mr_x3
03.01.07, 02:54
Bezkolizyjnych obwodnic brak. Wisłostrada zablokowana. Obwodnica Śródmieścia
zablokowana. Obwodnica Etapowa nie skończona i zablokowana. Trasy wylotowe
stoją. Estakady Bielańskie się walą, estakady Trasy Toruńskiej również,
wiadukty na Towarowej, Modlińskiej, Powązkowskiej, Płochocińskiej,
Mickiewicza to techniczne trupy. Wołoska rozgrzebana od 8(?) lat, Górczewska
podobnie, Trasa Siekierkowska i Marynarska spieprzone. Ścieżek rowerowych
brak. Chodniki krzywe i zalewane wodą z prowizorycznie remontowanych ulic.
Sygnalizacje świetlne w każdym miejscu i wszędzie niezsynchronizowane. Ronda
za małe lub ze złą organizacją ruchu. Tory kolejowe pozwalają na jazdę z
prędkością 20km/h, tunel średnicowy zamknięty. Tramwaje z lat 60-tych, metro
co 15 minut wahadłowo. Absurdalne ograniczenia prędkości olewane równo i
czasem x3 :)) Liczba znaków drogowych porównywalna z długością niemieckich
autostrad do potęgi 3 oraz trupy na ulicach czyli zielone strzałki w czarnych
workach.
Czy coś takiego może istnieć? Ano może – zwie się Warszawa, stolica znaczy.