Gość: seneka IP: *.204.91.16.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 07.06.12, 21:38 Nie dosc, ze zarabiamy dla UEFA kupe kasy, to jeszcze kupe kasy musimy wydać na ten monopol pilki noznej. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ewa Platini zaprosił 400 osób do Zamku Królewskiego IP: *.play-internet.pl 07.06.12, 21:51 "Dziś wszyscy są przyjaciółmi, ale od jutra każdy będzie miał swoje interesy" - dodał ambasador Euro 2012 Zbigniew Boniek." kasa rudy, kasa! dolarki w oczkach Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: filut z Pragi Tusek placi za swoj PR z kieszeni Polakow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.12, 21:55 ciekawe czy kur.wy i cwe.low dla rodziny UEFA rozlicza w buzdecie na 2012 rok ? moze specjalna rezerwa rzadowa na kleski zywiolowe ? dlatego Tusek tak byl spiety na walach w czasie powodzi bo wie ile rodzina UEFA potrafi zaruchac na koszt polskiego podatnika Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kaska Platini zaprosił 400 osób do Zamku Królewskiego IP: *.adsl.inetia.pl 07.06.12, 22:30 WTF Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: POdatnik Pijemy szampana za swoje ustami swojej władzy!!;-) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.12, 22:56 A to POlska Tuska właśnie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 13f Platini zaprosił 400 osób do Zamku Królewskiego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.12, 23:48 No, dochodzi północ, więc już po kolacji. Na deser zapewne bufet bongo-bongo... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Aparatek bunga bunga po włosku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.12, 08:22 Raczej bunga-bunga w stylu włoskim. Chętnych Polskich dziewczyn zapewne nie zabraknie, przygotowanych na deser dla "rodziny". Wystarczy przeczytać ile studentek w Wawie się puszcza po cichu, by mieć na lepsze życie. Odpowiedz Link Zgłoś
koham.mihnika.copyright rzygac sie chce na ten biznes i prezesow 07.06.12, 23:58 ludzie odpowiedzialni za urzadzenie tego interesu w Polsce powinni byc pozbawieni obywatelstwa i wyrzuceni z kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: josef Platini zaprosił 400 osób do Zamku Królewskiego IP: *.aster.pl 08.06.12, 03:13 A kimże jest ten Platini, żeby zapraszać kogokolwiek do polskiego Zamku Królewskiego i jeszcze być nazywanym gospodarzem? Co za bufonada, niedobrze się robi. I to wszystko na nasz koszt. Odpowiedz Link Zgłoś
ttoorroo05 Platini zaprosił 400 osób do Zamku Królewskiego 08.06.12, 03:23 A Lato po co sie tam pierwszy wtrynil?,bal sie ze gorzaly braknie? Odpowiedz Link Zgłoś
rf-a Platini zaprosił 400 osób do Zamku Królewskiego 08.06.12, 06:26 wydaje sie, ze Premier Tusk, jesli nie Prezydent Komorowski, powinien byl byc zaproszony tez, w koncu Polska wylozyla bardzo duza kase na to Euro, na dodatek przyjecie w Zamku Krolewskim? to Lato tam byl i Boniek ale nie Tusk i Komorowski? to tak jak by prywatna firma jaka jest UEFA sobie tam zrobila obiad w Zamku ale nie zaprosila gospodarzy polskich bo w koncu to Polacy sa gospodarzami u siebie a nie UEFA... Dziwne tez, ze nikt nie zostal wspomniany, wiec nie zaproszonoy, z Ukrainy? czy ktos reprezentowal Ukraine? Dziwny to uklad z ta UEFA: jedyna dobra wiadomosc to ta, ze z calej puli wydatkow Polski okolo 100 mld zl, "tylko" 5% poszlo na stadiony, 70% na drogi i komunikacje, a reszta na infrastrukture, ktora zostanie w Polsce.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bronco i co z tego? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.12, 08:28 Co z tego skoro infrastruktura jest wyraźnie przepłacona, a jakość tych dróg pozostawia bardzo wiele do życzenia. Wyprowadzono przy tej okazji setki milionów złotych i smród zacznie się zaraz po EURO, gdy pojawią się pierwsze sprawy a autostrady zaczną się sypać szybciej niż podwykonawcy dostana swoje pieniądze w tym przekręcie. Będziemy płacić za remonty, bo firmy odpowiedzialnej za realizacje gwarancji już nie będzie... Odpowiedz Link Zgłoś