Dodaj do ulubionych

portier ma wiecej

30.03.06, 11:07
od pielegniarki!!!
NFZ rozdaje nasze pieniadze,portier ma 2000,a pielegniarka 1500,nawet osoba
sprzatajaca w NFZ ma wiecej niz pielegniarka,szef NFZ 15.000,-,kierowca
4.000,-
Obserwuj wątek
    • yavorius Re: portier ma wiecej 30.03.06, 11:12
      No i?

      W centrali zawsze się więcej zarabia. Ile ma mieć Twoim zdaniem szef NFZ? 100
      zł?
      • Gość: gizmo Re: portier ma wiecej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.06, 11:19
        Jaworjus pracuje w centrali to wie. To znaczy teraz nie pracuje - teraz
        serfuje. Ale jak skończy to zacznie pracować.
        • yavorius Re: portier ma wiecej 30.03.06, 11:21
          Primo: nie przekręcaj mojego nicka;
          secundo: nie, nie pracuję w centrali.
          • Gość: gizmo Re: portier ma wiecej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.06, 11:25
            W centrali nie tylko więcej płacą, ale jest też więcej czasu na serfowanie - w
            zależności od powagi stanowiska. Jaworius chyba musi być ministrem. Czy mogę do
            ciebie się zwracać per Ziobro?
            Nie przekręcam nika tylko pisze go po polsku. To jest polskie forum i tu się
            pisze po polsku.
            • yavorius Re: portier ma wiecej 30.03.06, 11:29
              Gość portalu: gizmo napisał(a):
              > Jaworius chyba musi być ministrem.

              Pudło, premierem.

              ##
              > To jest polskie forum i tu się pisze po polsku.

              Faktycznie, Tobie to idzie świetnie.

              "Arabii", nie "Arabi".
              "Na razie", nie "narazie"

              Fajnie jest tak docinać, nie?
              • Gość: gizmo Re: portier ma wiecej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.06, 11:35
                A skąd wiesz, że to ja? Jak się przeszuka całe forum to pewnie można sporo
                niezalogowanych gizmów piszących spod neo spotkać. Tylko żeby przeszukać całe
                forum trzeba mieć sporo czasu do zmarnowania - dokładnie tyle ile ma Jaworjus.
                Ups, przepraszam, pan prezydent Jaworjus.
                • yavorius Gizmo 30.03.06, 11:39
                  Czytaj ze zrozumieniem, jestem pre - mie - rem!
            • Gość: Zyzio Re: portier ma wiecej IP: *.crowley.pl 30.03.06, 11:51
              Gość portalu: gizmo napisał(a):

              > W centrali nie tylko więcej płacą, ale jest też więcej czasu na serfowanie - w
              > zależności od powagi stanowiska. Jaworius chyba musi być ministrem. Czy mogę do
              >
              > ciebie się zwracać per Ziobro?
              > Nie przekręcam nika tylko pisze go po polsku. To jest polskie forum i tu się
              > pisze po polsku.

              A co znaczy Jaworius po polsku?

              --
              Mow mi Zyzio, mala
              • Gość: gizmo Re: portier ma wiecej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.06, 13:04
                To skrót.
    • jhbsk Re: portier ma wiecej 30.03.06, 13:01
      Proste: lekarz, pielęgniarka w pojęciu urzędasów pełnią "misję". I mają ją
      pełnić, najlepiej za darmo i nie narzekać.
      • warzaw_bike_killerz Re: portier ma wiecej 30.03.06, 13:16
        jhbsk napisała:

        >najlepiej za darmo i nie narzekać.

        A jak zaczna narzekac, to w kamasze ich!

        PS. Dziwie sie, ze ludzie prawi i sprawiedliwi trzymaja tego od kamaszy jeszcze
        przy sobie. Jego miejsce juz dawno powinny zasilic szeregi przyszlych
        koalicjantow, ktorzy sami sie obronia.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka