Dodaj do ulubionych

Zaczynamy - typerek Arka vs Legia

21.07.05, 08:58
Nowy sezon, nowe nadzieje, starzy piłkarze i ci sami sędziowie...
Na początek całkiem ciekawy mecz (choć raczej nie z powodów czysto
piłkarskich) w Gdyni. Legia powinna sobie poradzić, choć jestem ciekaw jak
wkomponują się nowi gracze i mam nadzieję nie oglądać na boisku żadnego
vukovica czy wlodarczyka.
W pozostałych meczach dużo niewiadomych jak to zwykle bywa na początku sezonu.

Arka Gdynia - Legia Warszawa 0-2
Górnik Łęczna - Wisła Kraków 1-2
GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1-1
Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 2-0
Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 1-0
Pogoń Szczecin - Wisła Płock 0-0
Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-0
Lech Poznań - Polonia Warszawa 0-0
Obserwuj wątek
    • zakompleksiony Re: Zaczynamy - typerek Arka vs Legia 21.07.05, 09:43
      No to się zaczyna. Po raz kolejny. Oby nie ostatni dla niektórych. Oby Kubicki
      wielkim trenerem okazał się był! Ciekawym niezmiernie Legii. Jak na razie na
      poczynania Zielińskiego patrzę ze zdziwieniem, ale to on a nie ja zna piłkę od
      podszewki. Od dętki znaczy.

      Arka Gdynia - Legia Warszawa 1:0
      Górnik Łęczna - Wisła Kraków 1:1
      GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 5:0
      Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 2:1
      Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 1:0
      Pogoń Szczecin - Wisła Płock 2:0
      Korona Kielce - Cracovia Kraków 3:2
      Lech Poznań - Polonia Warszawa 1:1
    • Gość: kixx Re: Zaczynamy - typerek Arka vs Legia IP: *.acn.waw.pl 21.07.05, 10:49
      zeby nie bylo nudno to w meczu Legia Arka jestem zmuszony obstawic ten
      wariant ,ktorego jeszcze nikt nie obstawil a wiec remis.Poza tym wydaje mi sie
      ze padnie sporo bramek,chyba jest to nawet regula w pierwszych kolejkach
      > Arka Gdynia - Legia Warszawa 1-1
      > Górnik Łęczna - Wisła Kraków 1-2
      > GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2-1
      > Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 3-1
      > Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 2-1
      > Pogoń Szczecin - Wisła Płock 3-1
      > Korona Kielce - Cracovia Kraków 2-2
      > Lech Poznań - Polonia Warszawa 1-2

      ps.po dwoch hattrickach Wlodarczyk pewnie wystapi
      moze sie w koncu przelamal

      pps.acz z tym przelamaniem to nie sadze
    • Gość: PawełB Re: Zaczynamy - typerek Arka vs Legia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.05, 11:15
      Typuję i spadam na 10-cio dniowy urlop. Ponieważ jak zwykle
      na poczatku sezonu nikt nic nie wie, a ujemnych punktów nie wprowadziliście,
      zakładam, że po powrocie nie będę miał duzych strat do liderów.

      Arka Gdynia - Legia Warszawa 1:2
      Górnik Łęczna - Wisła Kraków 1:0
      GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2:2
      Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1:1
      Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 0:0 (to ci handlarze jeszcze grają w I lidze???)
      Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1:1
      Korona Kielce - Cracovia Kraków 3:1
      Lech Poznań - Polonia Warszawa 2:0 (jednak, Kuba potrzebuje jeszcze trochę
      czasu aby nauczyć Was remisować)
      • mike_ W takim razie..... 21.07.05, 11:32
        Zestaw ratunkowy dla urlopowiczów:

        Kolejka 1 - 24-26 lipca

        Arka Gdynia - Legia Warszawa
        Górnik Łęczna - Wisła Kraków
        GKS Bełchatów - Górnik Zabrze
        Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki
        Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin
        Pogoń Szczecin - Wisła Płock
        Korona Kielce - Cracovia Kraków
        Lech Poznań - Polonia Warszawa


        Kolejka 2 - 30-31 lipca

        Lech Poznań - Arka Gdynia
        Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
        Korona Kielce - Odra Wodzisław
        Górnik Zabrze - Dyskobolia Grodzisk
        Wisła Kraków - GKS Bełchatów
        Polonia Warszawa - Wisła Płock
        Górnik Łęczna - Legia Warszawa
        Cracovia Kraków - Amica Wronki


        Kolejka 3 - 6-7 sierpnia

        Dyskobolia Grodzisk - Wisła Kraków
        GKS Bełchatów - Legia Warszawa
        Odra Wodzisław - Amica Wronki
        Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin
        Lech Poznań - Wisła Płock
        Arka Gdynia - Górnik Łęczna
        Górnik Zabrze - Cracovia Kraków
        Pogoń Szczecin - Korona Kielce


        Kolejka 4 - 20-21 sierpnia

        Zagłębie Lubin - Lech Poznań
        Korona Kielce - Polonia Warszawa
        Amica Wronki - Pogoń Szczecin
        Górnik Zabrze - Odra Wodzisław
        Wisła Kraków - Cracovia Kraków
        Legia Warszawa - Dyskobolia Grodzisk
        Górnik Łęczna - GKS Bełchatów
        Wisła Płock - Arka Gdynia


        Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

        GKS Bełchatów - Arka Gdynia
        Dyskobolia Grodzisk - Górnik Łęczna
        Cracovia Kraków - Legia Warszawa
        Odra Wodzisław - Wisła Kraków
        Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
        Polonia Warszawa - Amica Wronki
        Lech Poznań - Korona Kielce
        Wisła Płock - Zagłębie Lubin
    • Gość: PawełB Dzięki mike, ale to już jest wróżenie z fusów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.05, 12:49
      Lech Poznań - Arka Gdynia 1:1
      Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 1:0
      Korona Kielce - Odra Wodzisław 2:0
      Górnik Zabrze - Dyskobolia Grodzisk 1:1
      Wisła Kraków - GKS Bełchatów 3:0
      Polonia Warszawa - Wisła Płock 0:0
      Górnik Łęczna - Legia Warszawa 1:1 (bramki Sokołowski-Sokołowski)
      Cracovia Kraków - Amica Wronki 2:1

      Dla zabawy nie ma sprawy.
      Pozdrawiam, życząc sobie pogody.
      Wybieram się na północ, w sumie niedaleko Gdyni będę, ale
      ... ale chyba nie. Urlop to urlop. Od wszystkiego!
    • mike_ Dla ułatwienia.... 21.07.05, 15:45
      ...zestaw par wraz z obsadą sędziowską:
      Arka Gdynia - Legia Warszawa, sędzia: Tomasz Mikulski (Lublin).
      Korona Kielce - Cracovia, sędzia: Marek Ryżek (Poznań).
      Pogoń Szczecin - Wisła Płock, sędzia: Jarosław Żyro (Bydgoszcz).
      Odra Wodzisław Śląski - Zagłębie Lubin, sędzia: Artur Szydłowski
      GKS Bełchatów - Górnik Zabrze, sędzia: Adam Kajzer (Rzeszów).
      Lech Poznań - Polonia Warszawa, sędzia: Zdzisław Bakaluk (Olsztyn).
      Górnik Łęczna - Wisła Kraków, sędzia: Mirosław Ryszka (Warszawa).
      Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Amica Wronki, sędzia: Piotr Siedlecki (Szczecin).

      Wprawdzie to nie runda wiosenna, ale może komuś pomóc w typowaniu;)
      • pawelek.s Re: Dla ułatwienia.... 21.07.05, 17:02
        A witam !
        Mój typerek

        Arka Gdynia - Legia Warszawa 1-1
        Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2-2
        GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1-0
        Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 2-0
        Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 0-0
        Pogoń Szczecin - Wisła Płock 0-1
        Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-2
        Lech Poznań - Polonia Warszawa 1-1
        • patryg1 Re: Dla ułatwienia.... 21.07.05, 21:14
          No wreszcie się zaczyna :) W tym sezonie właczam się do gry od poczatku , bo w
          zeszłym to się obudziłem za późno :)

          Arka Gdynia - Legia Warszawa 0-2
          > Górnik Łęczna - Wisła Kraków 1-2
          > GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 2-1
          > Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 2-0
          > Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 0-0
          > Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1-0
          > Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-1
          > Lech Poznań - Polonia Warszawa 1-0
    • atob Re: Zaczynamy - typerek Arka vs Legia 21.07.05, 21:21
      Arka Gdynia - Legia Warszawa 1-2
      Górnik Łęczna - Wisła Kraków 1-1
      GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 1-1
      Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 1-1
      Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 1-0
      Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1-0
      Korona Kielce - Cracovia Kraków 1-1
      Lech Poznań - Polonia Warszawa 1-0

      Wiecie ze Kacz...zwany przez niektorych kur... zdobyl jeden glos na kapitana
      Legii???:):):)
      Albo glosowal sam na siebie albo mamy w Legii jakiegos mega-zgrywusa:)

      A zaraz mi sie sciagnie mecz z 97 z Widzewem .Obejrze sobie horror na dobranoc.
      Pamietacie?
      Napewno pamietacie .Kazdy pamieta:(


      ...
      • zakompleksiony Re: Zaczynamy - typerek Arka vs Legia 22.07.05, 09:44
        Horror z happy-endem. :)
    • Gość: calagan Re: Zaczynamy - typerek Arka vs Legia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.05, 22:48

      No wreszcie sie zacznie cos dziac. Umrzec z nudow mozna w robocie w te
      wakacje. Tylko, ze kurczaki pieczone na mecz ligowy w warszawie trzeba dlugo
      czekac. Dobrze, ze ten Bayern bedzie w miedzyczasie.

      Arka Gdynia - Legia Warszawa 0-1
      Górnik Łęczna - Wisła Kraków 2-1
      GKS Bełchatów - Górnik Zabrze 3-1
      Dyskobolia Grodzisk - Amica Wronki 3-0
      Odra Wodzisław - Zagłębie Lubin 1-2
      Pogoń Szczecin - Wisła Płock 1-0
      Korona Kielce - Cracovia Kraków 2-1
      Lech Poznań - Polonia Warszawa 1-0
    • Gość: calagan Typerek wszechczasow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.05, 22:57

      Tak dla przypomnienia przypominam klasyfikacje rundy wiosennej i typerek
      wszechczasow (przynajmniej glownych uczestnikow:

      1 - Atob (Legia) - 54
      2 - Karolak (Polonia) - 52
      3 - Mike (Legia) - 49
      4 - Calagan (Legia) - 47
      5 - Kixx (Polonia) - 44
      6 - Patryg (Legia) - 42
      Tuzin - 15
      Pawelek.s - 3
      Rafik - 1
      Slawekp - 1


      I tabelka wszechczasow:

      1 - Mike (Legia) - 108
      2 - Atob (Legia) - 101
      3 - Calagan (Legia) - 96
      4 - Kixx (Polonia) - 95
      5 - Patryg (Legia) - 65
      6 - Karolak (Polonia) - 61
      • atob Re: Typerek wszechczasow 22.07.05, 23:36
        Ta pierwsza klasyfikacja mi sie podoba bardziej :)
        I moze bedzie okazja do spotkania ...w szerszym ;) gronie .Bo w waskim
        aczkolwiek doborowym:) towarzystwie znamy sie czego ukrywac nie ma sensu .
        • Gość: calagan Re: Typerek wszechczasow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.05, 11:57

          Czy mam rozumiec, ze chcesz zgonic cala szostke [?] w jedno miejsce, jendego
          dnia i to o tej samej porze?
          • atob Re: Typerek wszechczasow 24.07.05, 09:10
            Patrzac na nasze zainteresowania to calkiem mozliwe ze juz kiedys bylismy w
            jednym miejscu ,jednego dnia o tej samej porze ;)
    • atob typerek Arka vs Legia wedlug bukmacherow 24.07.05, 09:08
      STS: 4,00 – 3,20 – 1,75
      Profesjonał: 3,90 – 3,20 – 1,81
      Betako: 4,05 - 3,40 - 1,75
      Expekt.com: 5,00 – 3,30 – 1,67
      BetAndWin.com: 5,05 - 3,45 - 1,60
      Sportingbet.com: 4,75 - 3,25 - 1,666
      Bet-at-home: 4,40 – 3,35 – 1,65
      • patryg1 Re: typerek Arka vs Legia wedlug bukmacherow 24.07.05, 13:27
        heh czyli na wygranej Arki można się sporo obłowić :D No cóż ja wierze że te
        1.75(STS) będzie zwycięskie :)
        • atob O-O 24.07.05, 21:38
          Wyszlo okolo 3 .No zesz ku..rwa mac.Jak zwykle:/
          • patryg1 Re: O-O 24.07.05, 23:37
            Panowie i panie powiem tak, z punktu widzenia Legii i mojego to żenada była.
            WYnik jest beznadziejny patrząc na poziom Arki Gdynia. Nawet dyżurni kibice
            Polonii muszą przyznać że ich zgoda z Gdyni była beznadziejna. Obawiam się ze
            taką formą(a nie ma co się łudzić że za dwa trzy mecze będzie lepiej)znowu
            będziemy walczyć z Cracovią o czwarte miejsce na półmetku ekstraksy :/
            • patryg1 Re: O-O 24.07.05, 23:38
              patryg1 napisał:

              > Panowie i panie powiem tak, z punktu widzenia Legii i mojego to żenada była.
              > WYnik jest beznadziejny patrząc na poziom Arki Gdynia. Nawet dyżurni kibice
              > Polonii muszą przyznać że ich zgoda z Gdyni była beznadziejna. Obawiam się ze
              > taką formą(a nie ma co się łudzić że za dwa trzy mecze będzie lepiej)znowu
              > będziemy walczyć z Cracovią o czwarte miejsce na półmetku ekstraksy :/

              Miało być o trzecie miejsce
              • mike_ Re: O-O 25.07.05, 10:01
                heh...pierwsza kolejka a ja już mam dość....dość oglądania niektórych twarzy na
                boisku...już po prostu nie mogę...Ktoś kiedyś powiedział o zawodniku z Egiptu
                trenującycm z Legią, że skoro jest na tym samym poziomie co Sokół młodszy to po
                co go brać. ja mówię: BRAĆ. Może być i żenada ale niech chociaż będzie z nowymi
                twarzami. Jak widzę Magierę jak rozgrywa to zamykam oczy żeby się uspokoić.
                Włodarczyk na skrzydle to samo, sokołowski - ile jeszcze można. Dobrze
                przynajmniej że Vuko nie grał.
                Ludzie twierdzą że odmładzanie (L) i kupowanie niedoświadczonych graczy to
                osłabianie zespołu. Ale to chyba błąd - bo nie można osłabić zespołu zastępując
                kimkolwiek młodszym Magierę czy innego nędzę.
                o Arce - słaba i chyba kandydat do spadku, kibice też jacyś tacy niemrawi nic
                tylko pozdrawiali nas i pozdrawiali i z tego zamętu zapomnieli pozdrowić kolegów
                z K6 ;)
                • Gość: kixx Re: O-O IP: *.acn.waw.pl 25.07.05, 20:31
                  raz pozdrowili(chyba ze sie przeslyszalem)

                  a mecz to stal na zenujacym poziomie,z taka gra i z takimi grajkami to ani
                  Legia,ani Arka nie bedzie miala latwej drogi ,zeby osiagnac swoj cel w tym
                  sezonie
                  w sumie nie nie jest zle,jest pierwszy klub ktory powinien byc w zasiegu Polonii

                  ps.a moze i drugi:)
                  • atob Re: O-O 26.07.05, 05:23
                    hehe no ze ten drugi znajdzie sie w zasiegu Polonii to bym raczej nie liczyl:).
                    Legia bedadca nawet w dolku i poradzi sobie z Polonia spokojnie.

                    Mnie martwi co innego.Strata "glupich" pkt. W tym to Legia jest
                    chyba "miszczem" .
    • Gość: calagan Re: WYNIKI IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.05, 22:48


      Kolejka wielu niespodzianek i nudow:

      Wyniki I kolejki sa takie:

      Mike - 1
      Atob - 7
      Kixx - 6
      Calagan - 1 (kompromitacja)
      Zakompleksiony - 6
      PawelB - 5
      Pawelek.s - 5
      Patryg1 - 5

      Klasyfikacja po I kolejce:

      1. Atob - 7
      2. Kixx - 6
      Zakompleksiony - 6
      4. PawelB - 5
      Patryg1 - 5
      Pawelek.s - 5
      7. Mike - 1
      Calagan - 1

      Jako humanista do błędów matematycznych sie nie przyznaje.
      • patryg1 Re: WYNIKI 27.07.05, 23:08
        No mój wynik nie jest taki zły, mam nadzieję ze teraz bedzie tylko lepiej ;)
        • zakompleksiony Re: WYNIKI 28.07.05, 15:22
          Ja też całkiem, całkie. Skąd te komlpeksy?
          • Gość: kixx Re: WYNIKI IP: *.acn.waw.pl 28.07.05, 20:39
            moze z zagubionych liter?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka