sibeliuss 27.03.08, 14:39 www.ztm.waw.pl/news.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: szymciolo Re: Zmiany w komunikacji od 01.04.2008 r. IP: *.chello.pl 27.03.08, 15:24 no tak, znowu jakieś g... na pętli dostawią i powiedzą, że zwiększyli ilość linii. Tylko będzie miejsce blokować. Odpowiedz Link Zgłoś
0ffka Re: Zmiany w komunikacji od 01.04.2008 r. 27.03.08, 16:54 Po prostu dom wariatów :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 809.8136 ll IP: *.aster.pl 27.03.08, 19:00 Pomysł bez sensu, bo bez sensu, ale dzięki niemu rano będę wygodnie podróżował - brawo za 319 :) Wiem, wiem - prywata. Odpowiedz Link Zgłoś
pesymista1596 Re: Zmiany w komunikacji od 01.04.2008 r. 27.03.08, 18:59 Na 319 wyjadą przeguby. Pojawi się na ulicach tylko rano. Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: Zmiany w komunikacji od 01.04.2008 r. 28.03.08, 09:46 Nie bardzo rozumiem problem ze stworzeniem linii typu 1xx, w weekend też byłoby miło jechać w luźniejszym niż 709 autobusie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 809.8136 Re: Zmiany w komunikacji od 01.04.2008 r. IP: *.aster.pl 28.03.08, 22:47 Chyba naprawdę rzadko jeździsz 709, bo w weekend są warunki wręcz luksusowe - nie dość, że można złapać się czegokolwiek do trzymania, to jeszcze nie ma jazdy na glonojada. A Jeziorki od dawna zasługują co najmniej na 1XX na Ursynów albo nawet do Centrum. Jednak skoro Powsin albo Wola Grzybowska mogą mieć 5XX do Centrum, to teoretycznie nie ma większych przeciwskazań do uruchomienia takiego połączenia do Jeziorek. Może i to ułańska fantazja, ale ma swoją logike... Odpowiedz Link Zgłoś
geograf Re: Zmiany w komunikacji od 01.04.2008 r. 31.03.08, 12:03 Ile ludzi mieszka w Jeziorkach, a ile w Woli Grzybowskiej? Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: Zmiany w komunikacji od 01.04.2008 r. 31.03.08, 12:35 Zielony Ursynów to ok. 15.000 luda, Wesoła podobnie. Odpowiedz Link Zgłoś
geograf Re: Zmiany w komunikacji od 01.04.2008 r. 31.03.08, 13:23 Tyle, że w drodze do Centrum z Zielonego Ursynowa dużo szybciej wyjdzie z przesiadką na metro, więc wątpliwe wydaje się utrzymywanie bezpośredniej linii do Centrum. Linia z Wesołej jedzie Ostrobramską, więc dublowanie się z koleją nie jest tak oczywiste. Odpowiedz Link Zgłoś
sibeliuss Re: Zmiany w komunikacji od 01.04.2008 r. 31.03.08, 16:13 geograf napisał: > Tyle, że w drodze do Centrum z Zielonego Ursynowa dużo szybciej wyjdzie z przesiadką na metro, To prawda, dojazd do najbliższej stacji zapewnia 715, polecam lekturę rozkładu :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 809.8136 Re: Zmiany w komunikacji od 01.04.2008 r. IP: *.aster.pl 31.03.08, 17:38 To wszystko jednak nie zmienia faktu, że poprawienie komunikacji na Jeziorkach jest niezbędne, a jedynym sensownym wyjściem jest uruchomienie 1XX. Choćby co 40 min. Odpowiedz Link Zgłoś