Dodaj do ulubionych

Moje miejsce

IP: 217.153.35.* 13.10.04, 16:28
super film, wczoraj oglądałam, świetny bohater. Prawie Al Pacino, szkoda, że
tak krótko. Wreszcie dobre dialogi bez sloganów i kawałek życia.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka