglobalismy rozpieprza Marszalkowska i zbudujcie tam wreszcie cos co nie straszy ludzi po nocach. Przede wszystkim wywalic budy sprzed PKNiK. Urzadziliscie sobie kurnik w centrum miasta, jakby nie mozna bylo wywalic tego na Prage, gdzie jest reszta tatalajstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Funky Wladze naszego miasta c...e ... IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 10.03.04, 13:41 ... warholstwo i wrodzony debilizm. Ale wymyslili argument: szczytu niet, bo bedzie duzo protestow i komus moze stac sie krzywda ! Idac dalej ta argumentacja powinni wiec zakazac poruszania sie samochodow po drogach, bo zabijaja pieszych, zamknac wszystkie gorzelnie w okolicach wawy, bo rozpijaja nam spoleczenstwo i zadaszyc cale miasto, bo promienie uva i uvb sa niebezpieczne dla zdrowia. Debile. KACZOR, IDZ W PI..DU. TU CIE NIE CHCEMY. LUDZIE, KTO W OGOLE NA NIEGO GLOSOWAL ... ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wzorowy pracownik Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w IP: *.orbis.pl 10.03.04, 15:47 krna jestem poza strefa zero, a myslalam ze nie pojde do pracy... POWIEKSZYC STREFE ZERO!! Odpowiedz Link Zgłoś
chester_field Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w 10.03.04, 16:23 Uwazam ze powinnismy organizowac jak najwiecej zjazdow swiatowych , to pomaga nie tylko w promocji miasta ale takze w tym by nas zauwazono na arenie miedzynarodowej nie tylko jako "biorącego" , "chcącego" , "żądającego" ale tez oferującego . Popieram . Odpowiedz Link Zgłoś
kixx Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w 10.03.04, 16:44 masz rację.jak te imprezy będą odbywać sie tylko w Warszawie,to : 1.policja sie wyszkoli w stopniu nie spotykanym do tej pory w Polsce 2. sklepikarze zrozumieja ,że szyby nie wystarczą,potrzebne będą też stalowe żaluzje antywłamaniowe-zysk dla budżetu,takie rzeczy zwykle sie robi na fakturę,a tam gdzie faktura tam i podatki 3.mieszkańcy będą musieli zrezygnowac z nieodpornych na gwałtowne działania samochodów typu:Honda,Toyota,BMW czy Mercedes i przesiąść się na znacznie trwalsze BRDM,Skoty czy T-72.Z każdej transakcji jest odprowadzany podatek,a wiec znowu zyski dla budżetu. 4.w związku ze zmiana pojazdów sam rozwiąże sie problem warszawskich nawierzchni drogowych,nie trzeba bedzie łatac dziur- znowu zysk dla budżetu. Jest jeszcze wiele potencjalnych zysków ,o których nie mam czasu ani checi pisać.Patrząc globalnie Warszawa na pewno zyska. A że będzie wyglądać jak Bejrut podczas wojny? Nie ma nic za darmo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czeczen Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w IP: *.satfilm.net.pl / *.satfilm.net.pl 10.03.04, 16:57 coś co przynosi dochodu temu brzydkiemu jak poseł lepper miastu(warszawa),nie warte jest pozytywnego słowa.To media ukształtowały wizerunek antyglobalisty jako huligana i antyspołecznika.tak mało jest w dzisiejszych ludziach realnego spojrzenia na świat,że skłonni są uwierzyć w każdą bzdure.buntujemy sie przeciw łamaniu prawa przez władzę,ale ten bunt jest tylko chwilowy.władze warszawy,a zapewne każdego innego miasta w Polsce nie chciałyby szczytu u siebie,nie bądźmy takimi materialistam.jest okazja aby pokazać światu,co sądzimy o wielkich korporacjach,nie zdarza się to często.szkoda tylko że nie przyjada najwięksi dyktatorzy tego świata(bush,schroeder,bank światowy,UE) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hynygy Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w IP: *.chello.pl 10.03.04, 17:04 No, szkoda że nie przyjadą UE i bank światowy. Chętnie uścisnął bym im dłonie. Czy wszyscy czeczeni we włocławku są tacy głupi jak ty? Odpowiedz Link Zgłoś