Gość: adam
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
22.05.05, 13:42
Re: Słyszałem, że jest rozłam w płockim PiSie
Autor: Gość: PC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Data: 22.05.2005 13:11 + dodaj do ulubionych wątków
skasujcie post
+ odpowiedz
------------------------------------------------------------------------------
--
Jeszcze jest coś takiego w Płocku.Ten na zdjęciu jako błazen w NTP to
Pisowiec
Kaczor zawsze potwierdza że w PIS dla takich osób miejsca nie ma.Super fotka
dzięki dla NTP pozdrawiam