marynarz2013
15.05.13, 10:17
Jako mieszkaniec Wawra domagam się pilnego rozpoczęcia prac. Ścieżkę rowerową zawsze można dobudować później (np. podzielić na pół chodnik). A dziś nie sposób po Trakcie jeździć, stanowi gigantyczne zagrożeni dla kierowców i pieszych! Pani prezydent - niech ta przebudowa wreszcie wystartuje!!!!!!