Dodaj do ulubionych

Wykształcenie forumowiczów!!!

25.04.02, 22:28
Jestem ciekawy jak tam z wykształceniem na forum???
Przyznawać się bez bicia:)))))))
Cubic
Obserwuj wątek
    • atob Re: Wykształcenie forumowiczów!!! 25.04.02, 23:08
      Zapomiales spytac sie jeszcze o wyznanie i sympatie sportowe .

      PS A wypisywac mozna wszystko.............tylko po co?
      • rezurekcja Re: Wykształcenie forumowiczów!!! 26.04.02, 10:16
        atob napisał(a):

        > Zapomiales spytac sie jeszcze o (...) sympatie sportowe .
        > (...)

        Slask Wroclaw.

    • Gość: !!!!!Mar Re: Wykształcenie forumowiczów!!! IP: *.image.ru / *.image.ru 26.04.02, 10:19
      cubic napisał(a):

      > Jestem ciekawy jak tam z wykształceniem na forum???
      > Przyznawać się bez bicia:)))))))
      > Cubic

      Normalnie wszyscy po podstawuwce i sriedniej skole a nie kturzy nawet po
      studiach:) pzdr sory za ort
      • Gość: Niuniek Re: Wykształcenie forumowiczów!!! IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 26.04.02, 18:50
        jA tAm NiCzEGO niE końCZyłem ale W przEDSzkolu byłO FAJNIE.
      • k_rzyzak Re: Wykształcenie forumowiczów!!! 26.04.02, 18:58
        Powiem prawdę.Nie chodziłem nigdzie.Tak jakoś........
    • Gość: edzio Re: Edukacja IP: *.racke.de, / 192.168.6.* 26.04.02, 19:01
      (Mniejwiecej) 22 semestry (gospodarka,ekonomika/organizacja,jezyki)
      na 3 uczelniach (czesciowo jednoczesnie)w 3 krajach (PL,D,GB).
      Jo to umia, bo zech je Slonzok, hehe.

      Jeden, dwa, trzy ...... - Kto da wiecej ?

      (Acha: 3 zlobki/przedszkola, 4 szkoly srednie oraz ca. 11 kolonie i 1x wojsko.)

      Choc duzo nie pracowalem,
      to jednak powoli marze
      juz o rencie !

      A Wy ?
      • Gość: Niuniek Re: Edukacja IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 26.04.02, 19:16
        jA JUż w pRZedszKOLu chciAłeM iść Na reNTE dlateGO taK LaDnIe piSZE.
      • Gość: Edmund Re: Edukacja IP: *.mcbone.net / *.pppool.de 26.04.02, 20:45
        Servus,

        jol tysz je slonsok. studia w chadziajowicach, studia w rajchu, pora sprachof,
        robota w rajchu, walka przcifko wypendzyniom... i po wlezynu Chadziajowic do UE
        przidymy nazold....

        PS.
        Językiem polskim władam też całkiem nieźle – powiedziałbym perfekt (robię w
        każdym bądź razie mniej błędów niż większość z rodowitych Polaków (ale to
        zawdzięczam polonizacji tzw. „ziem odzyskanych” ;-). I nigdy jeszcze nie
        zniżyłem się do wulgaryzmów używanych na tym forum...

        Servus und Glück Auf!
        • k_rzyzak Re: Edukacja 26.04.02, 20:48
          Drogi Edmundzie!
          bardzo prosze rozmawiajmy po polsku.Jakos ta gwara ślunska mi nie
          podchodzi.Przepraszam za szczerośc ,ale kazdy ma prawo sie wypowiedzieć.
          • Gość: Edmund Re: Edukacja IP: *.mcbone.net / *.pppool.de 26.04.02, 20:53
            Co też powyższym uczyniłem

            Pzdr.

            Edmund Kastl
          • Gość: knebel Re: Edukacja IP: *.arcor-ip.net 26.04.02, 20:55
            k_rzyzak napisał(a):

            > Drogi Edmundzie!
            > bardzo prosze rozmawiajmy po polsku.Jakos ta gwara ślunska mi nie
            > podchodzi.Przepraszam za szczerośc ,ale kazdy ma prawo sie wypowiedzieć.

            Drogi Edmundzie !

            Bron Cie panie Boze od slaskiej gwary, bo trafisz na oszoloma jak krzyzak (czy to
            z tych krzyzakow ?) ktory bedzie Ci kierunek Twojej wolnosci slowa, wlasna, chuda
            raczka wskazywal.
            Nikt tego nie robi ani na Bayerach, ani w Hessen, ze o Kataloni nie wspomne.
            Za to na warszawskim forum.

            Przepraszam za szczerosc, ale kazdy ma prawo sie wypowiedziec.
            • Gość: Edmund Re: Edukacja IP: *.mcbone.net / *.pppool.de 26.04.02, 21:01
              servus Knebel,

              danke ci za to untersticowaniy. molsz recht, chadziajy tygi niy ferstejujom -
              ale z tymi tysz bydymy fetig... EMRK bydom tysz wkoncu musieli anerkynowac...
              • antek1 Re: Edukacja 26.04.02, 21:26
                Co to za krzyżak co to nawet już sprechać in Warschau nie chce....
    • Gość: Wymiotoodporny Re: Wykształcenie forumowiczów!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 15.08.02, 22:57
      cubic napisał(a):

      > Jestem ciekawy jak tam z wykształceniem na forum???
      > Przyznawać się bez bicia:)))))))
      > Cubic

      Grześ bez bicia nie powie, bo lubi być bity.
    • _gazetka_ Re: Wykształcenie forumowiczów!!! 17.08.02, 17:08
      to zalezy kim jestem.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka