Dodaj do ulubionych

Opowiadanie o sobie; na zewnątz; do was

29.07.06, 21:19
Zatem, wypiłem 4 piwo i siedząc samotnie przed monitorem odważę się
opowiedzieć o sobie wprost. Jestem w Warszawie od roku, nie mam znajomych, z
którymi w piątkowy wieczór mógłbym spędzić chwilę. Nie pochodzę z tąd; nie mam
do kogo pójść, do domu rodzinnego nie widzę sensu jeździć. Dziś wybrałem się z
aparatem w głąb miasta i niczym japoński turysta zakochałem się w jego
architekturze; szedłem sobie powoli nie przyspieszając kroku i pstrykałem to
tu to tam. Byłem pod sejmem, pod którym odbywała się jakaś lewacka pikieta,
dalej traktem królewskim, do centrum; nie przyspieszałem kroku. Polubiłem, to
odpowiednie słowo; polubiłem Warszawę..

przepraszam jeśli komukolwiek piątkową pogodę ducha zakłóciłem..
trzymajcie się, może moi przyśli kompani..
Obserwuj wątek
    • Gość: zabijaczcasu Re: Opowiadanie o sobie; na zewnątz; do was IP: *.aster.pl 29.07.06, 22:15
      no nie wiem
      ale co, baby Ci brakuje?
    • Gość: mimi Re: Opowiadanie o sobie; na zewnątz; do was IP: *.aster.pl 30.07.06, 00:54
      Chyba zbyt nieśmiały jesteś.
      Nie masz w pracy jakiejś koleżnaki, którą mógłbyś zaprosić na taki
      właśnie spacer zakończony gdzieś w kawiarni czy pubie?
      A może ty zarozumiały jesteś?
      W każdym razie to niezdrowe, jeśli przez rok nie znalazłeś sobie towarzystwa.
      Życzę powodzenia.
      • ada9610 Re: Opowiadanie o sobie; na zewnątz; do was 30.07.06, 00:58
        Gość portalu: mimi napisał(a):

        > Chyba zbyt nieśmiały jesteś.
        > Nie masz w pracy jakiejś koleżnaki, którą mógłbyś zaprosić na taki
        > właśnie spacer zakończony gdzieś w kawiarni czy pubie?
        > A może ty zarozumiały jesteś?
        > W każdym razie to niezdrowe, jeśli przez rok nie znalazłeś sobie towarzystwa.
        > Życzę powodzenia.
        Jeżeli mogę się dołączyć do życzeń to rówineż Ci tego życzę
        • misia007 Re: Opowiadanie o sobie; na zewnątz; do was 30.07.06, 16:00
          Rok to krótko, potrzbujesz czasu.Polubiłes Warszawę, polubisz i warszawiakow a
          oni Ciebie.Rozejrzyj sie wśrod znajomych z pracy, wśród sąsiadów , uda Ci się,
          zobaczysz.
    • Gość: adam Re: Opowiadanie o sobie; na zewnątz; do was IP: *.aster.pl 30.07.06, 14:05
      Przyjaciół szukasz?
      No kochani spróbujmy pomóc naszemu biednemu samotnemu z sieci!
      tylko tak w realu:)
    • adamlukas Re: Opowiadanie o sobie; na zewnątz; do was 30.07.06, 14:14
      ..
    • Gość: mary podaj swoje preferencje IP: 217.153.205.* 30.07.06, 14:50
      wolisz z kobitkami czy z chłopcami, wolisz chude czy przy kości, a może raczej
      owłosionych misiów? Raczej na górze, czy na dole? Bezpieczny seks czy
      koniecznie gumka? A może jakieś sado-maso albo fetyszyzm (buty, bielizna, złoty
      deszcz...)?

      My tu we Warsiawie pruderyjni nie jesteśmy i jak nam się chce, to sobie nie
      żałujemy, więc i kolegę z prowinicji możemy przyjąć do zabawy (byleby się umył
      wcześniej).
      • umfana Re: podaj swoje preferencje 30.07.06, 15:32
        Jak widzisz po poście Mary- nie warto otwierać się w necie, tu zostaniesz
        wyśmiany jesli otworzysz się.
        Prawo pieści i kłów panuje na tym forum!
        • adamlukas Re: podaj swoje preferencje 30.07.06, 16:00
          Dzięki umfana
          • umfana Adam trzymam za Ciebie kciuki! 30.07.06, 16:03
            Mam nadzieję że znajdziesz interesujących ludzi w Warszawie, którzy będą Ci
            towarzyszyć. Pozdrawiam ciepło!
            :o)
            • umfana Adam zparaszam Cię na normalne forum 30.07.06, 16:05
              Zapraszam Cię do S@lonu Sloggiego:
              forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=11207
              Tutaj normalni ludzie piszą :o)
              • adamlukas Re: Adam zparaszam Cię na normalne forum 30.07.06, 16:06
                Dzięki, z pewnością skorzystam:)
                Pozdrawiam
                • Gość: mary preferencje IP: 217.153.205.* 30.07.06, 16:46
                  No to w kwewstii preferencji Adaśki mamy już jasność:

                  Odpowiadasz na :
                  adamlukas napisał:

                  > Dzięki, z pewnością skorzystam:)
                  > Pozdrawiam


                  A tu jasność w kwestii preferencji szefa salonu odrzuconych:
                  Dane podstawowe/Wygląd

                  Region Warszawa
                  Wiek 32
                  Miasto Warszawa
                  Partner? Wolny
                  Budowa ciała Szczupła
                  Kolor włosów Czarne
                  Kolor oczu Piwne
                  Wzrost (cm) 184
                  Waga (kg) 78
                  Owłosienie ciała Brak/Małe
                  Tatuaże -
                  Kolczyki -
                  O mnie...

                  Wykształcenie
                  Wyższe
                  Ulubiona muzyka
                  Klasyczna, Inna
                  Zainteresowania
                  Rowery, Czytanie, Koncerty, Internet
                  Papierosy
                  Nie palę
                  Alkohol
                  Piję okazjonalnie
                  Seks/Erotyka
                  Delikatnie, Tradycyjny
                  Rola w seksie
                  -
                  Bezpieczny seks
                  Zawsze
                  Numer GG/Komunikator tlen.pl
                  -/-
                  Skype
                  -

                  Kogo szukam?

                  Wiek Od 25 do 40
                  Region Warszawa
                  Cel

                  Kogo szukam?
                  Poważnie myślącego, inteligentnego faceta.


                  • Gość: zabijacz_czasu Re: preferencje IP: *.aster.pl 30.07.06, 18:27
                    Ty musisz być zdrowo po..y a przynajmniej żyjący w poczuciu zagrożenia!

                    pozdrowienia dla adamalukasa, trzymaj się chłopie, na takich trolli to ty nawet
                    powieką nie mróż:)
        • Gość: mary [...] IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 30.07.06, 16:03
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka