Dodaj do ulubionych

Singer dla wszystkich

IP: *.aster.pl 05.09.10, 22:19
Hm...dziwne, że ani słowem nie piszecie o super imprezie dzisiejszej na Ząbkowskiej i w jej
okolicach. To była udana impra warszawska! Może dlatego, że bez zadęcia.
Obserwuj wątek
    • Gość: aaa...sss Singer dla wszystkich IP: *.adsl.inetia.pl 05.09.10, 23:27
      bylam na koncercie Kennedy'ego i wcale nie bylo az tak zle. to, ze ludzie
      decyduja tloczyc sie na i tak malenkiej ulicy Bagno, a nie przyjsc na sam pl.
      Grzybowski to chyba nie do konca wina organizatorow. na placu miejsca bylo pod
      dostatkiem, ale trzeba bylo kawalek dalej przejsc by sie tam dostac. coz,
      lenistwo nie poplaca :P
    • Gość: klepson za rok nie będzie już barierek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.09.10, 23:33
      i pl Grzybowski będzie piękny i otwarty - wtedy myślę że można zaprosić nawet
      lady gagę - da się pomieścić wiele osób, w tym roku po prostu grzybowski jest
      kończony jeszcze i tyle
    • Gość: gość Singer dla wszystkich IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.10, 07:25
      A gdzie był CLIL? Mamy jeden żydowski chór w Polsce i jakoś go nikt z
      organizatorów nie zaprosił?
    • beaming Singer dla wszystkich 06.09.10, 08:20
      Impreza jest na tyle duża i składa się z tak wielu wydarzeń różnego typu, że
      chyba nie da się uniknąć jakichś wpadek:) Aczkolwiek ja jestem bardzo
      zadowolony z projektu "Próżna" i koncertu Mitch&Mitch, wszystko było
      przemyślane i dobrze zorganizowane, więc tutaj nie ma co się czepiać. Ale
      jeśli chodzi o występ Kennedyego i Kroke, to chyba ktoś zapomniał, że są to
      artyści znani na całym świecie i , że w Polsce też, więc kilka tysięcy osób
      chciałoby ich zobaczyć:) Mam nadzieję, że w przyszłym roku też przyjadą i może
      koncert odbędzie się na nowym stadionie ? Tam będzie trochę więcej miejsca:)
      • raaszka Re: Singer dla wszystkich 08.09.10, 22:25
        Też mi się bardzo podobało w tym roku, zwłaszcza koncert Nigela. Po prostu rewelacja! Nie wiem czy ktoś był też w kinie na " Niedokończonym filmie". Polecam, jeśli będzie okazja jeszcze obejrzeć, bo jest niesamowity. Generalnie fajna inicjatywa i mam nadzieję, że w przyszłym roku również będzie tylu wspaniałych artystów!
    • Gość: Gabrysia Warszawa Singera: ciekawa, ale słabo zorganizowana IP: *.ip.netia.com.pl 13.09.10, 22:26
      Też słyszałam o małych problemach organizacyjnych, na szczęście nie dosięgnęły mnie osobiście, ja jestem totalnie zauroczona muzyką, spektaklami, wystawami i przecudną atmosferą, która panowała na festiwalu.
    • Gość: Roger Warszawa Singera: ciekawa, ale słabo zorganizowana IP: *.ip.netia.com.pl 13.09.10, 22:29
      Bardzo mi się podobało, zwłaszcza wernisaż Marzeny Dąbrowskiej "Cisza", jak również wystawa „W próżni ciszy” Bartosza Mrozowskiego oraz projekt „Chwila”, Marcina Bolldorfa i Sebastiana Szulfera, tam wszystko było ok!!!!!
    • Gość: kasia Re: Singer dla wszystkich IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.11.11, 13:58
      W Warszawie tyle się dzieje, że czasem trudno jest napisać o wszystkim. Niestety nie we wszystkim można brać również udział. Szukam informacji o nowych domach pod Warszawą. Ktos zna jakąś inwestycję godną zainteresowania?
      • ritzy Re: Singer dla wszystkich 24.11.11, 22:44
        A ja z kolei, korzystajac z tego, ze pisze, chcialbym poinformowac, ze szukam fryzjera. Niedrogiego, w Środmiesciu.
        • askazbielan Re: Singer dla wszystkich 24.11.11, 23:07
          Kiedy brak fryzjera, nuda mu doskwiera.
          Kiedy braknie wina, smuci się dziewczyna.
          To forum umiera, nie ma wina, ni fryzjera.
      • Gość: izka Re: Singer dla wszystkich IP: *.icpnet.pl 25.11.11, 08:57
        Ostatnio trafiłam na osiedle Villania w pd-zach. czescie przedmiesc stolicy. Nie wiem, czy bedzie Ci odpowiadać. Wysokie domy, surowa architektura, ziele, place zabawa. Ja jadę obejrzeć!
        • Gość: beka Re: Singer dla wszystkich IP: *.home.aster.pl 04.12.11, 00:56
          Gość portalu: izka napisał(a):

          > Ostatnio trafiłam na osiedle Villania w pd-zach. czescie przedmiesc stolicy. Ni
          > e wiem, czy bedzie Ci odpowiadać. Wysokie domy, surowa architektura, ziele, pla
          > ce zabawa. Ja jadę obejrzeć!

          Ale chamska reklama. A ja słyszałam, ze deweloper utracił płynność finansowa. Poza tym cena mieszkań jest zdecydowanie za wysoka. Za tę kasę można kupic coś w samym mieście.
    • Gość: Isaak Re: Singer dla wszystkich IP: *.user.aloo.com.br 08.06.12, 23:30
      Co to za narzekanie???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka