Dodaj do ulubionych

Flaga neonazistowskiej organizacji White Legion

02.08.06, 22:09
podczas meczu pucharowego Legii wisiala sobie spokojnie przez 90 minut
po pewnym czasie przykryto tylko symbol umieszczony posrodku flagi-na zdjeciu
jest jeszcze widoczny
tinypic.com/ip63cg.jpg
Obserwuj wątek
    • warzaw_bike_killerz Utoniemy w morzu chamstwa. 02.08.06, 22:15
      Nawet nie sa w stanie wysilic sie na jakies narodowe tradycje.
      Zgermanizowane bydlo z rozmoczonym przez 50 lat bolszewickim mozgiem. Dwa w jednym.
      • Gość: kixx Re: Utoniemy w morzu chamstwa. IP: *.acn.waw.pl 02.08.06, 22:21
        na glupote,chamstwo i zbydlecenie nie ma lekarsttwa
        ale co robia organizatrzy tego meczu
        swietuja juz awans?

        ps.a wczoraj obchodzilismy rocznice wybuchu Powstania Warszawskiego....
    • Gość: Monter DEBILE! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.06, 00:19
      A obok flaga z Powstańcem... Oni naprawdę są z Warszawy?
    • Gość: Monter Faszysta moderatorem forum sportowego? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.06, 01:28
      Tak: Wlasnie stoczylem bardzo przyjemna konwersacje z czlowiekiem uwazajacym sie
      za Warszawiaka, ktory nie widzi nic zlego w nazistowskich emblematach na
      stadionach. Wedlug niego sa to... runy wikingow!
      Brawo GW: doskonale dobieracie moderatorow. Wszak nie od dzis wiadomo, ze pod
      nazwa White Legion ukrywa sie tajne komando Wikingow. I nie od dzis wiadomo, ze
      takie strony www.geocities.com/hoolinfo/arts.htm nie maja nic wspolnego z
      flaga ktora dzis wisiala na plocie stadionu na lazienkowskiej.
      • yavorius Re: Faszysta moderatorem forum sportowego? 03.08.06, 08:40
        Sprawa moderatora została zgłoszona administracji forum.
        • atob Re: Faszysta moderatorem forum sportowego? 03.08.06, 09:17
          Hehhehehehehhehe
          Zeby lewicowy "przyjaciel nas " nie mial satysfakcji to powiem .
          Sam zrezygnowalem bo marnowac swoj czas po 1 00 w nocy ???
          Za co ???
          Walczyc z debilami zalewajacymi forum ???
          Ktos mi za to placil ???;)
          Pewnie ze nie
          Wiec jak juz napisalem
          Ale swoja droga powina byc profesjonalna ...platna...bezlistosna... moderacja.
        • atob Re: Faszysta moderatorem forum sportowego? 03.08.06, 09:18
          OOOO wszedzie pelno kapusty jak na straganie ....

          A co ?
        • atob Re: Faszysta moderatorem forum sportowego? 03.08.06, 09:23
          yavorius napisał:

          > Sprawa moderatora została zgłoszona administracji forum.


          Oooooo spoleczniak jak widze bo juz nie jestes moderatorem Warszawy .
          Chcesz wrocic ???
          I dlatego czepiasz sie normalnego uzytkownika zarejestrowanego kilka lat temu?
          Bo jakies lewackie scierwo cos napisze???
          Anonimowo ...bo im zazwyczaj brak odwagi
          • yavorius Re: Faszysta moderatorem forum sportowego? 03.08.06, 09:25
            atob napisał:
            > Chcesz wrocic ???

            Jakbym chciał, to bym wrócił.

            Poza tym, wybacz, po lekturze Twoich postów na forum nie zamierzam z Tobą
            dyskutować.
            • atob Re: Faszysta moderatorem forum sportowego? 03.08.06, 09:29
              yavorius napisał:

              > atob napisał:
              > > Chcesz wrocic ???
              >
              > Jakbym chciał, to bym wrócił.
              >
              > Poza tym, wybacz, po lekturze Twoich postów na forum nie zamierzam z Tobą
              > dyskutować.


              I ja rowniez ...
              Tez mam wrazenie ze jestesmy na innym poziomie intelektualnym ...
            • kazuyoshi78 Re: Faszysta moderatorem forum sportowego? 03.08.06, 18:31
              > Jakbym chciał, to bym wrócił.

              Skąd ta pewność? Z czego ona wynika?
              • henryk.kowalski [...] 03.08.06, 20:10
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • yavorius Re: Faszysta moderatorem forum sportowego? 04.08.06, 08:13
                kazuyoshi78 napisał:
                > Skąd ta pewność? Z czego ona wynika?

                Z pewności siebie:D
                • kazuyoshi78 Re: Faszysta moderatorem forum sportowego? 04.08.06, 08:41
                  A nie ze stosunków koleżeńskich z administracją portalu? :)
                  • yavorius Re: Faszysta moderatorem forum sportowego? 04.08.06, 08:44
                    Nie.
                    • kazuyoshi78 Re: Faszysta moderatorem forum sportowego? 04.08.06, 08:49
                      Rozumiem, formowicze wybraliby ciebie w demokratycznym głosowaniu ;D
                      • yavorius tak, tak, oczywiście /nt /eot 04.08.06, 08:53

      • andrzej.sawa Re: Faszysta moderatorem forum sportowego? 03.08.06, 15:23
        Swastyki też nie wymyślili hitlerowcy,ale od tego momentu nam i wielu innym
        jednoznacznie się kojarzy,tak jak i sierp i młot,no i czerwona gwiazda.
    • Gość: kixx Re: Flaga neonazistowskiej organizacji White Legi IP: *.acn.waw.pl 03.08.06, 09:43
      Zeby bylo ciekawiej wszystkie wpisy na forum sport Warszawa w watku o tym meczu
      dotyczace co najmniej niewlasciwosci umieszania takiej flagi w sasiedztwie
      flagi ,ktora miala oddawac hold Powstaniu sa konsekwentnie usuwane
      w imie czego?
      czy komus sie tam wydaje,ze jesli usunie sie wpis,to problemu nie bedzie??
      szczerze mowiac jestem bardziej zniesmaczony zachowaniem tych co usuwaja ,niz
      tych,ktorzy wywiesili ten transparent-ci dzialaja w imie swoich idealow(choc
      dla mnie nie do przyjecia),a ci z forum sport w imie czego dzialaja?
      • atob Re: Flaga neonazistowskiej organizacji White Legi 03.08.06, 09:58
        Drogi K
        Usuwane byly przezemnie bo niczemu nie sluza.
        Naginanie historii... to nie dzial sport.
        Dyskusja o symbolach przejetych przez zbrodniczy system ...tez nie dzial sport

        A moim zachowaniem mozesz byc zniesmaczony...podejrzewam ze tylko dzis .
        Bo jak to stwierdzilem wczoraj...hmmm wlasciwie juz dzis.
        Mam wazniejsze zajecia niz uzeranie sie z debilami o pierwszej nad ranem.
        Wiec bedziecie sie bawic same.
        A na koniec wszelkie zmianki o kibicu pewnego warszawskiego kluby ktory napad
        na pewna osobe ...(bylo o tym bardzo glosno nie tylko u nas) tez bym wycial.
        Bo to tez nie dzial sport.
        Ale wy zawsze wiecej piszecie o sprawach o ktorych wiecie z netu niz o
        sporcie...
        • wiejski.glupek Re: Flaga neonazistowskiej organizacji White Legi 03.08.06, 10:02
          atob napisał:
          > A na koniec wszelkie zmianki o kibicu pewnego warszawskiego kluby ktory
          > napad na pewna osobe ...(bylo o tym bardzo glosno nie tylko u nas) tez bym
          > wycial. Bo to tez nie dzial sport.


          Nie? A ja myślałem, że dla was właśnie takie rzeczy to sport. Nie to, że mecz,
          że rywalizacja sportowa. Fajniej jest przecież komuś dokopać, ukraść flagę...
        • kixx Re: Flaga neonazistowskiej organizacji White Legi 03.08.06, 10:05
          to nie byl tylko przejety symbol ,to byla flaga neonazistowskiej organizacji
          dzialajacej w Polsce,wiszaca przez caly mecz w dodatku dosc blisko flagi
          upemietniajacej Powstanie
          Jesli Ty,czlowiek dla ktorego Powstanie jest symbolem nie zauwazasz w tym
          fakcie nic niewlasciwego to ja sie poddaje.
          Poza tym,skoro tam jest dzial sport i nie nalezy pisac o wydarzeniach ze
          sportem zwiazanych tylko posrednio to nalezy wyciac z artykulu ,ktory mialem
          tam okazje komentowac wzmianke o holdzie Powstancom-jesli masz jeszcze tak
          mozliwosc to zwroc uwage redaktorom,zeby rzeczy nie zwiazanych ze sportem nie
          umieszczali w sprawozdanich sportowych
          • mike_ Re: Flaga neonazistowskiej organizacji White Legi 03.08.06, 11:08
            Jasne - wszyscy kibice to nie dość że bydło to jeszcze naziści.

            Zdjęcie które podałeś nie pochodzi z tego meczu. Ale flaga ta wisiała i znak był
            przykryty.
            Cóż na stadionie siedzą rózne grupy od prawicowców, narodowców,
            socjalistów,pisowców aż do lewaków.
            A jak już wrzucasz wszystkich do jednego wora to napiszmy też może o stadionie
            ksp gdzie obok flagi ze znakiem "Polski Walczącej" wisiała nie raz flaga
            "Fanatics Polonia" z esesmańskim totenkopfem, gdzie swego czasu wieszano flagę z
            Osamą, o fladze polonistów z Deyną nie wspominając. Ale rozumiem że kixx się z
            tym utożsamia i popiera.

            a to z wczorajszego meczu -
            i5.tinypic.com/23hm3it.jpg
            ps.co do pracy atoba - wystarczy poczytać wpisy kolegów kixxa żeby zobaczyć jak
            kiepską robota jest moderowanie forum sport, wieczne wyzwiska i wypowiedzi na
            poziomie 12 latków.
            Ale dobrze, że rezygnuje gdyż nie ma co się kopać z głupimi.
            • kixx Re: Flaga neonazistowskiej organizacji White Legi 03.08.06, 11:18
              mam Ci poszukac watkow ,w ktorych to krytykuje??
              zreszta zdajesz sobie sprawe z tego,ze krytykowalem te flagi na stadionie
              Polonii ,wiec nie widze powodu,zeby nie krytykowac tej ze stadionu Legii
              to ze flaga jest z innego meczu wiem,pisalem o tym na innym forum -Atob moze
              poswaidczyc,tamto jest akurat nie jest ogolnodostepne
              co do symboli-tez gdzies napisalem ze wielu idiotow uzywa symboli nie majac
              pojecia co one znacza-symbol na tej waszej fladze byl na poczatku meczu
              widoczny,ale to jest akurat mniej wazne
              wazne jest ze ten symbol wystepuje w polaczeniu z nazwa organizcji,tu nie mozna
              pisac o indolencji ,niewiedzy ,czy glupocie.
              White Legion jest jeden
              • warzaw_bike_killerz Re: Flaga neonazistowskiej organizacji White Legi 03.08.06, 11:27
                Poza tym z totenkopfa latwiej sie wytlumaczyc niz z jąkania sie runami
                germanskimi. O tym tez powinni wiedziec runofile.
                Dla mnie nie ma znaczenia, ze na lawkach siedza od komuchow po elpereowcow. Ktos
                z narodowych faszystow (jesli juz tak sie milczkiem pozwala na propagowanie
                faszyzmu) powinien kulturalnie kijem wytlumaczyc, ze mamy wlasne wlasna
                interpretacje tej runy. Bardzo narodowa i bez potrzeby jąkania sie.
                • mike_ Re: Flaga neonazistowskiej organizacji White Legi 03.08.06, 11:40
                  no to się tłumacz z używania totenkopfa. Ja nie muszę i na tym polega różnica.
                  Wytłumaczyć kijem...jakież proste rozwiązanie - no to próbuj.
                  • stan.borys Re: Flaga neonazistowskiej organizacji White Legi 03.08.06, 13:29
                    Nie dość, że bydło ipodmiejski motłoch to jeszcze naziole.
    • zwyklezaczytany Wstyd!!! 03.08.06, 15:19
      Wstyd za flagę, ale jeszcze bardziej za tych kilku którzy bronili sprawy.
    • Gość: 40% Debilna prowokacja IP: 80.48.211.* 03.08.06, 18:56
      Jakis DEBIL załozyl watek w tym miejscu zeby jatrzyc. To zdjecie bylo zrobione
      kilka lat temu, kiedy sponsorem bylo daewoo. Świadczy o tym baner reklamowy
      Poloneza ktorego juz kilka lat nie produkuja.
      • Gość: Monter Debilna prowokacja pseudokibicow Legii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.06, 20:06
        Tak tak... a White Legion to nazwa milosnikow proszku do prania. I symbol:
        www.legialive.pl/photos07j/07hafnarfjoerdur2_f31.jpg
        nie ma nic wspolnego z:
        de.wikipedia.org/wiki/Bild:Swastika_twice.png
        • Gość: Maja Kibice i wladze Legii! Zrobcie cos! IP: *.acn.waw.pl 03.08.06, 20:48
          Przeciez tak byc nie moze! A te tlumaczenia tylko WAS pograzaja!
        • mike_ Re: Debilna prowokacja pseudokibicow Legii 03.08.06, 22:44
          monter - wczoraj dałeś popis i gdyby nie moderowanie toby chyba wszyscy
          zauważyli że albo debil albo 12 lat. Nikt nie twierdzi ze WL to dzieci kwiaty,
          ale wrzucanie wszystkich kibiców do tej grupy jest debilzmem - czym akurat
          obecnie wyróżniają się co poniektórzy poloniści na forum sport.
          • Gość: Monter Re: Debilna prowokacja pseudokibicow Legii IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.06, 23:18
            A ja mowie, ze "wszyscy"? Mowie, ze zrobila to banda debili. Maly procent
            wszystkich obecnych na stadionie. Ale reszta BOI SIE ZAREAGOWAC, czego
            najlepszym przykladem jest kazuyoshi78: dla niego najwazniejszy jest "spokoj
            wewnetrzny". Nazisci mu nie przeszkadzaja, poki kibicuja Legii...
            • kazuyoshi78 Re: Debilna prowokacja pseudokibicow Legii 04.08.06, 08:43
              Oczywiście, że nie przeszkadzają. Jestem zwolennikiem wolności przekonań. W tym
              sensie nie przeszkadzają mi naziści, komuniści, antysemici, filosemici, geje,
              LPR-owcy itd.
        • atob Re: Debil 03.08.06, 23:51
          95
          Ale pewnym oszolomom wszystko sie kojarzy z faszyzmem.
          Proponuje znalesc sobie dziewczyne.
          • Gość: Monter Atob = Faszysta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.06, 00:18
            Moj drogi: dziewczyn to ja szukalem, jak Ciebie na swiecie nie bylo. Mozesz
            dalej lgac. Mozesz dalej sie upierac, ze chlopcy ze zdjecia:
            www.geocities.com/hoolinfo/grafika/tb_00.jpg
            zamawiaja piwo.
            Mozesz dalej wciskac, ze symbol na fladze:
            www.legialive.pl/photos07j/07hafnarfjoerdur2_f31.jpg
            nie przypomina tego:
            upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/cd/Thule-gesellschaft_emblem.jpg
            lub tego:
            upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/fe/Swastika_twice.png/800px-Swastika_twice.png
            Tak. Jestem oszolomem, ktory nienawidzi faszyzmu. Bo urodzilem sie w Warszawie.
            I w zyciu nie przyjdzie mi do glowy bronic nazistow, bo "wazniejszy jest
            wewnetrzny spokoj". Nie musisz pisac bzdur, bo juz Kazyuoshi78 to przyznal - wy
            WIECIE, ze to sa nazisci, ale nie reagujecie...
            • atob Re: Atob = Faszysta 04.08.06, 00:23
              Proponuje ci szukac dalej...
            • tom_aszek Panowie, spokojniej... 04.08.06, 13:20
              Gość portalu: Monter napisał(a):

              > Moj drogi: dziewczyn to ja szukalem, jak Ciebie na swiecie nie bylo.

              O rany...
              A jak już znalazłeś, to wtedy atob się pojawił? Mam nadzieję, że to przypadkowa
              chronologia a nie związek przyczynowo-skutkowy? :))
          • Gość: Sisi Re: Debil IP: *.dhcp.mdsn.wi.charter.com 04.08.06, 01:59
            atob napisał:

            > 95
            > Ale pewnym oszolomom wszystko sie kojarzy z faszyzmem.
            > Proponuje znalesc sobie dziewczyne.

            No ..... chyba sie mylisz . Zajrzyj na te webside ponizej , to moze zmienisz
            zdanie .

            Dla mnie , to wszystko razem , nie trzyma sie kupy .... W USA , Ku klux Klan ,
            ktorego White Legion jest odlamem , nie toleruje katolikow , dlatego polakow (
            chociaz sa biali ), oni nienawidza , tak samo , jak zydow , muzulmanow ,
            murzynow , itp .

            Te matoly , co bezmyslnie malpuja Zachod , i wystawiaja sie , z tymi flagami na
            stadionach , nie wiedza , ze takich , jak oni , White Power ma , w glebokiej
            pogardzie .

            www.hri.ca/racism/Submitted/Theme/poland.shtml
          • mike_ Re: Debil 04.08.06, 09:31
            atob napisał:

            > 95
            > Ale pewnym oszolomom wszystko sie kojarzy z faszyzmem.
            > Proponuje znalesc sobie dziewczyne.

            przecież wszyscy wiedzą a w szczególności monter że 95 to tajny znak organizacji
            faszystowskiej i symbol nazizmu. 88..95 tak....;) atob nie wiedziałeś ??;))
            LOL
            • Gość: kixx Re: Debil IP: *.acn.waw.pl 04.08.06, 09:43
              no i musze przyznac tu racje Mikeowi i Atobowi
              nawet jesli tamten znak bylby w jakis sposob zblizony to dorabianie ideologii
              do zwyklego znaczka jest chore

              ps.a zalaczonych obrazkow wynika,ze podobienstwo jest dosyc odlegle
              choc oczywiscie moge sie mylic,gdzies w tradycji nazistowskiej faktycznie
              wystepuje taki znak,ale nigdy sie z czyms takim nie zetknalem
              generalnie za to konkretne oskarzenie wg mnie naleza sie przeprosiny
      • kixx Re: Debilna prowokacja 03.08.06, 20:28
        zdjecie jest starsze poniewaz nie ma takiego zdjecia na legialive ,na ktorym
        bylaby widoczna w calej okazalosci
        jest tylko cos takiego
        www.legialive.pl/galeria/foto.php?id=213&f=42
        na zdjeciu widac wyraznie,ze jest to ta sama flaga i zapewniam cie ,ze na
        poczatku meczu flaga ta byla widoczna w calej okazalosci ,dopiero po pewnym
        czasie zakryto symbol posrodku flagi pozostawiajac jednak widoczny przez caly
        macz napis White Legion
        czym jest White Legion ,(skoro jestes az tak inteligentny ,zeby nazwac mnie
        debilem )zapewne wiesz

        pozdrawiam
        Debil
        • kazuyoshi78 Re: Debilna prowokacja 03.08.06, 22:47
          Flaga była, jest i pewnie długo będzie. Przynudzacie.

          I nie oczekujcie, że ktoś będzie z tego powodu z kimś walczył - wewnętrzne
          walki nikogo na Legii nie interesują.
          • Gość: Monter Hanba dla Stolicy! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.06, 23:16
            To obrzydliwe. Dla Ciebie "spokoj wewnetrzny" wazniejszy jest od pamieci po
            pomordowanych Warszawiakach... Oby jak najmniej takich "kibicow" na
            Lazienkowskiej. Banda tchorzy!
            • kazuyoshi78 Re: Hanba dla Stolicy! 04.08.06, 08:41
              > To obrzydliwe. Dla Ciebie "spokoj wewnetrzny" wazniejszy jest od pamieci po
              > pomordowanych Warszawiakach...

              Ośmielam się przypomnieć, że pamięć o pomordowanych warszawiakach została
              uczczona odpowiednią oprawą meczową, ponadto delegacja kibiców Legii złożyła
              wieńce w miejscach pamięci związanych z Powstaniem. A kontrowersyjny symbol na
              tamtej fladze został podczas meczu zakryty.

              Więc o co ci jeszcze chodzi.
              • yavorius Re: Hanba dla Stolicy! 04.08.06, 08:44
                kazuyoshi78 napisał:
                > A kontrowersyjny symbol na tamtej fladze został podczas meczu zakryty.
                > Więc o co ci jeszcze chodzi.

                O to, że nia ma prawa go tam być, kumasz?
                • kazuyoshi78 Re: Hanba dla Stolicy! 04.08.06, 08:48
                  A niby dlaczego nie? To jest _nasza_ sprawa, jake flagi wiszą na Legii.
                  • yavorius chyba sobie kpisz ze mnie /rotfl 04.08.06, 08:52
                    • kazuyoshi78 Re: chyba sobie kpisz ze mnie /rotfl 04.08.06, 08:54
                      Nie, nie kpię. Ale jak ci zależy, to napisz do Stowarzyszenia Sympatyków Legii
                      Warszawa w tej sprawie, może uwzględnią twoje zdanie na ten temat. Mówię
                      poważnie.
                      • yavorius Re: chyba sobie kpisz ze mnie /rotfl 04.08.06, 08:59
                        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=51&w=46286063&wv.x=2&a=46358733
                • kixx Re: Hanba dla Stolicy! 04.08.06, 08:48
                  ja bym jednak dodal ,ze bardziej flagi nie powinno tam byc
                  czy jesli wywieszono by flage z nazwa orrganizacji bardziej znanej ,powiedzmy
                  Hitlerjugend ,ale z zakrytym ich symbolem to taka flaga moglaby spokojnie
                  wisiec?
                  nie wydaje mi sie,ale byc moze to znow daje znac te moje przewrazliwienie
                  • yavorius No tak, tak o flagę mi chodzi jako całość /nt 04.08.06, 08:52
                  • kazuyoshi78 Re: Hanba dla Stolicy! 04.08.06, 08:53
                    Pisz w tej sprawie do Stowarzyszenia Sympatyków Legii Warszawa, może uwzględnią
                    twój głos.
                    • kixx Re: Hanba dla Stolicy! 04.08.06, 08:58
                      to nie ja jestem od sprzatania na waszym stadionie
                      moge najwyzej brudy wytykac palcem
                      • kazuyoshi78 Re: Hanba dla Stolicy! 04.08.06, 09:34
                        No to wytykaj.
                      • mike_ Re: Hanba dla Stolicy! 04.08.06, 09:35
                        kixx napisał:

                        > to nie ja jestem od sprzatania na waszym stadionie
                        > moge najwyzej brudy wytykac palcem

                        a zrobiłeś coś żeby podobne symbole usunąć z "Twojego" stadionu?? Czy też tylko
                        wytykasz palcem (o ile wogóle)?
                        • Gość: kixx Re: Hanba dla Stolicy! IP: *.acn.waw.pl 04.08.06, 09:54
                          widze,ze nie do konca sie rozumiemy
                          sam symbol umieszczony jeszcze w sasiedztwie naisow o raczej neutralnej tresci
                          mozna interpretowac w kategorich gluopty ,niewiedzy ,indolencji
                          organizacja White Legion kojarzy sie na tyle jednoznacznie,ze
                          organizatorzy,ochrona powinna ich flage jednak usuwac ze stadionu
                          nigdzie nie napisalem,ze to Ty ,czy Atob powinniscie to usunac-wcale mi nie
                          zalezy na tym,zeby ktorys z Was skonczyl w szitalu,nie smailbym takze nawet
                          twierdzic,ze ,ktorys z Was popiera wywieszanie takich flag
                          chodzi mi o fakt ignorowania flagi nazistowskiej organizacji podczas meczu w
                          miejscu ,za ktore sa odpowiedzialni organizatorzy tego meczu

                          ps.zaczac trzeba od spraw grubszego kalibru,na symbole tez pewnie przyjedzie
                          czas

                          • andrzej.sawa Re: Hanba dla Stolicy! 04.08.06, 18:39
                            No i za dupę idiotów!!!!!!!!!!!!!
        • atob Re: Debilna prowokacja 03.08.06, 23:49
          Wlasnie mam na dysku caly mecz.
          Obejrze ...Ale kiksie odszczekasz jak sie pomyliles ??
          • Gość: Monter Won faszysto! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.06, 00:20
            Malo Ci? 62 lata temu nikt by z toba nie dyskutowal...
            • atob Re: Won faszysto! 04.08.06, 00:28
              62 lata temu to ja bym walczyl z okupantami...Ale jabym wiedzial ze oddam zycie
              za to zeby w wolnej Polsce byly takie oszolomy jak ty to juz bym sie
              zastanowil.
              Przykre.

              Nie rozumiem ciebie.
              • Gość: Monter Re: Won faszysto! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.06, 00:31
                Walczylbys? Ale przeciez dzieki nim Legia moglaby przetrwac? Skoro teraz nie
                walczysz to niby czemu mialbys wtedy?
                • atob Re: Won faszysto! 04.08.06, 00:37
                  Czlowieku
                  Co ciebie zaslepia?
                  Gdybys mnie znal to bys wiedzial o moim stosunku do powstania.
                  Zrobilem w tym temacie wiecej niz zapewne ty.
                  Legalnie i "mniej legalnie"
                  Nie rozumiem.
                  JA sobie daje spokoj z dyskusja z toba.
                  Chcesz prowadzic ja dalej pisz na adres ...dokonczymy ja w realu.
                  Jak jestes odwazny.
                  • Gość: Monter Re: Won faszysto! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.06, 00:39
                    > Chcesz prowadzic ja dalej pisz na adres ...dokonczymy ja w realu.
                    > Jak jestes odwazny.
                    Zawolasz kolegow wikingow zamawiajacych piwo? Bo taka jest twoja odwaga...
                    Faszyzmu nienawidzisz, ale faszystow sie boisz i twierdzisz ze ich symbolika to
                    runy wikingow... Zal tylko, ze Legia ma dzis takich kibicow...
                    • atob Re: Won faszysto! 04.08.06, 00:44
                      Ot i cala twoja odwaga.
                      Internetowa.
                      Ale sie nie dziwie jak jest sie dzieckiem to rodzice zabraniaja spotykac sie z
                      osobami z sieci.
                      I SLUSZNIE :)
                      MAm za duzo lat zeby uzerac sie z gnojami w sieci.
                      PIsz sobie co chcesz....ja juz nie odpowiem .
    • atob Przykro to pisac mi ale klamiesz K 04.08.06, 00:57
      narazie obejrzalem 10 min meczu i ...klamiesz .
      Przynajmniej w tym ze przez 90 min.
      Ale jak sadze jutro sie okaze ze klamiesz niestety ( bo wiesz czemu:))
      calkowicie.
      Przykro
      • Gość: kixx oczywiscie,ze klamie-a te zdjecia z legialive to IP: *.acn.waw.pl 04.08.06, 08:22
        fotomontaz.
        A wiec:
        Fotomontaz ,ktory wprowadza w blad




        a)ze ta flaga wisiala
        www.legialive.pl/galeria/foto.php?id=213&f=42
        b)ze jest to flaga neonazistow
        www.google.com/search?ie=UTF-8&oe=UTF-8&q=white+legion
        c) ze wisiala kolo flagi powstanczej
        www.legialive.pl/galeria/foto.php?id=213&f=14
        odnosnie punktu c-wystarczy porownac miejsca w ktorych konczy sie transparent
        w holdzie powstancom z tego zdjecia i zaczyna flaga White Legion ze zdjecia z
        punktu a-obydwa w tym samym miejscu pod banerem Seata
        ps biale jest biale,czarne jest czarne,czarne jest biale,a biale jest czarne
        kazdy wybiera swoja wersje

        • mike_ Re: oczywiscie,ze klamie-a te zdjecia z legialive 04.08.06, 09:41
          odnośnie c to mała poprawka - transparent został zdjęty na początku meczu -
          oprawa była na rozpoczęcie a nie przez cały mecz. Co nie zmienia istoty sprawy o
          której piszesz. Ale znowu zadam pytanie: gdzie w środę na (L) widziałeś znak
          nazistów o którym tak wiele osób się rozpisuje?
          • Gość: kixx Re: oczywiscie,ze klamie-a te zdjecia z legialive IP: *.acn.waw.pl 04.08.06, 09:56
            oni pisza o 95-ce ,co jest kompletnym wg mnie nieporozumieniem
            ja pisze o znaku ze srodka flagi White Legion,ktory przez krotki ,przyznaje,
            czas byl widoczny
    • Gość: pablo Re: Flaga neonazistowskiej organizacji White Legi IP: *.acn.waw.pl 04.08.06, 03:16
      kixx musisz leczyc swoje kompleksy na tym forum?
      • Gość: kixx Re: Flaga neonazistowskiej organizacji White Legi IP: *.acn.waw.pl 04.08.06, 08:28
        to teraz sie to nazywa leczenie kompleksow??
        a kiedys to sie nazywalo "wykopmy rasizm ze stadionow"
        jezyk polski to zywy jezyk wiec stale ewoluuje,ale ze az do tego stopnia to w
        zyciu bym nie przypuszczal

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka