Gość: Romek IP: *.dc.dc.cox.net 16.06.08, 03:05 Motloch rzadzi. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Marcin Fani pseudoreprezentacji, opamiętajcie się! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.08, 05:51 Nawiedzeni i pijani kibice futbolu w polskim wykonaniu, słuchacze jednej z toruńskich rozgłośni i terroryści z Al-Kaidy to kategorie ludzi, których zaczynam się bać! Ten banner to bardzo prymitywna forma wyrażenia prymitywnych poglądów przez prymitywne jednostki. Bo na miano człowieka trzeba sobie zasłużyć. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KSP [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.08, 10:44 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tom Re: Fani pseudoreprezentacji, opamiętajcie się! IP: *.bremultibank.com.pl 16.06.08, 14:51 Zapomniałeś który polityk chciał "zabić sędziego". On też słucha RM ? Odpowiedz Link Zgłoś
brainbox Re: Fani pseudoreprezentacji, opamiętajcie się! 16.06.08, 18:15 Gość portalu: Marcin napisał(a): > > Nawiedzeni i pijani kibice futbolu w polskim wykonaniu, słuchacze > jednej z toruńskich rozgłośni i terroryści z Al-Kaidy to kategorie > ludzi, których zaczynam się bać! Ten banner to bardzo prymitywna > forma wyrażenia prymitywnych poglądów przez prymitywne jednostki. Bo > na miano człowieka trzeba sobie zasłużyć. Właśnie... br. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Przegiąłeś !!! Re: Tego pana nie obsługujemy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.08, 06:24 Romku! Natychmiast przeproś Pana Prezydenta !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: W przecież to publiczne obrażanie człowieka... IP: *.chello.pl 16.06.08, 07:11 żenada!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
dominik66 Nooo..... 16.06.08, 07:18 ....facet już zabukował rejs do Warszawy, więc jak widać będzie miał poważne kłopoty z wchodzeniem do pubów i pokojem w hotelu:( Odpowiedz Link Zgłoś
gina_rossi Ucz sie!!! 16.06.08, 15:32 Gość portalu: W napisał(a): > żenada!!!!! żenada - skrępowanie, zakłopotanie, nieśmiałość. żenować (się), krępować (się). Etym. - fr. gêner 'uciskać; przeszkadzać; krępować; nabawić kłopotu' od gêne 'krępowanie się; zakłopotanie; uciskanie; niedostatek'; por. sans gêne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: As Re: Cytuj słownik, olej sens. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.08, 16:45 Olej sens. Sięgamy do słownika po słowo "olej" i co mamy??? "Olej" 1. «ciekły tłuszcz otrzymywany z nasion i owoców niektórych roślin lub tkanek ssaków i ryb morskich» 2. «płynny produkt destylacji ropy naftowej, węgla kamiennego, smoły» 3. pot. «obraz namalowany farbami olejnymi» Przydałoby Ci się trochę pozasłownikowego rozsądku żeby zrozumieć wpis autora "żenady". Żenada, czyli stan zakłopotania, skrępowania i wstydu po zaistniałym zdarzeniu, że w ogóle miało miejsce. Autor wpisu czuje się widocznie zażenowany zdarzeniem i dał temu wyraz. Wcale nie jest tak, że słowo "żenować" występuje tylko w formie czynnej, "być zażenowanym", "zażenować kogoś" czy "coś kogoś zażenowało" też są poprawne. Więcej nawet w języku polskim "żenujący" czy "zażenowany czymś" bardziej odpowiadają poczuciu wstydu niż zakłopotania czy nieśmiałości. Nic nie poradzę na to że słownik tłumaczy to literacko a nie oddaje sensu i konotacji jaką mają te słowa w języku polskim. Odpowiedz Link Zgłoś
mmena Re: Tego pana nie obsługujemy 16.06.08, 07:45 Prezes firmy temu entuzjastycznie przyklasna??? Ma facet "klase". Wspolczucia dla pracownikow majacych takiego szefa. Odrazajace zachowanie, na poziomie przedszkola. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anonimowy Re: Tego pana nie obsługujemy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.09, 00:15 ziekuje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zdegustowany Tego pana nie obsługujemy IP: *.chello.pl 16.06.08, 07:49 To tylko świadczy o poziomie mieszkańców Polski. Smutne... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ano wstyd ! IP: 165.72.200.* 16.06.08, 08:06 Wstyd, żenada, polska tolerancja, miłosierdzie, zrozumienie i kultura - ot taka Polska polaczków w pigułce Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s żenujące... i ci ludzie nie mają po 10 lat... IP: *.chello.pl 16.06.08, 08:15 co za dno... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s tak właśnie się bawi elektorat PO IP: *.chello.pl 16.06.08, 08:17 czyli gó..arzeria mentalna niestety Odpowiedz Link Zgłoś
old.european Re: tak właśnie się bawi elektorat PO 16.06.08, 13:20 Gość portalu: s napisał(a): > czyli gó..arzeria mentalna niestety ach ci z PiSu, bestie inteligencji.... LOL!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alf Re: tak właśnie się bawi elektorat PO IP: 84.38.160.* 16.06.08, 14:25 O Przepraszam, nie tylko elektort PO. W życiu nie głosowałem i nie zamierzam w najbliższym czasie głosować na PO. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x dal nam przyklad tusio ktory chcial zabic:) IP: *.crowley.pl 16.06.08, 14:52 . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s ciekawe który napis spłodził kidult Donek IP: *.chello.pl 16.06.08, 08:17 . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pepe Re: ciekawe który napis spłodził kidult Donek IP: *.credit-suisse.com 16.06.08, 10:17 pewnie ten 30 cm nad kaczorkiem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :))) Tego pana nie obsługujemy IP: *.com 16.06.08, 08:19 No, bo nie mogliśmy zremisować, bo byliśmy kiepscy. Nie, musiał być to jak zwykle spisek Wrogich Mocarstw. I teraz znów jesteśmy skrzywdzeni i znów możemy publicznie płakać. Może jakieś rondo imienia Skrzywdzonych Piłkarzy? Dla przyjaciół z Ukrainy przygotowaliśmy na 2012 rok obchody wypadków na Wołyniu, czym przywitamy innych, drogich gości? Musimy gromadzić klęski i krzywdy na zapas. Katyń już się wytarł na brzegach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Q. Re: Tego pana nie obsługujemy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.08, 08:30 Szczyt chamstwa! Niewiarygodne, życzę tym pomysłowym szefom, żeby sędzie Webb czym prędzej wytoczył im proces. Odpowiedz Link Zgłoś
kruder76 Wariatkowo 16.06.08, 08:30 Wygląda na to, że ludzie naprawdę wierzą, że Polska odpada z Euro przez Webba, a nie przez swoją beznadziejną grę na tym turnieju. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szasia Re: Wariatkowo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.08, 10:07 Dokładnie... Żenada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: trut Re: Wariatkowo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.08, 12:59 zenada,zenada - tylko tyle umiecie pisac?? webb walnij sie w łeb! Odpowiedz Link Zgłoś
sebastian64 Re: Wariatkowo 16.06.08, 13:23 "trut napisał(a): zenada,zenada - tylko tyle umiecie pisac?? webb walnij sie w łeb!" A co mamy pisać - "Webb walnij się w łeb", "Webb ty gnoju", "Webb jest głupi". Może ustawmy takie banery w każdej miejscowości, żeby każdy mógł na nie pluć i napisać "Webb ty pedale" żeby się lepiej poczuć To jest żenada, 90% narodu zachowuje się jak przysłowiowe "polactwo" - sędzie podyktował karnego ale wcześniej nie podyktował karnego dla Austriaków a nam uznał bramkę ze spalonego; o tym jakoś nikt nie chce pamiętać. Teraz znowu naród przez kolejnych 30 lat będzie żył kompleksem sędziego Webba, który uniemożliwił nam zdobycie mistrzostwa europy bo tak świetnie gramy na tym turnieju, że tytuł mieliśmy pewny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Terefere Świętoszkowaci Hipokryci ze smrodkiem dydaktycznym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.08, 16:57 "Może ustawmy takie banery w każdej miejscowości, żeby każdy mógł na nie pluć i napisać "Webb ty pedale" żeby się lepiej poczuć" Jestem za! Serio. To może być pewna forma psychodramy i społecznego odreagowania. Jeśli to komuś pomaga to nie ma problemu. Nic co ludzkie nie jest nam obce, tak się objawia bezradność i bezsilność. To powinno być dozwolone i jest całkiem normalną ludzką reakcją, nie ma co wymagać od każdego żeby był kulturalny, święty, miłosierny! Ludzie są różni i potrzebują różnych zachowań, niektórzy są wiecznie skrępowani, bo im mamusia powiedziała jak jest ładnie a jak jest be... Ci którzy są tak święcie oburzeni zachowaniem kibiców, uważają się pewnie za osoby tolerancyjne. Ciekawe że tolerancja nie dotyczy kibiców. Taka ćwierć-tolerancja, albo inaczej mówiąc hipokryzja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: luka Re: Wariatkowo IP: *.toya.net.pl 16.06.08, 10:11 Tak a kiedys przez hymn zle zaspiewany!!! dno i wstyd!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kay84 Re: Wariatkowo IP: 207.7.168.* 16.06.08, 13:24 Jak widac "wejscie" do Europy nic nam nie pomoglo na nasze schorzenia psychiczne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Expierd Tego pana nie obsługujemy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.08, 08:33 Nie wolno obrażać nikogo! Fakt, że jako sędzia ten pan ma bardzo małą wartość. Podobnie jak nasza reprezentacja.... Ale tu widzimy szarganie wizerunku, to niesmaczne i godne potępienia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: As Niech Łebb nie szarga wizerunku po boiskach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.08, 17:02 Nie wolno nikogo potępiać! Potępianie jest jak zgaga, zostawia niesmak. My się wstawiamy za Łebbem, żeby nie szargał już więcej swojego wizerunku po boiskach... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Carlos Tego pana nie obsługujemy IP: 85.222.86.* 16.06.08, 08:54 Facet wyrzucił nas z Euro, drukując mecz, a my, Polaczki, mamy połoźyć uszy po sobie i nic nie mówić? Jeśli damy się dymać, będziemy bardziej europejscy? Taki jest ton komentarzy. Dno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: CCC Re: Tego pana nie obsługujemy IP: 62.23.212.* 16.06.08, 08:58 czyli jednak motloch rzadzi! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXL Chyba jesteś nawiedzony IP: 82.177.10.* 16.06.08, 09:15 Taaa To sędzia Webb zabronił strzlis jeszcze jednego lub dwa gole podlamanym Austriakom???ciekawe...Najsmieszniejsze jest to, ze on bardziej skrzywdził Austiaków niz nas..tak nie podyktowny ewidentny karny po faulu Goańskiego, brakmka Rogera ze spalonego...na pewno to wszystko wina Weba on nas wyrzucił nie fatalna gra Szkoda ze tak mało obiektywnych spostrzegawczych i inteligentnych ludzi w naszym kochanym kraju....Sedzia był pała zgoda, ale mylił sie w dwie strony a najwiecej zawalił nasz nowy bozek narodowy Benhaker co to za taktyka?(nie mowiac o przygotowaniu bo to na dłuższy watek) ostanie 30 minut to obrona 1:0 kto tak gra? końcówka spotkania 3 rogi i co jeden zawodnik biało-czerwonych w polu karnym??, a to był czas zeby ich dobic strzlic na 2:0 i wtedy zaden dziwny karny by nas nie zabolał...Lepiej powrzucac na Webba śmieszni jestescie zwlasza wy łaltorytey futbolowe i dzienikiarzyny...Panie Webb w imieniu chłodnych obiektywnych Polaków(kibicow repry i nie kibiców BARDZO PANA PRZEPRASZAM za TĘ HISTERIE I TE PRzykrosci futbol taki jest i juz SEZONOWCY kibice sukcesu Ochłońcie Pozdro (L) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: As Re: Chyba jesteś nawiedzony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.08, 17:06 Tak, po faulu Golańskiego powinien być karny. Ale nie było. Bramka ze spalonego? Tym gorzej świadczy o sędzim. Niech szanuje wizerunek poza boiskami piłki nożnej. Tak samo jak przy golu van Niestelroya przy golach na małym polu karnym odgwizdywanie spalonego nie ma sensu, a te przepisy powinno się zmienić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mspanc Te, Carlos, miałeś czas przyzwyczaić się. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.08, 09:30 Cała polska "ekstraklasa" to jedna wielka drukarnia wyników. Polscy kibice, hehehe... Przed Euro krzyczeli "Roger nigdy nie będziesz Polakiem", dziś Rogera nosiliby na rękach, bo strzelił bramkę ze spalonego, ale że natura próżni nie lubi, znaleźli sobie nowego wroga - sędziego Webba. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prf Re: Tego pana nie obsługujemy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.08, 11:23 Zgadzam się z Tobą Carlos. Poza tym firmy, które wystawiły ten baner nie zrobiły na nim żadnych obraźliwych napisów. Zrobili to zwykli ludzie, przechodnie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rorek Polska druzyna grala najgorzej ze wszystkich... IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 17.06.08, 01:58 Polska druzyna grala najgorzej ze wszystkich na Euro. Grala wprost zenujaco. Miala za to nadwornego kapelana. Na szczescie modly nie pomogly i Polska zostala wyeliminowana z Euro, gdzie dostala sie przez zwykly przypadek. Mam nadzieje, ze wiecej takie slabe druzyny nie beda sie kwalifikowaly do Euro. Polskie media i politycy w zwiazku z Euro zachowywali sie jak stado niedorozwinietych kretynow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Juzek rzygam wami polakami IP: *.aster.pl 16.06.08, 09:06 jesteście obrzydliwi Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: rzygam wami polakami IP: 83.16.230.* 16.06.08, 13:10 obrzydliwe jest obrażanie całego narodu za to, co zrobiła garstka ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: As Ty za to tryskasz smakiem. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.08, 17:09 Bardzo pozytywny ten Twój wpis. Tryskaj sobie dalej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kostek Tego pana nie obsługujemy IP: 195.187.32.* 16.06.08, 09:06 żałosne, pokazujące poziom autorów pomysłu, po prostu głupie.. wiadomo, że całość pokryje się bluzgami - czy to ma być zabawne? modne? ech.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pi0074 Tego pana nie obsługujemy IP: 195.94.201.* 16.06.08, 09:10 Co za prostaki, niewiarygodne aż... Mam nadzieję, że pan Webb pozwie błyskotliwego i wielce zadowolonego z siebie prezesa agencji za bezprawne wykorzystanie wizerunku, wygra kilkaset tys., i firma pana prezesa zakończy tym samym swój żałosny byt.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dizee Tego pana nie obsługujemy IP: 213.241.15.* 16.06.08, 09:20 TO STRASZNE, ŻENUJĄCE, NISKIE I ODSŁANIAJĄCE KOMPLEKSY 'NARODU'. JESZCZE GORSZA JEST STRONKA O WEBB'IE, KTOREJ LINK DOSTALEM OSTATNIO (NIE PODZIELĘ SIĘ), JAWNIE NAWOŁUJĄCA DO PRZESTĘPSTWA. POPROSIŁEM ZNAJOMĄ, ŻEBY JUŻ WIĘCEJ NIE SŁAŁA. CHYBA SIĘ PRZEJĘŁĄ. NOMEN OMEN, CZY POLSKA REPREZENTACJA (PIŁKI NOŻNEJ, SENIORÓW BO NIE MÓWIĘ O IGRZYSKACH BARCELONIE) W OSTATNICH 20 LATACH WYGRAŁA JAKIŚ WAŻNY MECZ?????? NO TO PO CO DMUCHAĆ TEN BALON PRZESADZISTYCH NADZIEI??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xy Tego pana nie obsługujemy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.08, 09:20 debilny pomysl. tak samo jak ci - tfu - "kreatywni" "kreatorzy" .Zenada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jk Tego pana nie obsługujemy IP: *.chello.pl 16.06.08, 09:38 W momencie osławionej interwencji angielskiego sędziego byłem zdumiony , nastepnie , rozżalony i zły i w kibicowskim zapedzie wieszałem na arbitrze "wszystkie psy" . Ale to był moment ujscia nagromadzonych emocji , zawiedzionych nadzieji juz zaraz po skończonym meczu przychodziła refleksja , że wynik jest sprawiedliwy , sędzia go nie wypaczył , choć przyznając karnego się pomylił , ale tak samo jak uznajac nasza bramke z spalonego . Winni remisu sa nasi piłkarze , tylko i wyłacznie. Ta reklamowa hucpa żeruje na najnizszych , instynktach . Robi z nas posmiewisko , obnaza prymitywizm , głupotę , zaslepienie . Niestety w tej propagandzie kretynizmu biora tez ludzie z pierwszych stron gazet , politycy . Dawać upust stadionowym emocjom w publicznych wypowiedziach po meczu to ten sam poziom co ta "raklama mentalnego rynsztoka" . Nizej nie ma juz nic !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: styp Tego pana nie obsługujemy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.08, 09:56 Tak? Nie długo i Tuska tak będą kochać z Hanią z uśmiechem z wielkim POparciem do następnego koryta Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: poginski Naród frustratów IP: *.cec.eu.int 16.06.08, 09:59 Ten baner i artykuł GW pokazują, jakim naroderm frustratów jesteśmy. Bez względu na to, jak się zachował ten sędzia, nie można człowieka poniżać w ten sposób, przy okazji poniżając inne grupy społeczne (mam tutaj na myśli inwektywę "Pedał"). Robienie tego typy Hyde Parku w centrum stolicy europejskiego miasta pokazuje, jakie dno osiągnęła debata publiczna w Polsce. Artykuł GW, który został opublikowany bez żadnego komentarza, co do takiej formy wypowiedzi, pozwala domniemywać, że redakcja zgadza się z takim rodzajem ekspresji. Jest to równie bulwersujące jak sam baner. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Tusk liderem motłochu IP: *.gdynia.mm.pl 16.06.08, 10:09 Sygnał do opluwania dał premier Tusk. No cóż, jaki elektorat, taka władza. Odpowiedz Link Zgłoś