Dodaj do ulubionych

Jedno pytanie

IP: 62.29.168.* 03.01.07, 22:29
Czy na tym waszym forum zawsze są takie jaja z adminem?
Obserwuj wątek
    • Gość: kixx Re: Jedno pytanie IP: *.acn.waw.pl 03.01.07, 22:34
      nie
      zaczelo sie gdy pojawili sie menago i kazuyoshi
      przed nimi obywalo sie bez admina
      • mike_ Re: Jedno pytanie 04.01.07, 09:05
        nie
        Zaczęło się od mławy i marcinka, potem poszło lawinowo
        • Gość: PawełB Re: Jedno pytanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.07, 09:25
          Bez odpowiadania na pytanie "kto winien?", stwierdzić
          należy jedno bezdyskusyjnie - forum umarło.
          Dla mnie niestety, bo nie należę do ludzi, którzy
          spędzają zbyt dużo czasu przy komputerze i nie udzielam
          się gdzie indziej.
        • stoprocentwuwa Re: Jedno pytanie 04.01.07, 18:14
          1. po pierwsze obrazasz oczekujac z drugiej strony kultury
          2. po drugie mijasz sie z prawda, chronologicznie najpierw dominowaly wrzuty
          pod artykulami na temat Polonii Warszawa - a kto sieje wiatr...
          3. po trzecie juz raz napisalem co i jak. wklejam to ponizej. szczegolnie
          polecam pkt. 3 i 5

          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=485&w=46658393&a=47475304
          • mike_ Re: Jedno pytanie 05.01.07, 16:56
            Najpierw to.... były i wrzuty pod artykułami dt Legii i Polonii. Były zawsze.
            Było kilku osobników nieobdarzonych jakąkolwiek inteligencją i
            charakteryzujących się brakiem kultury(typu tomcat czy inni). Ale mimo to było w
            miarę spokojnie...można było podyskutować ..... do czasu aż m.in. się ty pojawiłeś.
            • stoprocentwuwa Re: Jedno pytanie 05.01.07, 17:58
              mike_ napisał:

              > Najpierw to.... były i wrzuty pod artykułami dt Legii i Polonii. Były zawsze.
              > Było kilku osobników nieobdarzonych jakąkolwiek inteligencją i
              > charakteryzujących się brakiem kultury(typu tomcat czy inni). Ale mimo to
              było
              > w
              > miarę spokojnie...można było podyskutować ..... do czasu aż m.in. się ty
              pojawi
              > łeś.
              >

              abstrahujac juz od kwestii ze nie przypominam sobie zebym komus zaklocal jakas
              spokojna dyskusje, z pelna odpowiedzialnoscia moge stwierdzic ze skoro
              zakladasz ze to wszystko moja wina, to w sumie mamy wspolny interes. jesli
              przekonasz swoich precyzyjnie okreslonych ziomkow po szalu by odpuscili
              sobie "misje oczyszczania Warszawy z Polonii" za pomoca pelnych klamstw i jadu
              wpisow pod artykulami na jej temat, ja bede mogl w spokoju czytac o Polonii w
              internecie, a ty bedziesz mogl w spokoju sobie tutaj dystkutowac o czym ci sie
              podoba i wszyscy beda zadowoleni. proste? a jesli nie patrz pkt 3.

              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=485&w=46658393&a=47475304
            • parazauroloff Re: Jedno pytanie 05.01.07, 21:34
              mike_ napisał:

              > Najpierw to.... były i wrzuty pod artykułami dt Legii i Polonii. Były zawsze.
              > Było kilku osobników nieobdarzonych jakąkolwiek inteligencją i
              > charakteryzujących się brakiem kultury(typu tomcat czy inni). Ale mimo to
              było
              > w
              > miarę spokojnie...można było podyskutować ..... do czasu aż m.in. się ty
              pojawi
              > łeś.

              Agresja rodzi agresję. Nie lubimy się ze wzajemnością ale bez sensu jest teraz
              udawadnianie czy zaczęło się od wzajemności czy odwrotnie. Wiecej sensu ma
              powstrzymanie się od wzajemnych obelg i gróźb, które jedynie utrwalają
              stereotyp bezmózgiego kibola. Sport warszawski nie będzie się rozwijał w takim
              otoczeniu.
              • marcin090 Re: Jedno pytanie 05.01.07, 23:41
                parazauroloff napisał:

                >>
                > Agresja rodzi agresję. Nie lubimy się ze wzajemnością ale bez sensu jest
                teraz
                > udawadnianie czy zaczęło się od wzajemności czy odwrotnie. Wiecej sensu ma
                > powstrzymanie się od wzajemnych obelg i gróźb, które jedynie utrwalają
                > stereotyp bezmózgiego kibola. Sport warszawski nie będzie się rozwijał w
                takim
                > otoczeniu.
                Agresja rodzi frustrację i dlatego należało na agresywne zagrywki dwóch
                facecików z Łazienkowskiej odpowiedzieć równie agresywnie.
                Obecnie po wyeliminowaniu jednego i uciszeniu drugiego można czytać to forum.
                Nie muszę wcale pisać aby nie budzić złych emocji.
                Hough!
      • Gość: menago Re: Jedno pytanie IP: *.icm.edu.pl 08.01.07, 17:09
        Czules sie jak ryba w wodzie, bo nikt nie zauwazal twojej chorej przypadlosci -
        tytulowania sie kibicem bez zadnych ku temu podstaw. Wymieniles mnie jako
        winowajce? A co powiesz o Mlawie, osobniku ktory zyskal tytul - i nie ja go mu
        przyznalem - błazna tego forum, 100% warszawiaku z odzysku, ktory ludzi mierzy
        gruboscia porfela? Co powiesz o tomcacie, ktory nie potrafil napisac zdania o
        Legii bez inwektyw? Co powiesz o MichaleKSP i marcinku90, urodzonymi
        schizofrenikami, ktorzy bryluja na forum pod kilkunastoma ksywami? Ale to ja
        roz..em to forum... Dobre!
    • Gość: menago Re: Jedno pytanie IP: *.icm.edu.pl 03.01.07, 23:13
      > Czy na tym waszym forum zawsze są takie jaja z adminem?

      Niestety, od jakiegoś czasu tak. Prośby o stworzenie jasnego i przejrzystego
      regulaminu forum, pozostawały bez echa. Wydaje mi się, że jedynym rozsądnym
      wyjściem, jest zmiana moderatora. Niestety, nie jest to takie proste.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka