j_karolak
10.04.06, 14:48
Taki mam króciutki apel do normalnych kibiców Polonii.
Uważam, że powinniśmy sobie darować wszelkie "dyskusje" z bywającymi tutaj
kibolami Legii, bo to po prostu nie ma sensu. Pozwólmy im żyć we własnym
świecie, gdzie wszyscy kibice Legii są mądrzy, prawi, honorowi i fajni, gdzie
piłka nożna jest sportem dla chuliganków w wieku do lat osiemnastu, gdzie
największym honorem jest ukraść komuś szalik i przyj**ać w mordę osobie,
która nosi inne barwy, gdzie wstydem jest obawiać się bandytów, gdzie fajna
zabawa polega na robieniu zadym i wyzywaniu innych drużyn, a największym
frajerstwem jest kibicować Polonii.