mpbc 02.08.06, 09:55 Wyjeżdżam na miesiąc i nie będę miał dostępu do netu, jednak nie chciałbym zostawić forum bez porządku przez tak długi okres. Może ktoś z sąsiadów chciałby zostać współAdministratorem? Jakieś propozycje? Pozdrawiam, mpbc Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mpbc Re: współAdministrowanie na forum 03.08.06, 18:51 Wyjazd w nedzielę, ktoś ze starych forumowiczów jest chętny? Odpowiedz Link Zgłoś