cubic 25.04.02, 22:28 Jestem ciekawy jak tam z wykształceniem na forum??? Przyznawać się bez bicia:))))))) Cubic Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
atob Re: Wykształcenie forumowiczów!!! 25.04.02, 23:08 Zapomiales spytac sie jeszcze o wyznanie i sympatie sportowe . PS A wypisywac mozna wszystko.............tylko po co? Odpowiedz Link Zgłoś
rezurekcja Re: Wykształcenie forumowiczów!!! 26.04.02, 10:16 atob napisał(a): > Zapomiales spytac sie jeszcze o (...) sympatie sportowe . > (...) Slask Wroclaw. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: !!!!!Mar Re: Wykształcenie forumowiczów!!! IP: *.image.ru / *.image.ru 26.04.02, 10:19 cubic napisał(a): > Jestem ciekawy jak tam z wykształceniem na forum??? > Przyznawać się bez bicia:))))))) > Cubic Normalnie wszyscy po podstawuwce i sriedniej skole a nie kturzy nawet po studiach:) pzdr sory za ort Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niuniek Re: Wykształcenie forumowiczów!!! IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 26.04.02, 18:50 jA tAm NiCzEGO niE końCZyłem ale W przEDSzkolu byłO FAJNIE. Odpowiedz Link Zgłoś
k_rzyzak Re: Wykształcenie forumowiczów!!! 26.04.02, 18:58 Powiem prawdę.Nie chodziłem nigdzie.Tak jakoś........ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edzio Re: Edukacja IP: *.racke.de, / 192.168.6.* 26.04.02, 19:01 (Mniejwiecej) 22 semestry (gospodarka,ekonomika/organizacja,jezyki) na 3 uczelniach (czesciowo jednoczesnie)w 3 krajach (PL,D,GB). Jo to umia, bo zech je Slonzok, hehe. Jeden, dwa, trzy ...... - Kto da wiecej ? (Acha: 3 zlobki/przedszkola, 4 szkoly srednie oraz ca. 11 kolonie i 1x wojsko.) Choc duzo nie pracowalem, to jednak powoli marze juz o rencie ! A Wy ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niuniek Re: Edukacja IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 26.04.02, 19:16 jA JUż w pRZedszKOLu chciAłeM iść Na reNTE dlateGO taK LaDnIe piSZE. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Edmund Re: Edukacja IP: *.mcbone.net / *.pppool.de 26.04.02, 20:45 Servus, jol tysz je slonsok. studia w chadziajowicach, studia w rajchu, pora sprachof, robota w rajchu, walka przcifko wypendzyniom... i po wlezynu Chadziajowic do UE przidymy nazold.... PS. Językiem polskim władam też całkiem nieźle – powiedziałbym perfekt (robię w każdym bądź razie mniej błędów niż większość z rodowitych Polaków (ale to zawdzięczam polonizacji tzw. „ziem odzyskanych” ;-). I nigdy jeszcze nie zniżyłem się do wulgaryzmów używanych na tym forum... Servus und Glück Auf! Odpowiedz Link Zgłoś
k_rzyzak Re: Edukacja 26.04.02, 20:48 Drogi Edmundzie! bardzo prosze rozmawiajmy po polsku.Jakos ta gwara ślunska mi nie podchodzi.Przepraszam za szczerośc ,ale kazdy ma prawo sie wypowiedzieć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Edmund Re: Edukacja IP: *.mcbone.net / *.pppool.de 26.04.02, 20:53 Co też powyższym uczyniłem Pzdr. Edmund Kastl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: knebel Re: Edukacja IP: *.arcor-ip.net 26.04.02, 20:55 k_rzyzak napisał(a): > Drogi Edmundzie! > bardzo prosze rozmawiajmy po polsku.Jakos ta gwara ślunska mi nie > podchodzi.Przepraszam za szczerośc ,ale kazdy ma prawo sie wypowiedzieć. Drogi Edmundzie ! Bron Cie panie Boze od slaskiej gwary, bo trafisz na oszoloma jak krzyzak (czy to z tych krzyzakow ?) ktory bedzie Ci kierunek Twojej wolnosci slowa, wlasna, chuda raczka wskazywal. Nikt tego nie robi ani na Bayerach, ani w Hessen, ze o Kataloni nie wspomne. Za to na warszawskim forum. Przepraszam za szczerosc, ale kazdy ma prawo sie wypowiedziec. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Edmund Re: Edukacja IP: *.mcbone.net / *.pppool.de 26.04.02, 21:01 servus Knebel, danke ci za to untersticowaniy. molsz recht, chadziajy tygi niy ferstejujom - ale z tymi tysz bydymy fetig... EMRK bydom tysz wkoncu musieli anerkynowac... Odpowiedz Link Zgłoś
antek1 Re: Edukacja 26.04.02, 21:26 Co to za krzyżak co to nawet już sprechać in Warschau nie chce.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wymiotoodporny Re: Wykształcenie forumowiczów!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 15.08.02, 22:57 cubic napisał(a): > Jestem ciekawy jak tam z wykształceniem na forum??? > Przyznawać się bez bicia:))))))) > Cubic Grześ bez bicia nie powie, bo lubi być bity. Odpowiedz Link Zgłoś
_gazetka_ Re: Wykształcenie forumowiczów!!! 17.08.02, 17:08 to zalezy kim jestem. Odpowiedz Link Zgłoś