walczmy_o_normalnosc
28.08.12, 11:23
A gdzie jest Hanka?Gdzie codzienne konferencje o CUDACH!
To jest wlasnie reakcja wladzy - typowa dla wladzy - ludzie chca przejscie, a my wam takiego wala jak je damy, chcecie deptaki dla pieszych, a takiego wala, bedzie ruch samochodow.
chyba Hanka szykuje sie do ewakuacji wiec sie msci. jest to dla niej typowe.