IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.06, 23:59
Co tak ucichło o Auchan??
Obserwuj wątek
    • Gość: p2p Re: Auchan IP: *.acn.waw.pl 20.09.06, 10:16
      > Co tak ucichło o Auchan??

      Ale o co chodzi?
      • Gość: Robol Re: Auchan IP: 80.51.234.* 20.09.06, 10:23
        Co sie stao???
      • Gość: Pracownik Auchan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.06, 00:49
        ciekawe ile by niepisał o tym sklepie to i tak nigdy tego niema na forum??
    • nancy08 Re: Auchan 20.09.06, 18:25
      łazienka jest zamknięta!
      • roborobi Re: Auchan 20.09.06, 18:35
        w którym?
    • Gość: PAP Re: Auchan IP: *.chello.pl 20.09.06, 18:45
      od 2007 zamiast auchan będzie wal-mart
      i wtedy zacznie się wyzysk
      • Gość: klient Re: Auchan IP: *.aster.pl 20.09.06, 19:47
        A co, kończą im się wakacje podatkowe?
        To najprościej zwinąć interes, by nie płacić podatków.
        Kasy trochę zrobili, teraz pódją na Ukrainę czy Litwe i tam znów
        przez kilka lat nie będą płacić podatków.
        A u nas w tym czasie powstanie nowy supermarket, ktory będzie zwolniony na kilka
        lat z podatków, bo ktoś z władz podpisze taką umowę przedtem inksując swoją
        działkę:)
        I tak to trwa już od 17 lat.
        Cały czas pracujemy na kogoś a nie dla siebie.
        Czas się obudzić!
        • Gość: insider Re: Auchan IP: 217.153.142.* 17.10.06, 08:45
          nie gadaj głupot, jak nie wiesz o czym piszesz ! widziałem kilkadziesiąt deklaracji podatkowych sieci hiper/supermarketów + kilka decyzji organów podatkowych. Kwoty były spore !
      • veeto1 Re: Auchan 20.09.06, 20:13
        To chyba chodzi o Geant'a a nie Auchan.
        • Gość: Lemur Re: Auchan IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.06, 07:07
          Geant został sprzedany TESCO, a Auchan ma być sprzedany Wal-Mart'owi.
          • maniaczytania Re: Auchan 21.09.06, 09:27
            Geant zostal sprzedany Realowi, Tesco kupilo Leader Price
            • allabamma Re: Auchan 21.09.06, 11:13
              Ja kupiłam drożdżówkę.
        • introligator_snu Re: Auchan 21.09.06, 11:16
          mniejsza, wazne ze kasjerki beda sie musialy teraz oprocz francuskiego potafic
          mowic po angielsku.
          • d.z Re: a co z ERA 21.09.06, 11:17
            za chwilę zastąpi ją Tmobile i co???
            • Gość: T-MOBILE Re: a co z ERA IP: *.chello.pl 22.09.06, 16:13
              gó..!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka