jana2706 30.03.06, 11:07 od pielegniarki!!! NFZ rozdaje nasze pieniadze,portier ma 2000,a pielegniarka 1500,nawet osoba sprzatajaca w NFZ ma wiecej niz pielegniarka,szef NFZ 15.000,-,kierowca 4.000,- Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yavorius Re: portier ma wiecej 30.03.06, 11:12 No i? W centrali zawsze się więcej zarabia. Ile ma mieć Twoim zdaniem szef NFZ? 100 zł? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gizmo Re: portier ma wiecej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.06, 11:19 Jaworjus pracuje w centrali to wie. To znaczy teraz nie pracuje - teraz serfuje. Ale jak skończy to zacznie pracować. Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius Re: portier ma wiecej 30.03.06, 11:21 Primo: nie przekręcaj mojego nicka; secundo: nie, nie pracuję w centrali. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gizmo Re: portier ma wiecej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.06, 11:25 W centrali nie tylko więcej płacą, ale jest też więcej czasu na serfowanie - w zależności od powagi stanowiska. Jaworius chyba musi być ministrem. Czy mogę do ciebie się zwracać per Ziobro? Nie przekręcam nika tylko pisze go po polsku. To jest polskie forum i tu się pisze po polsku. Odpowiedz Link Zgłoś
yavorius Re: portier ma wiecej 30.03.06, 11:29 Gość portalu: gizmo napisał(a): > Jaworius chyba musi być ministrem. Pudło, premierem. ## > To jest polskie forum i tu się pisze po polsku. Faktycznie, Tobie to idzie świetnie. "Arabii", nie "Arabi". "Na razie", nie "narazie" Fajnie jest tak docinać, nie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gizmo Re: portier ma wiecej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.06, 11:35 A skąd wiesz, że to ja? Jak się przeszuka całe forum to pewnie można sporo niezalogowanych gizmów piszących spod neo spotkać. Tylko żeby przeszukać całe forum trzeba mieć sporo czasu do zmarnowania - dokładnie tyle ile ma Jaworjus. Ups, przepraszam, pan prezydent Jaworjus. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zyzio Re: portier ma wiecej IP: *.crowley.pl 30.03.06, 11:51 Gość portalu: gizmo napisał(a): > W centrali nie tylko więcej płacą, ale jest też więcej czasu na serfowanie - w > zależności od powagi stanowiska. Jaworius chyba musi być ministrem. Czy mogę do > > ciebie się zwracać per Ziobro? > Nie przekręcam nika tylko pisze go po polsku. To jest polskie forum i tu się > pisze po polsku. A co znaczy Jaworius po polsku? -- Mow mi Zyzio, mala Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gizmo Re: portier ma wiecej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.06, 13:04 To skrót. Odpowiedz Link Zgłoś
jhbsk Re: portier ma wiecej 30.03.06, 13:01 Proste: lekarz, pielęgniarka w pojęciu urzędasów pełnią "misję". I mają ją pełnić, najlepiej za darmo i nie narzekać. Odpowiedz Link Zgłoś
warzaw_bike_killerz Re: portier ma wiecej 30.03.06, 13:16 jhbsk napisała: >najlepiej za darmo i nie narzekać. A jak zaczna narzekac, to w kamasze ich! PS. Dziwie sie, ze ludzie prawi i sprawiedliwi trzymaja tego od kamaszy jeszcze przy sobie. Jego miejsce juz dawno powinny zasilic szeregi przyszlych koalicjantow, ktorzy sami sie obronia. Odpowiedz Link Zgłoś