Dodaj do ulubionych

Zmiany w komunikacji od 01.04.2008 r.

27.03.08, 14:39
www.ztm.waw.pl/news.html
Obserwuj wątek
    • Gość: szymciolo Re: Zmiany w komunikacji od 01.04.2008 r. IP: *.chello.pl 27.03.08, 15:24
      no tak, znowu jakieś g... na pętli dostawią i powiedzą, że zwiększyli ilość
      linii. Tylko będzie miejsce blokować.
    • 0ffka Re: Zmiany w komunikacji od 01.04.2008 r. 27.03.08, 16:54
      Po prostu dom wariatów :(
      • Gość: 809.8136 ll IP: *.aster.pl 27.03.08, 19:00
        Pomysł bez sensu, bo bez sensu, ale dzięki niemu rano będę wygodnie
        podróżował - brawo za 319 :) Wiem, wiem - prywata.
    • pesymista1596 Re: Zmiany w komunikacji od 01.04.2008 r. 27.03.08, 18:59
      Na 319 wyjadą przeguby. Pojawi się na ulicach tylko rano.
      • sibeliuss Re: Zmiany w komunikacji od 01.04.2008 r. 28.03.08, 09:46
        Nie bardzo rozumiem problem ze stworzeniem linii typu 1xx, w weekend
        też byłoby miło jechać w luźniejszym niż 709 autobusie.
        • Gość: 809.8136 Re: Zmiany w komunikacji od 01.04.2008 r. IP: *.aster.pl 28.03.08, 22:47
          Chyba naprawdę rzadko jeździsz 709, bo w weekend są warunki wręcz
          luksusowe - nie dość, że można złapać się czegokolwiek do trzymania,
          to jeszcze nie ma jazdy na glonojada. A Jeziorki od dawna zasługują
          co najmniej na 1XX na Ursynów albo nawet do Centrum. Jednak skoro
          Powsin albo Wola Grzybowska mogą mieć 5XX do Centrum, to
          teoretycznie nie ma większych przeciwskazań do uruchomienia takiego
          połączenia do Jeziorek. Może i to ułańska fantazja, ale ma swoją
          logike...
          • geograf Re: Zmiany w komunikacji od 01.04.2008 r. 31.03.08, 12:03
            Ile ludzi mieszka w Jeziorkach, a ile w Woli Grzybowskiej?
            • sibeliuss Re: Zmiany w komunikacji od 01.04.2008 r. 31.03.08, 12:35
              Zielony Ursynów to ok. 15.000 luda, Wesoła podobnie.
              • geograf Re: Zmiany w komunikacji od 01.04.2008 r. 31.03.08, 13:23
                Tyle, że w drodze do Centrum z Zielonego Ursynowa dużo szybciej wyjdzie z
                przesiadką na metro, więc wątpliwe wydaje się utrzymywanie bezpośredniej linii
                do Centrum.
                Linia z Wesołej jedzie Ostrobramską, więc dublowanie się z koleją nie jest tak
                oczywiste.
                • sibeliuss Re: Zmiany w komunikacji od 01.04.2008 r. 31.03.08, 16:13
                  geograf napisał:

                  > Tyle, że w drodze do Centrum z Zielonego Ursynowa dużo szybciej
                  wyjdzie z przesiadką na metro,

                  To prawda, dojazd do najbliższej stacji zapewnia 715, polecam
                  lekturę rozkładu :)
                  • Gość: 809.8136 Re: Zmiany w komunikacji od 01.04.2008 r. IP: *.aster.pl 31.03.08, 17:38
                    To wszystko jednak nie zmienia faktu, że poprawienie komunikacji na
                    Jeziorkach jest niezbędne, a jedynym sensownym wyjściem jest
                    uruchomienie 1XX. Choćby co 40 min.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka