siskom_tak
23.12.06, 13:13
Wszystkim warszawiakom, dużym i małym przekazujemy najserdeczniejsze życzenia.
Masy prezentów pod Choinką,
Pełnego brzuszka podczas Świąt,
Spokoju ducha,
Wyciszenia.
A Nowy 2007 Rok niech przyniesie wszystkim nadzieję, radość i wiele sukcesów.
siskom.waw.pl/images/xmas.JPG