Dodaj do ulubionych

Zdrowych i Spokojnych Świąt

23.12.06, 13:13
Wszystkim warszawiakom, dużym i małym przekazujemy najserdeczniejsze życzenia.
Masy prezentów pod Choinką,
Pełnego brzuszka podczas Świąt,
Spokoju ducha,
Wyciszenia.

A Nowy 2007 Rok niech przyniesie wszystkim nadzieję, radość i wiele sukcesów.

siskom.waw.pl/images/xmas.JPG
Obserwuj wątek
    • Gość: gizmo Re: Zdrowych i Spokojnych Świąt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.06, 13:21
      Przepraszam, ale obwodnica czego ma być w Warszawie?
      • ritzy Gizmo - psuja 23.12.06, 19:13
        Ty to Gizmo wszystko musisz popsuc. Nie widzisz, ze kazdy z forumowiczow chce
        zalozyc swoj wlasny watek z zyczeniami, a nie dopisywac sie do juz
        istniejacego? To przeciez takie ludzkie miec swoj watek na Swieta!
        • Gość: gizmo Spam!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.06, 00:04
          Ritzy, załóz sobie co chcesz ale wątek siskomu to spam. Który nie zostanie
          zdjęty bo moderatorzy lubią bełkot siskomu o obwodnicy przez miasto. Były nawet
          piękne czasy gdy to siskom moderował forum - teraz tylko radzi.
    • buggi Re: Zdrowych i Spokojnych Świąt 24.12.06, 00:24
      siskom_tak napisał:

      > Wszystkim warszawiakom, dużym i małym przekazujemy najserdeczniejsze życzenia.
      > Masy prezentów pod Choinką,
      > Pełnego brzuszka podczas Świąt,
      > Spokoju ducha,
      > Wyciszenia.


      Najlepsze wyciszenie przychodzi po kolejnej setce, i jaka radosc z otrzymania (
      po raz kolejny)zelazka i pary skarpetek.
      • Gość: gizmo Re: Zdrowych i Spokojnych Świąt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.06, 00:46
        Można też dostać majtki Sloggi.
      • Gość: kixx Re: Zdrowych i Spokojnych Świąt IP: *.acn.waw.pl 24.12.06, 10:13
        zaloz muzeum zelazek i sklep ze skarpetkami
        • buggi Re: Zdrowych i Spokojnych Świąt 27.12.06, 00:07
          Gość portalu: kixx napisał(a):

          > zaloz muzeum zelazek i sklep ze skarpetkami


          Za pózno mi z rada przyszedles. Wszystkie skarpetki i zelazka wystawilam na
          Allegro. Poszly wszystkie jako prezent pod choinke.
    • Gość: poddany Re: życzenia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.06, 16:13
      JEGO WYSOKOŚĆ KRÓL IV RP J.H.
      Z okazji urodzin moc szczerych życzeń;
      zdrowia, szczęścia, pomyślności a przede wszystkim
      nieustającej uciechy z poddanych
      Przesyłam: JA
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka