kumpel
07.03.01, 11:27
Czy nie macie wrażenia, że opluwanie Warszawy i jej mieszkańców jest bardzo
modne. Wyrażanie negatywnych często absurdalnych opinii sądów etc. na temat
stolicy jest w bardzo dobrym tonie. Z czego wynika? Kompleksy? Zazdrość?(jakby
było o co!)