Gość: wowka IP: *.sympatico.ca 14.06.03, 19:58 Pacziemu w etam palcie rabotajut only 400 people? Czy Polska moze wejsc do Europy bez dofinasowania PKiN? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj