Dodaj do ulubionych

współAdministrowanie na forum

02.08.06, 09:55
Wyjeżdżam na miesiąc i nie będę miał dostępu do netu, jednak nie chciałbym
zostawić forum bez porządku przez tak długi okres.
Może ktoś z sąsiadów chciałby zostać współAdministratorem?
Jakieś propozycje?
Pozdrawiam,
mpbc
Obserwuj wątek
    • mpbc Re: współAdministrowanie na forum 03.08.06, 18:51
      Wyjazd w nedzielę, ktoś ze starych forumowiczów jest chętny?
      • zdziwionatrojka Re: współAdministrowanie na forum 03.08.06, 21:24
        tak

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka