Dodaj do ulubionych

Kawalerka PL. Zbawiciela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 06.01.06, 15:42
im bliżej placu tym lepiej
Obserwuj wątek
    • jednopokojowe Re: Kawalerka PL. Zbawiciela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 06.01.06, 20:18
      3 przystanki tram, 1100 zl, kontakt: d71078@interia.pl
      • hipciopotan Re: Kawalerka PL. Zbawiciela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 07.01.06, 00:41
        eeee ja chce tam mieszkać nie dojeżdżać do pracy
        • peter.szabo Zamieszkaj w pracy. Szef doceni tak zaangażowanego 07.01.06, 12:32
          pracownika (awans, podwyżka etc), bedziesz miał blisko do pracy no i nie
          bedziesz musiał płacic czynszu :-)
          • Gość: ja Re: Zamieszkaj w pracy. Szef doceni tak zaangażow IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 07.01.06, 13:01
            gdybyś umiał czytać to wiedział byś o co mi chodzi
            • Gość: kawalerka podaj maila IP: *.abhsia.telus.net 07.01.06, 15:55
              podaj maila mam kawalerke na pl. zbawiciela, dostepna od lutego.
              po remoncie.
              • hipciopotan Re: podaj maila 09.01.06, 00:01
                hipciopotan@gazeta.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka