Gość: nocoment
IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl
23.06.01, 00:00
Mimo iż z zasady jestem przeciwny SLD to muszę powiedzieć, że ten człowiek
zrobił naprawdę dużo dla rozwoju metra. Przekonał wielu głąbów w Sejmie do
przyznania Warszawie więcej pieniędzy na metro. Szkoda, że posłowie, którzy nie
są z Warszawy nie rozumieją jakie korzyści da metro. Pozdrawiam
NO COMMENT