Dodaj do ulubionych

Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą wła...

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.03.04, 00:12
No to PKP! Czyli Pięknie, K.... Pięknie! Globalistow tak, nie zniechecimy.
Obserwuj wątek
    • wojtekus no to po co to organizujemy? 10.03.04, 03:16
      Jesli Warszawa na tym straci to po co Warszawa sie zgodzila na organizacje tego
      zjazdu. Miasto przecie ma cos do powiedzenia i odmowa pozwolenia na organizacje
      powinna byc uzasadniona tym iz miasto nie jest w stanie zaoferowac
      bezpieczenstwa.
      • Gość: warszawiak och! jest szansa, ze splona te paskudne blaszaki w IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.04, 09:11
        centrum?? to wspaniale!
      • Gość: pawel zawsze lepiej zamiast organizowac swiatowej klasy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.04, 09:17
        konferencje pojechac z zapalkami do Cannes, nie? bo to duzo taniej, promocja
        przeciez ta sama.. a i pospacerowac po lazurowym wybrzezu mozna....
      • Gość: a-s to co media ukazują to zwyczajne oszustwo IP: *.siec2000.pl 10.03.04, 14:49
        czemu nie którzy tego nie czują ze to zwyczajna propagad mediów które też mają z
        tego kożyści ludzie bedą demstowć przeciwko biedzie na zachodzie ludzie nie
        wierzą medią jak piszą że to badyci huligani itp ale Polska jest troche nie w
        temacie ale licze że społeczeńswo swoim czasie zrozumie że wrogami jedynymi są
        właśnie ci co nigdy nie oczuli biedy i organizją te szczyty a na szczytach
        kawior panienki i dużo alkoholu .
        • Gość: ciotka Re: to co media ukazują to zwyczajne oszustwo IP: *.ca.pw.edu.pl 10.03.04, 14:59
          O kurcze, czy ty kochanieńki chodziłeś w ogóle do szkoły? Z taką ortografią nie
          wypowiadaj się na forum publicznym, pogadaj sobie z kolegami.
    • Gość: vault Co za problem...? IP: *.sympatico.ca 10.03.04, 04:35
      Kaczor to zawsze ma problemy. Pozamykac wszystko i sciagnac psow z calej Polski
      zeby pilnowali palacu (jak za dawnych lat...). Kwasny Olek przyjal zaproszenie,
      wiec do niego Kaczor po kase.
      Trzeba sie pokazac, Warszafka miasto europejskie jak by nie bylo!
      • Gość: Lidka ALTERNATYWA TO JEST TO !!! IP: 213.200.244.* 10.03.04, 18:34
        Alternatywne Forum -
        najlepszy srodek na Ideologicznie Poprawna Demagogie !!!

        Bezrobocie Wyzysk Bieda nie spadly z nieba !!!

        Precz z Neoliberalnym Zamordyzmem !!!

    • Gość: antypartyjniak Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.04, 06:07
      Kaczyński! Warszawa już traci na twoich rządach więc czy będą to
      antyglobaliści, ornitolodzy czy kto tam jeszcze to i tak to miasto dostanie w
      dupę a wraz z nim my warszawiacy. Jak narazie najlepiej idzie ci z
      zatrudnianiem swoich niezbyt kompetentnych ludzi. Powinieneś p.Kaczyński
      pamiętać, że muzyk który gra dobrze muzykę klasyczną może być cieniutki w
      jazzie (działania Kapery czy Sosińskiej to pokazują). A arogancja w stosunku do
      własnego personelu, sluchanie tylko lizusów już spowodowała spadek elektoratu i
      w następnych wyborach nie masz już conajmniej kilku tysięcy głosów. I żebym
      miał zdechnęć będę głosować na tych których przez tyle lat zwalczałem a może z
      rozpaczy na debili z Samoobrony.
    • Gość: LULU STALINOWI CHWAŁA !!!! IP: 195.82.165.* 10.03.04, 07:37
      Wspaniałomyślny gest narodu radzieckiego na czele z wielkim Jozefem Stalinem
      spowodował,że Warszawa ma od 50 lat PKiN Im. J.Stalina a w nim Salę Kongresową.
      Bez tego obiektu zjazdy partii , akademie ku czci oraz koncerty Wielkich Gwiazd
      odbywałyby się w Hali Gwardii lub w cyrku na Powiślu. Może władze Warszawy
      przymilą się do Putina, aby wielki sąsiad (wzorem swego słynnego poprzednika) w
      ramach rekompensaty za 50 lat komuny wybudował w stolycy jakiś przyzwoity
      stadion lub halę sporową, w której bez wstydu możnaby zorganizować np. halowe
      Mistrzostwa świata
    • Gość: zorro Koniec kwietnia = początek sezonu turystycznego IP: *.gpw.com.pl 10.03.04, 07:50
      Miasto, "goszcząc" szczyt gospodarczy, straci także na turystyce.

      Koniec kwietnia to już sezon turystyczny. Znakomita część Warszawy będzie
      niedostępna dla turystów, a w pozostałej części miasta ruch będzie utrudniony.
      • d.z Re: Zjazd 10.03.04, 07:54
        Szczyt gospodarczy tak już ma, że musi od czasu do czasu jakieś miasto na
        świecie sparaliżować.
        Teraz padło na Warszawę.
        Moim zdaniem trzeba to spróbować przeżyć.
        Jeśli Warszawa przeżyła okupantów, zaborców, wojenne zniszczenia, gospodarkę
        planową to i ten szczyt przeżyje, a przy okazji będzie na ustach świata choć
        przez chwilkę.
        • Gość: k Re: Zjazd IP: 207.44.154.* 10.03.04, 08:47
          > Teraz padło na Warszawę.
          Znaczy ten zjazd to plaga jakas...

          > Moim zdaniem trzeba to spróbować przeżyć.
          Taaa, wista wio latwo powiedziec - jak to mowil jeden facet na filmie...

          > Jeśli Warszawa przeżyła okupantów, zaborców, wojenne zniszczenia, gospodarkę
          > planową to i ten szczyt przeżyje, a przy okazji będzie na ustach świata choć
          > przez chwilkę.
          Tylko po co i z jakiego powodu? Tylko dlatego ze paru krawaciarzy z fura kasy
          chce sie spotkac, cale miasto ma byc sparalizowane. Niech sobie wynajma na
          tydzien jakas wysepke na Bahamach, stac ich. A i globalistom bedzie cieplej :).
          A z Warszawy poszli precz...
    • Gość: chrisek Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.04, 08:53
      Kurcze...
      jestesmy stolica a nie zasciankiem...
      Mysle, ze Warszawa przede wszystkim traci z powodu tego, ze prezydentem jest
      Kaczynski.

      a antyglobalisci -
      moze wreszcie ich pojawienie sie i ewentualne zniszczenia w cntrum oraz samo
      pojawienie sie przywodcow europejskich spowoduje, ze
      Kaczor zainteresuje sie, jak to centrum wyglada....
      • d.z Re: Jesli maja zniszczyc budy w centrum 10.03.04, 09:02
        Jesli antyglobalisci zniszcza budy w centrum Warszawy to ja nic przeciwko nie
        mam.
        Budy czyli te tymczasowe miejsca handlu na pl. Defilad.
    • Gość: Toro Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w IP: 62.233.185.* 10.03.04, 09:02
      Półtora miesiąca przed szczytem a oni nagle chcą rezygnować. Pierwszy krok do ośmieszenia się na forum europejskim. Praktycznie teraz powinny prace nad zabezpieczeniem miasta trwać w pełni a u nas jak zwykle wszystko w proszku (hahahahaha)
      • Gość: li Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w IP: *.chello.pl 10.03.04, 12:15
        No właśnie. Półtora miesiąca do szczytu a władza się zastanawia? Już powinni
        mieć wszystkie plany i zacząć ćwiczyć. Swoją drogą wyłączenie centrum stolicy
        na 3 dni to ciekawy pomysł, zwłaszcza wyłączenie dworca centralnego!
    • Gość: sylwia Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w IP: 217.8.186.* 10.03.04, 09:03
      No to dopiero sie najemy wstydu, jak uczestnicy szacownego zjazdu beda
      podziwiac nasze piekne blaszaki i smietniki pod palacem
    • Gość: Jarek Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.03.04, 09:05
      " ... Niemiec, Chorwacji, Czech, Bośni i Hercegowiny oraz premierzy Finlandii i
      Litwy.. " - to jest szczyt gospodarczy???????
      Przecież można takie "zbiegowisko" urządzić w jakimś ośrodku pod Warszawą.
      A jeżeli już koniecznie Warszawa, to proponuję zamknąc również ZOO, Łazienki,
      Starówkę,..... a wszystko otoczyć weteranami z Iraku.
    • Gość: KRASNAL Kaczka sie boi!!??? wstyd... IP: *.bardo-slaskie.sdi.tpnet.pl 10.03.04, 09:08
      .
    • Gość: Tour2004 Warszawa to prowincjonalne miasto IP: *.dip.t-dialin.net 10.03.04, 09:08
      duze, ruchliwe, ale prowincjonalne - problemy ma jak jakas pipidowa z 25 tys.
      mieszkancow... zamykac najwazniejszy dworzec kolejowy?! zawieszac kursowanie
      metra?! prawdziwie europejskie metropolie (taka mieni sie byc to miasto) -
      Paryz, Londyn czy (mniejsza od Wwy Bruxela czy np Frankfurt nad Menem) radza
      sobie z podobnymi przedsiewzieciami bez takich krokow. nawet sobie nie
      wyobrazam, co by sie dzialo gdyby we Frankfurcie podczas jakichs gigantycznych
      targow zamknac dworzec...albo lotnisko, najwieksze w Europie po Heathrow...oj,
      wioseczka nad Wisla jest moja ukochana Warszawa...
    • Gość: Ciekawy Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 10.03.04, 09:21
      Dlaczego takie spotkania na szczycie odbywają się w dużych miastach gdzie łatwo
      zorganizować zadymę? Przecież spotkanie może się odbyć w Arłamowie, Łańsku,na
      pokładzie promu morskiego, lub w innym trochę izolowanym miejscu.
    • Gość: bbene Kaczyński boi się stracić punkty, chce tylko.. IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 10.03.04, 09:27
      przetrwać do wyborów na prezydenta RP, to Jego "Strategia dla Warszawy".
      Rozróby w Warszawie mogą źle wpłynąć na Jego wizerunek. Spotkanie nalezy
      odwołać, bo po co Polsce taki zjazd, lepiej szukać przekrętów w PO, to jest dla
      miasta najważniejsze. Ostatecznie można zrobić zjazd w Starachowicach, tam
      rządziło SLD i to dobrze rządziło, wszystko przygotuje Jagiełło z Sobotką.
      Kaczyński Lech ma rację, trwać aż do zwycięstwa, potem rozliczyć komunę i dalej
      trwać....spokój i satysfakcja gwarantowane, zemsta to najsłodszy afrodyzjak.
      Spokój już widać np w parkowaniu płatnym. Kiedy był Wapark sprawdzali kazdy
      zaparkowany w strefie samochód, straż miejska przyjeżdżała i soliła mandaty za
      brak biletów. Teraz Jego kontrolerzy chodzą w czerwonych kubraczkach, i są
      szcześliwi. Mało zwracają uwagę na zaparkowane auta, są głównie zajęci sobą, co
      jest zrozumiałe bo sporo patroli jest damsko-męskich. Co szósty (tak średnio z
      opbserwacji na jednej z ulic) samochód nie ma opłaty za parkowanie, ale życie
      biegnie spkojnie i radośnie, grunt, że komuna pognębiona. Za kilka miesięcy
      chciałbym sie dowiedzieć jakie wpływy były dla miasta za Waparku, a jakie sa
      teraz (netto oczywiście, po zrozliczeniu wzajemnych zobowiązań)???? Myślę, że
      ktoś wpadnie na ten pomysł i Wschodzące Słońce Końca Komunizmu i Układu
      Warszawskiego Drugiego (bo Pierwszy to był ten z ZSRR, a drugi Platformy
      Obywatelskiej) zostanie skrupulatnie rozliczone ze swojej krucjaty...???????
    • Gość: Emeryt Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w IP: *.ichf.edu.pl 10.03.04, 09:55
      Pan Kwasniewski chce sie popisac, bo szuka posady, a cale miasto ma cierpiec od
      najazdu choloty, ktora nie wie co robic od nadmiaru pieniedzy. Jak juz nie
      mozna sie tego pozbyc z Polski, to najlepiej urzadzic ta zabawe na poligonie
      np. w Drawsku. Tam wszystko jest przygotowane do swobodnej dyskusji i beda sie
      mogli bawic ile tylko chca. Zadnego pozytku z takich spotkan dla Warszawy nie
      bedzie, tylko nerwy i utrudnianie ludzim pracy i zycia. Jak p. Kwasniewski chce
      sie tak bawic to powinien wplacic do kasy miasta znaczna sume, zeby zaplacic
      ludzim, ktorzy nie beda moglipracowac, za urlopy na czas tego "festiwalu". A
      moze to sposob, zeby zlikwidowac budy pod Palacem Kultury?
    • Gość: Geranium Alternatywa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.03.04, 10:00
      Wiem już o zakorkowaniu Centrum, paraliżu kolei i metra, stratach firm z tytułu
      wszelkiego oraz utrapieniu z aglobalistami i cały czas cierpliwie czekam, aż
      ktoś przedstawi alternatywne miejsce organizacji szczytu w naszej kochanej
      stolicy. Wtedy chyba będzie można podyskutować tak nieco bardziej rzeczowo.
      • Gość: mps Re: Alternatywa IP: *.icpnet.pl 10.03.04, 12:32
        alternatywa? po prostu wypierdziocha dla tych krawaciarzy niech se pływają na
        jakieś tratwie na wodach eksterytorialnych.
      • Gość: mps Re: Alternatywa IP: *.icpnet.pl 10.03.04, 12:36
        alternatywa? niech wypierdziealja krawacisrze na jakas tratwe na wody
        eksterytorialne.
    • Gość: ROTFL Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w IP: *.acn.waw.pl 10.03.04, 10:22
      Śmieszni są ci panikarze. A takie imjprezy możnaby organizować np. w Pułtusku,
      jak nie potrafią w Warszawie.
    • Gość: Bromba Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w IP: 81.221.16.* 10.03.04, 11:00
      Niech cwaniaki Szwajcarzy organizuja takie szczyty u siebie w Alpach. Dlaczego
      polski podatnik ma znowu placic? Co my z tego bedziemy mieli? Kto w ogole
      podejmuje takie decyzje? Mam nadzieje, ze Kaczor sie wykaze i zablokuje ten
      pomysl.
    • Gość: Vanee Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w IP: 194.181.106.* 10.03.04, 11:48
      Jak zrobią to gdzie indziej, to myślicie, że dowożenie oficjeli z Wawy kilka
      razy dziennie nie utrudni wszystkim życia??? Prezydentów i innych VIPów na
      zadupiu nie zakwaterują!
    • Gość: woodpecker Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w IP: *.aster.pl / *.aster.pl 10.03.04, 11:57
      Kwaśniewski i Jonas - Warszawa wam tego nie zapomni !!!
    • Gość: Vater Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w IP: *.twi.tudelft.nl 10.03.04, 12:51
      Jesli tak sie postrzega szanse na promocje Warszawy w samej stolicy, to nie ma
      co sie dziwic, ze jest to zwyczajna wiocha. Zamiast sie cieszyc, ze jest szansa
      na zaistnienie na arenie miedzynarodowej, to warszawiaki wylewaja swoje zale.
      Warszawa juz bardziej brudna i zasmrodzona byc nie moze, wiec wykorzystajcie
      okazje do wyciagniecia troche kasy z budzetu i zrobcie cos z ta stolica do
      cholery, bo przeciez nie da sie jej pokazywac ludziom zza granicy. Niech
      antyglobalismy rozpieprza Marszalkowska i zbudujcie tam wreszcie cos co nie
      straszy ludzi po nocach. Przede wszystkim wywalic budy sprzed PKNiK.
      Urzadziliscie sobie kurnik w centrum miasta, jakby nie mozna bylo wywalic tego
      na Prage, gdzie jest reszta tatalajstwa.
    • Gość: Funky Wladze naszego miasta c...e ... IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 10.03.04, 13:41
      ... warholstwo i wrodzony debilizm. Ale wymyslili argument: szczytu niet, bo
      bedzie duzo protestow i komus moze stac sie krzywda ! Idac dalej ta
      argumentacja powinni wiec zakazac poruszania sie samochodow po drogach, bo
      zabijaja pieszych, zamknac wszystkie gorzelnie w okolicach wawy, bo rozpijaja
      nam spoleczenstwo i zadaszyc cale miasto, bo promienie uva i uvb sa
      niebezpieczne dla zdrowia. Debile. KACZOR, IDZ W PI..DU. TU CIE NIE CHCEMY.
      LUDZIE, KTO W OGOLE NA NIEGO GLOSOWAL ... ???
    • Gość: wzorowy pracownik Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w IP: *.orbis.pl 10.03.04, 15:47
      krna jestem poza strefa zero, a myslalam ze nie pojde do pracy... POWIEKSZYC
      STREFE ZERO!!
    • chester_field Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w 10.03.04, 16:23
      Uwazam ze powinnismy organizowac jak najwiecej zjazdow swiatowych , to pomaga
      nie tylko w promocji miasta ale takze w tym by nas zauwazono na arenie
      miedzynarodowej nie tylko jako "biorącego" , "chcącego" , "żądającego" ale tez
      oferującego . Popieram .
      • kixx Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w 10.03.04, 16:44
        masz rację.jak te imprezy będą odbywać sie tylko w Warszawie,to :
        1.policja sie wyszkoli w stopniu nie spotykanym do tej pory w Polsce
        2. sklepikarze zrozumieja ,że szyby nie wystarczą,potrzebne będą też stalowe
        żaluzje antywłamaniowe-zysk dla budżetu,takie rzeczy zwykle sie robi na
        fakturę,a tam gdzie faktura tam i podatki
        3.mieszkańcy będą musieli zrezygnowac z nieodpornych na gwałtowne działania
        samochodów typu:Honda,Toyota,BMW czy Mercedes i przesiąść się na znacznie
        trwalsze BRDM,Skoty czy T-72.Z każdej transakcji jest odprowadzany podatek,a
        wiec znowu zyski dla budżetu.
        4.w związku ze zmiana pojazdów sam rozwiąże sie problem warszawskich
        nawierzchni drogowych,nie trzeba bedzie łatac dziur- znowu zysk dla budżetu.
        Jest jeszcze wiele potencjalnych zysków ,o których nie mam czasu ani checi
        pisać.Patrząc globalnie Warszawa na pewno zyska.
        A że będzie wyglądać jak Bejrut podczas wojny?
        Nie ma nic za darmo
    • Gość: czeczen Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w IP: *.satfilm.net.pl / *.satfilm.net.pl 10.03.04, 16:57
      coś co przynosi dochodu temu brzydkiemu jak poseł lepper miastu(warszawa),nie
      warte jest pozytywnego słowa.To media ukształtowały wizerunek antyglobalisty
      jako huligana i antyspołecznika.tak mało jest w dzisiejszych ludziach realnego
      spojrzenia na świat,że skłonni są uwierzyć w każdą bzdure.buntujemy sie przeciw
      łamaniu prawa przez władzę,ale ten bunt jest tylko chwilowy.władze warszawy,a
      zapewne każdego innego miasta w Polsce nie chciałyby szczytu u siebie,nie
      bądźmy takimi materialistam.jest okazja aby pokazać światu,co sądzimy o
      wielkich korporacjach,nie zdarza się to często.szkoda tylko że nie przyjada
      najwięksi dyktatorzy tego świata(bush,schroeder,bank światowy,UE)
      • Gość: hynygy Re: Stracimy na szczycie gospodarczym - starszą w IP: *.chello.pl 10.03.04, 17:04
        No, szkoda że nie przyjadą UE i bank światowy. Chętnie uścisnął bym im dłonie.
        Czy wszyscy czeczeni we włocławku są tacy głupi jak ty?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka