Gość: Pracownik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.06, 23:59 Co tak ucichło o Auchan?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: p2p Re: Auchan IP: *.acn.waw.pl 20.09.06, 10:16 > Co tak ucichło o Auchan?? Ale o co chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pracownik Auchan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.06, 00:49 ciekawe ile by niepisał o tym sklepie to i tak nigdy tego niema na forum?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: PAP Re: Auchan IP: *.chello.pl 20.09.06, 18:45 od 2007 zamiast auchan będzie wal-mart i wtedy zacznie się wyzysk Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klient Re: Auchan IP: *.aster.pl 20.09.06, 19:47 A co, kończą im się wakacje podatkowe? To najprościej zwinąć interes, by nie płacić podatków. Kasy trochę zrobili, teraz pódją na Ukrainę czy Litwe i tam znów przez kilka lat nie będą płacić podatków. A u nas w tym czasie powstanie nowy supermarket, ktory będzie zwolniony na kilka lat z podatków, bo ktoś z władz podpisze taką umowę przedtem inksując swoją działkę:) I tak to trwa już od 17 lat. Cały czas pracujemy na kogoś a nie dla siebie. Czas się obudzić! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: insider Re: Auchan IP: 217.153.142.* 17.10.06, 08:45 nie gadaj głupot, jak nie wiesz o czym piszesz ! widziałem kilkadziesiąt deklaracji podatkowych sieci hiper/supermarketów + kilka decyzji organów podatkowych. Kwoty były spore ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lemur Re: Auchan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.06, 07:07 Geant został sprzedany TESCO, a Auchan ma być sprzedany Wal-Mart'owi. Odpowiedz Link Zgłoś
maniaczytania Re: Auchan 21.09.06, 09:27 Geant zostal sprzedany Realowi, Tesco kupilo Leader Price Odpowiedz Link Zgłoś
introligator_snu Re: Auchan 21.09.06, 11:16 mniejsza, wazne ze kasjerki beda sie musialy teraz oprocz francuskiego potafic mowic po angielsku. Odpowiedz Link Zgłoś