Gość: Rychu IP: *.spray.net.pl 12.01.07, 15:03 www.ztm.waw.pl/wosp.php Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
petrolot44 Re: WOSP w tramwaju 14.01.07, 00:21 Zapraszam, ja będę już trzeci raz tam kwestował. Odpowiedz Link Zgłoś