01.06.03, 17:26

Obserwuj wątek
    • willi2 Neu Ordung ! 01.06.03, 17:53

    • Gość: wiesiek Re: Achtung ! IP: *.cvx19-bradley.dialup.earthlink.net 01.06.03, 20:17
      "ACHTUNG, ACHTUNG NADCHODZI!"

      Jeszcze tego sie nie zapomnialo i zlowieszczo sie slyszy.
      • Gość: Rewizjonisci precz Re: Achtung ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.03, 20:50
        Chcialbym cie poznac ty rewizjonistyczny ciulu-z checia
        bym ci zajebal w ten twoj glupi ryj-Slask jest i bedzie
        polski i takie kutasy jak ty tego nie zmienia-a co do UE
        to powinnismy glosowac na tak z wielu powodow!
        • Gość: Jan Re: Achtung ! IP: *.dip.t-dialin.net 01.06.03, 20:54
          Gość portalu: Rewizjonisci precz napisał(a):

          > Chcialbym cie poznac ty rewizjonistyczny ciulu-z checia
          > bym ci zajebal w ten twoj glupi ryj-Slask jest i bedzie
          > polski i takie kutasy jak ty tego nie zmienia-a co do UE
          > to powinnismy glosowac na tak z wielu powodow!

          Wielom Polakom to sie dobrze slyszy.W Mosellandzie przy zbiorze winogron na przyklad:Achtung,Achtung,wyplata!
    • willli2 Re: Achtung ! 01.06.03, 22:24
      Wkrotce ponownie zaczniemy nasz drang nach osten!!!!!!!
      • Gość: Fox.ca@gazeta.pl Re: Achtung ! Czy bez tego nie mozesz spac? IP: *.sympatico.ca 01.06.03, 22:46
        willli2 napisał:

        > Wkrotce ponownie zaczniemy nasz drang nach osten!!!!!!!

        Aczkolwiek jest to twoje i tobie podobnych marzenie, to ten sam "Drang nach
        Osten" obecnie nie nastapi, bo o spokoj w UE troszcza sie rowniez inne narody i
        takich jak ty beda isolowac w ich wlasnych siedzibach i plfocinach.

        Ciekawe, ze nie tak dawno pozbyliscie sie dlugow za odszkodowania Zydom,
        obecnie wyplacacie duzo mniejsze odszkodowania bo groszowe Polakom a juz marzy
        ci sie zbieraniu grzechow na nowe odszkodowania - dlaczego?

        Czy ty jestes z tych polskich dzieci co Hitler ich nakradl od polskich rodzin,
        mordujac rodzicow, jako okazy - przyklady germano-podobnej rasy i teraz szukasz
        okazji, zeby sie na nieznanej matce zemscic - ona pewnie juz niezyje, wiec
        znajdz sobie lepsze hobby na swoje problemy. Zastanow sie np. czy to co ty
        chcesz czynic usprawiedliwia germanizacje Polski czy to jest odwet za obecne
        zaturczenie Germanii.

        Na wszelki wypadek idz do lekarza i kaz sobie zbadac nogi bo na glowe to juz
        chyba za pozno.
        • Gość: Adolf Re: Achtung ! Czy bez tego nie mozesz spac? IP: *.dip0.t-ipconnect.de 02.06.03, 14:53
          Willi popierwsze po niemiecku sie pisze rzeczowniki z DUZEJ litery!
          czyli"Drang nach Osten"
          A jak taki wielki niemiec z ciebie, to dlaczego masz E-Mail na polskim Serwerze?
          Ludzie nie widzicie ze to jakis debil, ktory probuje zeby polska nie weszla do
          Unji, nawet dobze po niemiecku nie umi
          sorry za bledy ale ja juz od 16 lat mieszkam w niemczech i jest ok
          Zastanowcie sie dlaczeko niemcy nie chcialy zaatakowac Iraku?...a przeciez tyle
          korzysci by z tego bylo


          • willi2 Re: Achtung ! Czy bez tego nie mozesz spac? 02.06.03, 15:08
            Popierwsze to nie ja pisze pod nickiem willli2.
            A takze nie uwazam sie za wielkiego Niemca,w przeciwienstwie do ciebie "kolego"
            z Olesna.
            A takze nie zycze sobie,abys mnie obrazal na tym forum.
          • willi2 Re: Achtung ! Czy bez tego nie mozesz spac? 02.06.03, 15:52
            to dlaczego masz E-Mail na polskim Serwerze?

            Mam na roznych serwerach skrzynki.
            Mozecie do mnie pisac na :
            willi.2@seznam.cz

            W 100% odpisze.
            Pozdro dla normalnych
          • willi2 Re: Achtung ! Czy bez tego nie mozesz spac? 02.06.03, 16:58
            Hej Umi

            "nawet dobze po niemiecku "
            Moze jakby w Efie byly znow darmowe kursy niemieckiego (tak jak to bylo 16 lat
            temu)to moze bymi lepiej szlo ?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka