Dodaj do ulubionych

WICEMARSZAŁEK BOROWSKI

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 23.06.01, 00:00
Mimo iż z zasady jestem przeciwny SLD to muszę powiedzieć, że ten człowiek
zrobił naprawdę dużo dla rozwoju metra. Przekonał wielu głąbów w Sejmie do
przyznania Warszawie więcej pieniędzy na metro. Szkoda, że posłowie, którzy nie
są z Warszawy nie rozumieją jakie korzyści da metro. Pozdrawiam

NO COMMENT
Obserwuj wątek
    • Gość: marek Re: WICEMARSZAŁEK BOROWSKI IP: 10.10.6.* / *.polimex-cekop.pl 25.06.01, 00:00
      Gość portalu: nocoment napisał(a):

      > Mimo iż z zasady jestem przeciwny SLD to muszę powiedzieć, że ten człowiek
      > zrobił naprawdę dużo dla rozwoju metra. Przekonał wielu głąbów w Sejmie do
      > przyznania Warszawie więcej pieniędzy na metro. Szkoda, że posłowie, którzy nie
      >
      > są z Warszawy nie rozumieją jakie korzyści da metro. Pozdrawiam

      Czyżby to był ten sam Borowski , który gdy ważyły się losy przesunięcia 200 mln w
      budżecie państwa na budowę metra niewykorzystanych przez Ministerstwo Zdrowia
      pieniędzy, krzyczał z trybuny sejmowej że Warszawa jest bogata i sama powinna się
      finansować?. Jeśli to ten sam to fakt, bardzo dużo zrobił dla miasta, dziwne
      tylko dlaczego ma jeszcze czelność startować z listy warszawskiej.
      >
      > NO COMMENT

    • Gość: palker Re: do poprzedników IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 26.06.01, 00:00
      Chłopaki, wybory za trzy miesiące. Politycy rozpoczęli swój taniec godowy.
      Każdą ich wypowiedź należy podzielić przez 4, 40 lub 400 i dwa do trzech razy
      przepuścic przez wyżymaczkę. Jak chcecie mieć obiektywny obraz tego, "co, kto i
      kiedy" powiedział coś o metrze, to wskoczcie na serwer Sejmu RP
      (www.sejm.gov.pl) i na wyszukiwarce wrzućcie słowo "metro". Chyba że Nocoment
      ma wiadomości z kuluarów sejmowych lub inne dowody pracowitości marszałka B. na
      niwie warszawskiej. Pozdr.
      • Gość: alek Re: Borowski to typowy lewusek-mocny w gebie IP: *.ipsnet.it 26.06.01, 00:00
        .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka