Gość: antek
IP: *.chello.pl
04.12.01, 13:45
Mam kolege z Niemiec który twierdzi że był już prawie wszędzie w Europie i może
powiedzieć że Warszawa jest chyba najgorszą stolicą w jakiej był. Miał na myśli
wygląd miasta i jego mieszkańców. Co o tym myślicie?