mike_
21.07.05, 08:58
Nowy sezon, nowe nadzieje, starzy piłkarze i ci sami sędziowie...
Na początek całkiem ciekawy mecz (choć raczej nie z powodów czysto
piłkarskich) w Gdyni. Legia powinna sobie poradzić, choć jestem ciekaw jak
wkomponują się nowi gracze i mam nadzieję nie oglądać na boisku żadnego
vukovica czy wlodarczyka.
W pozostałych meczach dużo niewiadomych jak to zwykle bywa na początku sezonu.
Arka Gdynia - Legia Warszawa 0-2
Górnik Łęczna - Wisła Kraków 1-2
GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1-1
Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 2-0
Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 1-0
Pogoń Szczecin - Wisła Płock 0-0
Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-0
Lech Poznań - Polonia Warszawa 0-0