Gość: ewelina IP: 217.153.35.* 13.10.04, 16:28 super film, wczoraj oglądałam, świetny bohater. Prawie Al Pacino, szkoda, że tak krótko. Wreszcie dobre dialogi bez sloganów i kawałek życia. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj