bzdziagva 06.06.04, 19:44 pn_pierdzielek z przyjacielem niechem podczas libacji : www.dafresh.com/Usmiech/fpd_smile.php?image=694&nr_galerii=0 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: xxx Re: party line IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.06.04, 23:55 Dredy juz w tym miesiacu wiskales? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fuzzy Re: party line IP: *.chello.pl 07.06.04, 00:32 Hahahaha.... To tez bylo dobre. Odpowiedz Link Zgłoś
bzdziagva Re: party line 07.06.04, 01:51 A co znaczy "wiskales", bo ja nie wtajemniczony? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: party line IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.04, 02:42 Np. Jak malpa ma robale w dredach, to wtedy dokladnie je przeglada, wyjmuje z nich robale i je zjada. I to nazywa sie "wiskaniem". Widzialem na Discovery. Odpowiedz Link Zgłoś
bzdziagva Re: party line 07.06.04, 21:45 jak sadze Ty to stosujesz malpoludzie...rasisto Odpowiedz Link Zgłoś