IP: 213.25.90.* 20.07.01, 23:04
taki lokal na placu Trzech Krzyży. Co o nim myślicie, moi znajomi w Wawie
przesiadują tam ciągle, chociaż wystrój i klimat bardzo przeciętny.
Obserwuj wątek
    • Gość: max Re: Szpilka IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 21.07.01, 11:22
      kwestia gustu PEPE
      pozdrawiam
    • Gość: aga Re: Szpilka IP: *.novartis.com 26.07.01, 10:54
      całkiem przyjemnie, w szpulce obok również. Bywasz tam?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka