Gość: pepe IP: 213.25.90.* 20.07.01, 23:04 taki lokal na placu Trzech Krzyży. Co o nim myślicie, moi znajomi w Wawie przesiadują tam ciągle, chociaż wystrój i klimat bardzo przeciętny. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: max Re: Szpilka IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 21.07.01, 11:22 kwestia gustu PEPE pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: Szpilka IP: *.novartis.com 26.07.01, 10:54 całkiem przyjemnie, w szpulce obok również. Bywasz tam? Odpowiedz Link Zgłoś