Dodaj do ulubionych

Sawa Apartaments

31.03.05, 18:52
Sawa Apartments zajęcia hipoteki !!!!!!!!!!!!
Autor: Gość: Agi IP: *.crowley.pl
Data: 31.03.2005 17:36 + dodaj do ulubionych wątków

skasujcie post

+ odpowiedz

------------------------------------------------------------------------------
--
Czy ktoś może mi pomóc, kupiłam mieszkanie w Sawie Apartments Sp. z. o o. na
Sadybie pl. Rembowskiego standard jak za takie pieniądze fatalny ale
ostatnio dowiedziałam się że inwestor nie wypłacił pieniędzy podwykonawcą i
już są wnioski o zajęcie hipoteki. Czy to oznacza, że nie będziemy mieli
przekazanych mieszkań? Proszę o pomoc starałam się porozmawiać z inwestorem
i to wyjaśnić, ale jego wyjaśnienia były dziwne. Rozmawiałam z kilkoma
podwykonawcami i faktycznie inwestor jest winny pieniądze. Może ktoś wie coś
więcej na ten temat.

Obserwuj wątek
    • ingolula Re: Sawa Apartaments 31.03.05, 18:53
      Może ktoś jej pomoże?
    • lagier Re: Sawa Apartaments 01.04.05, 16:05
      Kupilem tam mieszkanie... Chodza jakies ploty, ale jak by tak bylo to wszystkie
      prace, by stanely, a osiedle jest wykanczane, nawet postawili na pl.
      Rembowskiego lokomotywe odlana z brazu, ktora ma stanac jako pomnik
      upamietniajacy Kolejke Wilanowska!!! Idzcie koniecznie ja zobaczyc, bo wyglada
      bombowo:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka