Dodaj do ulubionych

P i S w Płocku

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.05.05, 13:42
Re: Słyszałem, że jest rozłam w płockim PiSie
Autor: Gość: PC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Data: 22.05.2005 13:11 + dodaj do ulubionych wątków

skasujcie post

+ odpowiedz

------------------------------------------------------------------------------
--
Jeszcze jest coś takiego w Płocku.Ten na zdjęciu jako błazen w NTP to
Pisowiec
Kaczor zawsze potwierdza że w PIS dla takich osób miejsca nie ma.Super fotka
dzięki dla NTP pozdrawiam

Obserwuj wątek
    • Gość: lis Re: P i S w Płocku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.05.05, 10:03
      Takie przewały pisowe w PLocku!!!!!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka