Gość: wiesiek Re: Achtung ! IP: *.cvx19-bradley.dialup.earthlink.net 01.06.03, 20:17 "ACHTUNG, ACHTUNG NADCHODZI!" Jeszcze tego sie nie zapomnialo i zlowieszczo sie slyszy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rewizjonisci precz Re: Achtung ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.03, 20:50 Chcialbym cie poznac ty rewizjonistyczny ciulu-z checia bym ci zajebal w ten twoj glupi ryj-Slask jest i bedzie polski i takie kutasy jak ty tego nie zmienia-a co do UE to powinnismy glosowac na tak z wielu powodow! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan Re: Achtung ! IP: *.dip.t-dialin.net 01.06.03, 20:54 Gość portalu: Rewizjonisci precz napisał(a): > Chcialbym cie poznac ty rewizjonistyczny ciulu-z checia > bym ci zajebal w ten twoj glupi ryj-Slask jest i bedzie > polski i takie kutasy jak ty tego nie zmienia-a co do UE > to powinnismy glosowac na tak z wielu powodow! Wielom Polakom to sie dobrze slyszy.W Mosellandzie przy zbiorze winogron na przyklad:Achtung,Achtung,wyplata! Odpowiedz Link Zgłoś
willli2 Re: Achtung ! 01.06.03, 22:24 Wkrotce ponownie zaczniemy nasz drang nach osten!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fox.ca@gazeta.pl Re: Achtung ! Czy bez tego nie mozesz spac? IP: *.sympatico.ca 01.06.03, 22:46 willli2 napisał: > Wkrotce ponownie zaczniemy nasz drang nach osten!!!!!!! Aczkolwiek jest to twoje i tobie podobnych marzenie, to ten sam "Drang nach Osten" obecnie nie nastapi, bo o spokoj w UE troszcza sie rowniez inne narody i takich jak ty beda isolowac w ich wlasnych siedzibach i plfocinach. Ciekawe, ze nie tak dawno pozbyliscie sie dlugow za odszkodowania Zydom, obecnie wyplacacie duzo mniejsze odszkodowania bo groszowe Polakom a juz marzy ci sie zbieraniu grzechow na nowe odszkodowania - dlaczego? Czy ty jestes z tych polskich dzieci co Hitler ich nakradl od polskich rodzin, mordujac rodzicow, jako okazy - przyklady germano-podobnej rasy i teraz szukasz okazji, zeby sie na nieznanej matce zemscic - ona pewnie juz niezyje, wiec znajdz sobie lepsze hobby na swoje problemy. Zastanow sie np. czy to co ty chcesz czynic usprawiedliwia germanizacje Polski czy to jest odwet za obecne zaturczenie Germanii. Na wszelki wypadek idz do lekarza i kaz sobie zbadac nogi bo na glowe to juz chyba za pozno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adolf Re: Achtung ! Czy bez tego nie mozesz spac? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 02.06.03, 14:53 Willi popierwsze po niemiecku sie pisze rzeczowniki z DUZEJ litery! czyli"Drang nach Osten" A jak taki wielki niemiec z ciebie, to dlaczego masz E-Mail na polskim Serwerze? Ludzie nie widzicie ze to jakis debil, ktory probuje zeby polska nie weszla do Unji, nawet dobze po niemiecku nie umi sorry za bledy ale ja juz od 16 lat mieszkam w niemczech i jest ok Zastanowcie sie dlaczeko niemcy nie chcialy zaatakowac Iraku?...a przeciez tyle korzysci by z tego bylo Odpowiedz Link Zgłoś
willi2 Re: Achtung ! Czy bez tego nie mozesz spac? 02.06.03, 15:08 Popierwsze to nie ja pisze pod nickiem willli2. A takze nie uwazam sie za wielkiego Niemca,w przeciwienstwie do ciebie "kolego" z Olesna. A takze nie zycze sobie,abys mnie obrazal na tym forum. Odpowiedz Link Zgłoś
willi2 Re: Achtung ! Czy bez tego nie mozesz spac? 02.06.03, 15:52 to dlaczego masz E-Mail na polskim Serwerze? Mam na roznych serwerach skrzynki. Mozecie do mnie pisac na : willi.2@seznam.cz W 100% odpisze. Pozdro dla normalnych Odpowiedz Link Zgłoś
willi2 Re: Achtung ! Czy bez tego nie mozesz spac? 02.06.03, 16:58 Hej Umi "nawet dobze po niemiecku " Moze jakby w Efie byly znow darmowe kursy niemieckiego (tak jak to bylo 16 lat temu)to moze bymi lepiej szlo ? Odpowiedz Link Zgłoś