ingolula
31.03.05, 18:52
Sawa Apartments zajęcia hipoteki !!!!!!!!!!!!
Autor: Gość: Agi IP: *.crowley.pl
Data: 31.03.2005 17:36 + dodaj do ulubionych wątków
skasujcie post
+ odpowiedz
------------------------------------------------------------------------------
--
Czy ktoś może mi pomóc, kupiłam mieszkanie w Sawie Apartments Sp. z. o o. na
Sadybie pl. Rembowskiego standard jak za takie pieniądze fatalny ale
ostatnio dowiedziałam się że inwestor nie wypłacił pieniędzy podwykonawcą i
już są wnioski o zajęcie hipoteki. Czy to oznacza, że nie będziemy mieli
przekazanych mieszkań? Proszę o pomoc starałam się porozmawiać z inwestorem
i to wyjaśnić, ale jego wyjaśnienia były dziwne. Rozmawiałam z kilkoma
podwykonawcami i faktycznie inwestor jest winny pieniądze. Może ktoś wie coś
więcej na ten temat.