Dodaj do ulubionych

party line

06.06.04, 19:44
pn_pierdzielek z przyjacielem niechem podczas libacji :
www.dafresh.com/Usmiech/fpd_smile.php?image=694&nr_galerii=0
Obserwuj wątek
    • Gość: xxx Re: party line IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.06.04, 23:55
      Dredy juz w tym miesiacu wiskales?
    • Gość: Fuzzy Re: party line IP: *.chello.pl 07.06.04, 00:32
      Hahahaha.... To tez bylo dobre.

      • bzdziagva Re: party line 07.06.04, 01:51
        A co znaczy "wiskales", bo ja nie wtajemniczony?
        • Gość: xxx Re: party line IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.04, 02:42
          Np. Jak malpa ma robale w dredach, to wtedy dokladnie je przeglada, wyjmuje z
          nich robale i je zjada. I to nazywa sie "wiskaniem". Widzialem na Discovery.
          • bzdziagva Re: party line 07.06.04, 21:45
            jak sadze Ty to stosujesz malpoludzie...rasisto

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka