Dodaj do ulubionych

Tego pana nie obsługujemy

IP: *.dc.dc.cox.net 16.06.08, 03:05
Motloch rzadzi.
Obserwuj wątek
    • Gość: Marcin Fani pseudoreprezentacji, opamiętajcie się! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.08, 05:51

      Nawiedzeni i pijani kibice futbolu w polskim wykonaniu, słuchacze
      jednej z toruńskich rozgłośni i terroryści z Al-Kaidy to kategorie
      ludzi, których zaczynam się bać! Ten banner to bardzo prymitywna
      forma wyrażenia prymitywnych poglądów przez prymitywne jednostki. Bo
      na miano człowieka trzeba sobie zasłużyć.
      • Gość: KSP [...] IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.08, 10:44
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: tom Re: Fani pseudoreprezentacji, opamiętajcie się! IP: *.bremultibank.com.pl 16.06.08, 14:51
        Zapomniałeś który polityk chciał "zabić sędziego". On też słucha RM ?
      • brainbox Re: Fani pseudoreprezentacji, opamiętajcie się! 16.06.08, 18:15
        Gość portalu: Marcin napisał(a):

        >
        > Nawiedzeni i pijani kibice futbolu w polskim wykonaniu, słuchacze
        > jednej z toruńskich rozgłośni i terroryści z Al-Kaidy to kategorie
        > ludzi, których zaczynam się bać! Ten banner to bardzo prymitywna
        > forma wyrażenia prymitywnych poglądów przez prymitywne jednostki.
        Bo
        > na miano człowieka trzeba sobie zasłużyć.

        Właśnie...
        br.
    • Gość: Przegiąłeś !!! Re: Tego pana nie obsługujemy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.08, 06:24
      Romku! Natychmiast przeproś Pana Prezydenta !!!
    • Gość: W przecież to publiczne obrażanie człowieka... IP: *.chello.pl 16.06.08, 07:11
      żenada!!!!!
      • dominik66 Nooo..... 16.06.08, 07:18
        ....facet już zabukował rejs do Warszawy, więc jak widać będzie miał
        poważne kłopoty z wchodzeniem do pubów i pokojem w hotelu:(
      • gina_rossi Ucz sie!!! 16.06.08, 15:32
        Gość portalu: W napisał(a):

        > żenada!!!!!
        żenada - skrępowanie, zakłopotanie, nieśmiałość.
        żenować (się), krępować (się).


        Etym. - fr. gêner 'uciskać; przeszkadzać; krępować; nabawić kłopotu' od gêne
        'krępowanie się; zakłopotanie; uciskanie; niedostatek'; por. sans gêne.
        • Gość: As Re: Cytuj słownik, olej sens. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.08, 16:45
          Olej sens. Sięgamy do słownika po słowo "olej" i co mamy???

          "Olej"
          1. «ciekły tłuszcz otrzymywany z nasion i owoców niektórych roślin
          lub tkanek ssaków i ryb morskich»
          2. «płynny produkt destylacji ropy naftowej, węgla kamiennego, smoły»
          3. pot. «obraz namalowany farbami olejnymi»

          Przydałoby Ci się trochę pozasłownikowego rozsądku żeby zrozumieć
          wpis autora "żenady".

          Żenada, czyli stan zakłopotania, skrępowania i wstydu po zaistniałym
          zdarzeniu, że w ogóle miało miejsce.
          Autor wpisu czuje się widocznie zażenowany zdarzeniem i dał temu
          wyraz. Wcale nie jest tak, że słowo "żenować" występuje tylko w
          formie czynnej, "być zażenowanym", "zażenować kogoś" czy "coś kogoś
          zażenowało" też są poprawne.
          Więcej nawet w języku polskim "żenujący" czy "zażenowany czymś"
          bardziej odpowiadają poczuciu wstydu niż zakłopotania czy
          nieśmiałości. Nic nie poradzę na to że słownik tłumaczy to literacko
          a nie oddaje sensu i konotacji jaką mają te słowa w języku polskim.
    • mmena Re: Tego pana nie obsługujemy 16.06.08, 07:45
      Prezes firmy temu entuzjastycznie przyklasna??? Ma facet "klase".

      Wspolczucia dla pracownikow majacych takiego szefa. Odrazajace zachowanie, na
      poziomie przedszkola.
      • Gość: anonimowy Re: Tego pana nie obsługujemy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.09, 00:15
        ziekuje
    • Gość: zdegustowany Tego pana nie obsługujemy IP: *.chello.pl 16.06.08, 07:49
      To tylko świadczy o poziomie mieszkańców Polski. Smutne...
    • Gość: ano wstyd ! IP: 165.72.200.* 16.06.08, 08:06
      Wstyd, żenada, polska tolerancja, miłosierdzie, zrozumienie i
      kultura - ot taka Polska polaczków w pigułce
    • Gość: s żenujące... i ci ludzie nie mają po 10 lat... IP: *.chello.pl 16.06.08, 08:15
      co za dno...
    • Gość: s tak właśnie się bawi elektorat PO IP: *.chello.pl 16.06.08, 08:17
      czyli gó..arzeria mentalna niestety
      • old.european Re: tak właśnie się bawi elektorat PO 16.06.08, 13:20
        Gość portalu: s napisał(a):

        > czyli gó..arzeria mentalna niestety

        ach ci z PiSu, bestie inteligencji.... LOL!!
        • Gość: alf Re: tak właśnie się bawi elektorat PO IP: 84.38.160.* 16.06.08, 14:25
          O Przepraszam, nie tylko elektort PO. W życiu nie głosowałem i nie
          zamierzam w najbliższym czasie głosować na PO.
        • Gość: x dal nam przyklad tusio ktory chcial zabic:) IP: *.crowley.pl 16.06.08, 14:52
          .
    • Gość: s ciekawe który napis spłodził kidult Donek IP: *.chello.pl 16.06.08, 08:17
      .
      • Gość: pepe Re: ciekawe który napis spłodził kidult Donek IP: *.credit-suisse.com 16.06.08, 10:17
        pewnie ten 30 cm nad kaczorkiem
    • Gość: :))) Tego pana nie obsługujemy IP: *.com 16.06.08, 08:19
      No, bo nie mogliśmy zremisować, bo byliśmy kiepscy. Nie, musiał być to
      jak zwykle spisek Wrogich Mocarstw. I teraz znów jesteśmy skrzywdzeni
      i znów możemy publicznie płakać. Może jakieś rondo imienia
      Skrzywdzonych Piłkarzy? Dla przyjaciół z Ukrainy przygotowaliśmy na
      2012 rok obchody wypadków na Wołyniu, czym przywitamy innych, drogich
      gości? Musimy gromadzić klęski i krzywdy na zapas. Katyń już się
      wytarł na brzegach.
    • Gość: Q. Re: Tego pana nie obsługujemy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.08, 08:30
      Szczyt chamstwa! Niewiarygodne, życzę tym pomysłowym szefom, żeby
      sędzie Webb czym prędzej wytoczył im proces.
    • kruder76 Wariatkowo 16.06.08, 08:30
      Wygląda na to, że ludzie naprawdę wierzą, że Polska odpada z Euro przez Webba,
      a nie przez swoją beznadziejną grę na tym turnieju.
      • Gość: szasia Re: Wariatkowo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.08, 10:07
        Dokładnie...
        Żenada.
        • Gość: trut Re: Wariatkowo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.08, 12:59
          zenada,zenada - tylko tyle umiecie pisac?? webb walnij sie w łeb!
          • sebastian64 Re: Wariatkowo 16.06.08, 13:23
            "trut napisał(a):
            zenada,zenada - tylko tyle umiecie pisac?? webb walnij sie w łeb!"

            A co mamy pisać - "Webb walnij się w łeb", "Webb ty gnoju", "Webb jest głupi".
            Może ustawmy takie banery w każdej miejscowości, żeby każdy mógł na nie pluć i
            napisać "Webb ty pedale" żeby się lepiej poczuć

            To jest żenada, 90% narodu zachowuje się jak przysłowiowe "polactwo" - sędzie
            podyktował karnego ale wcześniej nie podyktował karnego dla Austriaków a nam
            uznał bramkę ze spalonego; o tym jakoś nikt nie chce pamiętać.

            Teraz znowu naród przez kolejnych 30 lat będzie żył kompleksem sędziego Webba,
            który uniemożliwił nam zdobycie mistrzostwa europy bo tak świetnie gramy na tym
            turnieju, że tytuł mieliśmy pewny
            • Gość: Terefere Świętoszkowaci Hipokryci ze smrodkiem dydaktycznym IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.08, 16:57
              "Może ustawmy takie banery w każdej miejscowości, żeby każdy mógł na
              nie pluć i napisać "Webb ty pedale" żeby się lepiej poczuć"

              Jestem za! Serio. To może być pewna forma psychodramy i społecznego
              odreagowania. Jeśli to komuś pomaga to nie ma problemu. Nic co
              ludzkie nie jest nam obce, tak się objawia bezradność i bezsilność.

              To powinno być dozwolone i jest całkiem normalną ludzką reakcją, nie
              ma co wymagać od każdego żeby był kulturalny, święty, miłosierny!
              Ludzie są różni i potrzebują różnych zachowań, niektórzy są wiecznie
              skrępowani, bo im mamusia powiedziała jak jest ładnie a jak jest
              be...
              Ci którzy są tak święcie oburzeni zachowaniem kibiców, uważają się
              pewnie za osoby tolerancyjne. Ciekawe że tolerancja nie dotyczy
              kibiców. Taka ćwierć-tolerancja, albo inaczej mówiąc hipokryzja.
      • Gość: luka Re: Wariatkowo IP: *.toya.net.pl 16.06.08, 10:11
        Tak a kiedys przez hymn zle zaspiewany!!!
        dno i wstyd!!!
      • Gość: kay84 Re: Wariatkowo IP: 207.7.168.* 16.06.08, 13:24
        Jak widac "wejscie" do Europy nic nam nie pomoglo na nasze
        schorzenia psychiczne
    • Gość: Expierd Tego pana nie obsługujemy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.08, 08:33
      Nie wolno obrażać nikogo! Fakt, że jako sędzia ten pan ma bardzo małą wartość. Podobnie jak nasza reprezentacja.... Ale tu widzimy szarganie wizerunku, to niesmaczne i godne potępienia.
      • Gość: As Niech Łebb nie szarga wizerunku po boiskach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.08, 17:02
        Nie wolno nikogo potępiać! Potępianie jest jak zgaga, zostawia
        niesmak. My się wstawiamy za Łebbem, żeby nie szargał już więcej
        swojego wizerunku po boiskach...
    • Gość: Carlos Tego pana nie obsługujemy IP: 85.222.86.* 16.06.08, 08:54
      Facet wyrzucił nas z Euro, drukując mecz, a my, Polaczki, mamy
      połoźyć uszy po sobie i nic nie mówić? Jeśli damy się dymać,
      będziemy bardziej europejscy? Taki jest ton komentarzy. Dno.
      • Gość: CCC Re: Tego pana nie obsługujemy IP: 62.23.212.* 16.06.08, 08:58
        czyli jednak motloch rzadzi!
      • Gość: XXL Chyba jesteś nawiedzony IP: 82.177.10.* 16.06.08, 09:15
        Taaa To sędzia Webb zabronił strzlis jeszcze jednego lub dwa gole
        podlamanym Austriakom???ciekawe...Najsmieszniejsze jest to, ze on
        bardziej skrzywdził Austiaków niz nas..tak nie podyktowny ewidentny
        karny po faulu Goańskiego, brakmka Rogera ze spalonego...na pewno to
        wszystko wina Weba on nas wyrzucił nie fatalna gra
        Szkoda ze tak mało obiektywnych spostrzegawczych i inteligentnych
        ludzi w naszym kochanym kraju....Sedzia był pała zgoda, ale mylił
        sie w dwie strony a najwiecej zawalił nasz nowy bozek narodowy
        Benhaker co to za taktyka?(nie mowiac o przygotowaniu bo to na
        dłuższy watek) ostanie 30 minut to obrona 1:0 kto tak gra? końcówka
        spotkania 3 rogi i co jeden zawodnik biało-czerwonych w polu
        karnym??, a to był czas zeby ich dobic strzlic na 2:0 i wtedy zaden
        dziwny karny by nas nie zabolał...Lepiej powrzucac na Webba śmieszni
        jestescie zwlasza wy łaltorytey futbolowe i dzienikiarzyny...Panie
        Webb w imieniu chłodnych obiektywnych Polaków(kibicow repry i nie
        kibiców BARDZO PANA PRZEPRASZAM za TĘ HISTERIE I TE PRzykrosci
        futbol taki jest i juz SEZONOWCY kibice sukcesu Ochłońcie
        Pozdro
        (L)
        • Gość: As Re: Chyba jesteś nawiedzony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.08, 17:06
          Tak, po faulu Golańskiego powinien być karny. Ale nie było. Bramka
          ze spalonego? Tym gorzej świadczy o sędzim. Niech szanuje wizerunek
          poza boiskami piłki nożnej.

          Tak samo jak przy golu van Niestelroya przy golach na małym polu
          karnym odgwizdywanie spalonego nie ma sensu, a te przepisy powinno
          się zmienić.
      • Gość: mspanc Te, Carlos, miałeś czas przyzwyczaić się. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.08, 09:30
        Cała polska "ekstraklasa" to jedna wielka drukarnia wyników.

        Polscy kibice, hehehe... Przed Euro krzyczeli "Roger nigdy nie będziesz Polakiem", dziś Rogera nosiliby na rękach, bo strzelił bramkę ze spalonego, ale że natura próżni nie lubi, znaleźli sobie nowego wroga - sędziego Webba.
      • Gość: prf Re: Tego pana nie obsługujemy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.08, 11:23
        Zgadzam się z Tobą Carlos. Poza tym firmy, które wystawiły ten baner
        nie zrobiły na nim żadnych obraźliwych napisów. Zrobili to zwykli
        ludzie, przechodnie...

      • Gość: Rorek Polska druzyna grala najgorzej ze wszystkich... IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 17.06.08, 01:58
        Polska druzyna grala najgorzej ze wszystkich na Euro.
        Grala wprost zenujaco. Miala za to nadwornego kapelana.
        Na szczescie modly nie pomogly i Polska
        zostala wyeliminowana z Euro, gdzie dostala sie przez zwykly
        przypadek. Mam nadzieje, ze wiecej takie slabe druzyny nie
        beda sie kwalifikowaly do Euro.
        Polskie media i politycy w zwiazku z Euro zachowywali sie
        jak stado niedorozwinietych kretynow.
    • Gość: Juzek rzygam wami polakami IP: *.aster.pl 16.06.08, 09:06
      jesteście obrzydliwi
      • Gość: ja Re: rzygam wami polakami IP: 83.16.230.* 16.06.08, 13:10
        obrzydliwe jest obrażanie całego narodu za to, co zrobiła garstka ludzi.
      • Gość: As Ty za to tryskasz smakiem. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.08, 17:09
        Bardzo pozytywny ten Twój wpis. Tryskaj sobie dalej
    • Gość: Kostek Tego pana nie obsługujemy IP: 195.187.32.* 16.06.08, 09:06
      żałosne, pokazujące poziom autorów pomysłu, po prostu głupie..
      wiadomo, że całość pokryje się bluzgami - czy to ma być zabawne?
      modne? ech....
    • Gość: pi0074 Tego pana nie obsługujemy IP: 195.94.201.* 16.06.08, 09:10
      Co za prostaki, niewiarygodne aż... Mam nadzieję, że pan Webb pozwie
      błyskotliwego i wielce zadowolonego z siebie prezesa agencji za
      bezprawne wykorzystanie wizerunku, wygra kilkaset tys., i firma pana
      prezesa zakończy tym samym swój żałosny byt..
    • Gość: dizee Tego pana nie obsługujemy IP: 213.241.15.* 16.06.08, 09:20
      TO STRASZNE, ŻENUJĄCE, NISKIE I ODSŁANIAJĄCE KOMPLEKSY 'NARODU'.
      JESZCZE GORSZA JEST STRONKA O WEBB'IE, KTOREJ LINK DOSTALEM OSTATNIO
      (NIE PODZIELĘ SIĘ), JAWNIE NAWOŁUJĄCA DO PRZESTĘPSTWA. POPROSIŁEM
      ZNAJOMĄ, ŻEBY JUŻ WIĘCEJ NIE SŁAŁA. CHYBA SIĘ PRZEJĘŁĄ.

      NOMEN OMEN, CZY POLSKA REPREZENTACJA (PIŁKI NOŻNEJ, SENIORÓW BO NIE
      MÓWIĘ O IGRZYSKACH BARCELONIE) W OSTATNICH 20 LATACH WYGRAŁA JAKIŚ
      WAŻNY MECZ?????? NO TO PO CO DMUCHAĆ TEN BALON PRZESADZISTYCH
      NADZIEI???

    • Gość: xy Tego pana nie obsługujemy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.08, 09:20
      debilny pomysl. tak samo jak ci - tfu - "kreatywni" "kreatorzy" .Zenada.
    • Gość: jk Tego pana nie obsługujemy IP: *.chello.pl 16.06.08, 09:38
      W momencie osławionej interwencji angielskiego sędziego byłem
      zdumiony , nastepnie , rozżalony i zły i w kibicowskim zapedzie
      wieszałem na arbitrze "wszystkie psy" . Ale to był moment ujscia
      nagromadzonych emocji , zawiedzionych nadzieji juz zaraz po
      skończonym meczu przychodziła refleksja , że wynik jest
      sprawiedliwy , sędzia go nie wypaczył , choć przyznając karnego się
      pomylił , ale tak samo jak uznajac nasza bramke z spalonego . Winni
      remisu sa nasi piłkarze , tylko i wyłacznie.

      Ta reklamowa hucpa żeruje na najnizszych , instynktach . Robi z nas
      posmiewisko , obnaza prymitywizm , głupotę , zaslepienie . Niestety
      w tej propagandzie kretynizmu biora tez ludzie z pierwszych stron
      gazet , politycy . Dawać upust stadionowym emocjom w publicznych
      wypowiedziach po meczu to ten sam poziom co ta "raklama mentalnego
      rynsztoka" . Nizej nie ma juz nic !!!
    • Gość: styp Tego pana nie obsługujemy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.08, 09:56
      Tak? Nie długo i Tuska tak będą kochać z Hanią z uśmiechem z wielkim POparciem
      do następnego koryta
    • Gość: Burek Co za prostactwo IP: *.bbtec.net 16.06.08, 09:58
      i ciemnota!
      • Gość: M Re: Co za prostactwo IP: *.cs.ubc.ca 16.06.08, 18:40
        Racja, wstyd.
    • Gość: poginski Naród frustratów IP: *.cec.eu.int 16.06.08, 09:59
      Ten baner i artykuł GW pokazują, jakim naroderm frustratów jesteśmy.
      Bez względu na to, jak się zachował ten sędzia, nie można człowieka
      poniżać w ten sposób, przy okazji poniżając inne grupy społeczne
      (mam tutaj na myśli inwektywę "Pedał"). Robienie tego typy Hyde
      Parku w centrum stolicy europejskiego miasta pokazuje, jakie dno
      osiągnęła debata publiczna w Polsce. Artykuł GW, który został
      opublikowany bez żadnego komentarza, co do takiej formy wypowiedzi,
      pozwala domniemywać, że redakcja zgadza się z takim rodzajem
      ekspresji. Jest to równie bulwersujące jak sam baner.
    • Gość: Marcin Tusk liderem motłochu IP: *.gdynia.mm.pl 16.06.08, 10:09
      Sygnał do opluwania dał premier Tusk. No cóż, jaki elektorat, taka
      władza.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka