Dodaj do ulubionych

automaty z gzetami

16.08.05, 15:01
Kto pozwolil na postawienie tego obrzydliwego kloca z ta szmatlawa
gazeta???????????????. Nikt o ilre pamietam nie zbieral zadnych podpisów ani
nic takiego . Ja sie nie zgadzam na to pudlo a tym bardziej na tego
szmatlawca ktorego musze codziennie ogladac. Jesli to nie zniknie to doloze
wszelkich staran zeby przynajmniej przestalo raz na zawsze dzialac.
Obserwuj wątek
    • tomekh77 Re: automaty z gzetami 16.08.05, 19:58
      Ja jestem z C ale jak widze to cos w B to takze mnie telepie i mam nadzieje ze
      czegos takiego nie postawia w moim bloku.

Jedno jest dla mnie ciekawe. Kto wyrazil na to zgode.
      Z tego comi sie wydaje ktos musial wyrazic zgode na postawienie tej szafy a dwa
      nic nie ma za darmo. Wiec kto dostaje kase za to ze to cos tam stoi ????
    • dominika_2003 Re: automaty z gzetami 20.08.05, 22:29
      Witam, 08 lipca, ale jakoś nie spotkałam się z poparciem mieszkańców
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15829&w=26183326.
      Rozmawiałam z panem Pielakiem i oto co się dowiedziałam:
      - automat stoi na razie na próbę, żeby zobaczyc ile będzie chętnych
      - gazety do kupienia w tym automacie możemy wybrac sami jakie chcemy (ale tylko
      2)
      - my (czyli wspólnota) nic z tego nie mamy
      - ponoc też nic nie płacimy
      - za prąd nie płacą, bo ponoc mało zużywa

Dowiedziałam się natomiast od ochroniarza, że nasza firma sprzątająca, które
      sprząta na naszym osiedlu również utrzymuje w czystości ten automat (tak jest w
      A, nie wiem jak w B)

Jakby, ktoś pytał to jestem przeciwna tym automatom, ale pewnie problem nie
      zniknie póki nie będziemy mieli sklepu spożywczego.

Pozdrawiam

Poruszałam ten temat
      • freigeist Re: automaty z gzetami 21.08.05, 10:30
        A tak swoją drogą, to ciekawe! Pytają nas w ankietach o przejście, fitness,
        sklepy itd... I i w tych kwestiach nic się nie dzieje. O ustawienie automatów -
        mimo, że wpływają na estetykę, zużywają w końcu jakąś ilość prądu za który
        płacimy wszyscy itd. - nikt nas nie pyta. Czy ktoś odkrył, jakie jest kryterium
        wyboru tematów do konsultacji z właścicielami lokali? Wnioskuję, że jeżeli
        jestem na tym osiedlu o coś pytany, to szkoda mojego czasu na odpowiedzi, bo
        chodzi tylko o to, by udowodnić, że te rzeczy - wbrew opinii mieszkańców - nie
        są potrzebne.
      • lex31 Re: automaty z gzetami 21.08.05, 22:01
        Jeżeli my (czyli wspólnota) nic z tego nie mamy, a jeszcze do tego dokładamy
        (prąd) - to po co właściwie te automaty u nas stoją? Z tego co czytam na forum,
        ludzie są raczej przeciwni tym automatom, a czas próby już chyba minął -
        chociaż może się mylę.
        Powtarzam pytanie: Kto wyraził na to zgodę?

Może Pan Pielak wypowie się w tej kwestii na forum?
      • freigeist Re: automaty z gazetami 22.08.05, 12:59
        Po pierwsze uważam, że WSPÓLNOTA powinna coś z tego mieć. Przedstawiciel (która
        chce mieć prowizję) czy firma (która chce mieć stały przychód ze sprzedaży
        gazet) powinni coś WSPÓLNOCIE zaproponować - chociażby w ramach "offsetu" za
        żużywany prąd. Nie chodzi o coś wielkiego, ale o zasadę. Automaty niechby sobie
        były, ale powinni o tym zdecydować mieszkańcy - w postaci uchwały. Jeśli już
        zdecydowaliby, że są ok i WYBRALI jakie gazety ("lub czasopisma" :-)) maja być
        tam sprzedawane to należałoby znaleźć dla tych automatów inne, miejsce (np.
        między drzwiami a skrzynkami pocztowymi), tak by nie przeszkadzały ochronie w
        przypadku konieczności szybkiej reakcji. A zrobiono dokładnie wszystko na
        odwrót...
      • blacky35 Re: automaty z gzetami 23.08.05, 16:07
        Jesli juz ktos musi czytac tego szmatlawca to wystarczy ruszyc tylek (troche
        chociaz sie przejdzie dalej niz do garazu) i kupi sobie ja na stacji. A to
        paskudzwo wielkosci mastodonta a potrzebne jak dziura w moscie wywale chyba sam
        osobiscie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka