Gość: gość portalu IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 06.01.06, 15:42 im bliżej placu tym lepiej Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jednopokojowe Re: Kawalerka PL. Zbawiciela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 06.01.06, 20:18 3 przystanki tram, 1100 zl, kontakt: d71078@interia.pl Odpowiedz Link Zgłoś
hipciopotan Re: Kawalerka PL. Zbawiciela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.01.06, 00:41 eeee ja chce tam mieszkać nie dojeżdżać do pracy Odpowiedz Link Zgłoś
peter.szabo Zamieszkaj w pracy. Szef doceni tak zaangażowanego 07.01.06, 12:32 pracownika (awans, podwyżka etc), bedziesz miał blisko do pracy no i nie bedziesz musiał płacic czynszu :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Zamieszkaj w pracy. Szef doceni tak zaangażow IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 07.01.06, 13:01 gdybyś umiał czytać to wiedział byś o co mi chodzi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kawalerka podaj maila IP: *.abhsia.telus.net 07.01.06, 15:55 podaj maila mam kawalerke na pl. zbawiciela, dostepna od lutego. po remoncie. Odpowiedz Link Zgłoś