sloik_spod_radzynia
28.06.12, 10:09
Przez to Euro nie mogłem sprawnie pojechać po słoiki do domu, bo moje BMW utykało w korkach z powodu zamkniętych ulic.
Ogólnie rozczarowanie, szwagier nawet na dach się wdrapywał, żeby polską flagę na górze chałupy zawiesić żeby cała wieś widziała, a nasi tak sromotnie przegrali, no to z czego się cieszyć?