Gość: Pndzelek
IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl
11.07.02, 10:12
NO TO MAMY SOCJALIZM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I to w czystej postaci! Rozhuśtali kursy walut, wprowadzają kolejne rodzaje
opłat obligatoryjnych...
Znów dociążają aktywnych, a wszystko to zamiast w końcu zacząć cięcia po opiece
socjalnej, po tych wszystkich zasiłkach, zasiłeczkach, krusach, wynagrodzeniu
dla samotnych matek za złe prowadzenie się i innych wydatkach, które obracają
się w g... (wydane na koryto a potem wydalone). Wszystko to zamiast obniżania
wyśrubowanych podatków i danin na zus. Czas uciekać w szarą strefę chyba, bo to
już nie do wytrzymania.
I po raz kolejny oszukują, że jakiś nowy rodzaj opłaty to już pójdzie na
inwestycje tj. na naprawę dróg. Już przynajmniej raz to słyszałem przy benzynie
i co? I jajco. Tamta forsa też jest pompowana na nieudaczników.
Zegar zaczął chodzić do tyłu.
>>>---