Gość: zbulwersowany
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
11.12.06, 08:26
Jakoś policjanci wracający z Siedlec nie jechali przepisowo ,albo jak to często mędrkują inni policjanci ,nie dostosowali prędkości do warunków drogowych . Nie lubię jak pouczają mnie politycy i policjanci i urzędnicy ,którzy sami nie wykonują swoich obowiązków należycie i sami nie przestrzegają przepisów ,a także sami kombinują jak by tu coś ukraść . Ile już wysokiej rangi policjantów siedzie ,ile polityków ma coś na sumieniu ,ile urzędników zniszczyło bezprawnie ,wiele firm i żaden urzędas nie poniósł konsekwencji .